Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe no typowy DTR to to nie bedzie na pewno, chociaz bebechy ma konkretne, jesli w domu podlaczysz go pod jakiegos LCD 17-19" to spokojnie zastapi stacjonarke. Recenzje postaram sie zrobic jak najszybciej, komp powinien dojsc w okolicy srody-czwartku (od piatku do niedzieli jestem poza krajem) to mysle ze nie wczesniej jak hmm nastepna sroda? Taki prezent na 3 maja ;)

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UK, w przeliczeniu za 7500 ale z systemem czyli bez systemu tak jak zwykle Asus sprzedawal wychodzi 7200. A teraz jeszcze obnizyli cene i wychodzi 7300 z WinXp Pro.

Hi,

możesz powiedzieć dokładnie jak kupowałeś (sklep internetowy, dzwoniłeś i coś uzgadniałeś, przez znajomego, jak płaciłeś) i inne szczegóły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo, nawet bardzo. Wychodzi 6850 a w UK z lepszym procem, wiekszym dyskiem i 1gb ramu zamiast 512 kosztuje 7150.

 

Nie zdziw sie jak jednak dostaniesz z x600 :))

 

http://www.asusnotebooks.co.uk/asusw3000series.htm

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwie sie bo w zakladce przy zamawianiu byl W3V i W3J i obok tego pierwszego byla adnotacja : Out of stock, model replaced by W3J. Poza tym w mailu od tych ludzi jeszcze raz sie upewnili czy na pewno ten model i z taka konfiguracja jaka byla podana wiec pomylka raczej nie wchodzi w gre. A kupowalem wlasnie na tej stronie ktora podal Phuong, zamailowalem (prosza o to w przypadku zamowien zagranicznych) i juz, babka podala mi wszystkie dane do przelewu i bank transfer na ich konto. Karty kredytowe ani PayPal odpadaja. Moze cena nie najnizsza, ale sklep podobno najbardziej zaufany, najwiekszy reseller Asusa w UK i w ogole. Kontakt mailowy dosc dobry, chociaz czasami musialem czekac ladnych pare godzin na odpowiedz. Ale ogolnie sprawnie i bezproblemowo.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ladny jest ten W3J. Widzialem na animacjach z linku powyzej. Bardzo ladna konstrukcja. Troche niefortunnie ma umieszczony przycisk power ale jest to tak orginalnie zaprojektowane ze tylko dodaje uroku. I ta waga... 2.2 kilo sweet.

 

Jak bedzie w pl dostepny za 5 paczek to pomysle nad nim. 7tys to troche za duzo wg mnie. Ale zawsze za nowosc trzeba odprowadzic stosowny podatek ;)

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

59 funtow kurierem TNT. A co do ceny to watpie zeby do 5k spadlo, W3V zakonczyl swoj zywot i kosztuje nadal ponad 6k. Co do powera to mi sie bardzo podoba i nie wiem co niefortunnie z nim ma byc, chyba to ze sie moze wlaczyc w czasie podrozy ale watpie zeby sie tak dzialo. Will see.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzę na tego Asusa W3J (http://www.notebookforums.com/showthread.php?t=147338) i w sumie fajny notek. Niestety jest jednym z kolejnych z fatalnie zaplanowanym układem we/wy. Nie mogę na przykład zrozumieć, dlaczego port IrDA umieszcza się na prawej krawędzi idealnie na wprost ew. podkładki z myszką. Synchronizacja Palma z notkiem przez podczerwień bardzo skutecznie utrudnia obsługiwanie myszki, bo trzeba ją przesuwać mocno na bok (ja rozumiem, że touchpad i w ogóle, ale preferuję myszkę). Podobnie z PCMCIA, jak bym chciał dołożyć dodatkową kartę sieciową (przewodową), to kabelek równie skutecznie przeszkadzałby w obsłudze myszki i w ogóle łatwo by się było w niego zaplątać. Wzorem dla mnie pozostaje jednak układ ze starego dobrego T21, gdzie ethernet jest z tyłu a IrDA z lewej strony, podobnie jak PCMCIA. Tyle tytułem narzekania :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten laptop nie ma PCMCIA tylko Express Card ale rozumiem o co kaman. Co do portow to moje zdanie jest takie ze do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic chociaz ja np wole jak wszystkie porty USB sa z tylu. Tak czy inaczej nie zabije sie i nie spisze laptopa na straty z powodu ze kabel bedzie mi sterczal z lewej a nie z prawej strony. A palmtop z kolei nie jest wielkosci stolu, przesuwasz reke o 10 cm w prawo i wszystko gra. Jak juz tworzymy problemy to przynajmniej takie DUUUZE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maSTHa212 wlasnie o przenoszenie w plecaku mi chodzilo ;-)

 

Co do ceny to kazdy lapek w koncu spada z cena. Tym bardziej ze to jest narazie nowosc i puki co plac sie za to kase. Jak bedzie kosztowal 6000 to sie kupi uzywanego w dobrym stanie za cirka 5000klockow :-)

Chociaz jego cena moze spadac powoli z racji pozadanych gabarytow ale i tak imo szybko spadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam drogich posiadaczy notebooków ;) . Dołączam się do dyskusji, ponieważ sam zastanawiam się nad kupnem A8JM. Tutaj się spytam o rzecz, która mnie dręczy od kiedy zobaczyłem ten laptop. Kiedy (jeśli) będzie dostępny w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A8JM oraz A8JA trafią do nas w maju, informacja z ASUS Polska.

A8JC bedzie mozna kupic juz po swietach.

 

Z ta zubozala wersja moze byc roznie, na przykladzie a8jc najgorsza wersja trafila sie np Niemcom:)

@M.N. - no kawalerze jak widac nie za dobrze przejrzales ten topic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam od końca czytać :D , ale dzięki za odpowiedź.

 

Jeszcze jedno szybkie pytanko. Procesor w tym laptopie jest 32-bit, czy 64-bit i czy w przyszłości bez problemu pójdzie na nim Wndows Vista? Za odpowiedzi zrewanżuję się recenzją po kupnie w/w laptopa ;) .

Edytowane przez M.N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe stary zebys wiedzial ze siedze jak na weglach, gruuubo ponad 2 miesiace bez laptopa ale mysle ze warto bylo czekac. Od razu mowie i apeluje : jesil go dzis dostane to podam tylko ze tak powiem "ogolne informacje" - jutro mam egzamin takze nie ma bata zebys sie dzis nim bawil nawet przez chwile. Recenzja+tona zdjec tak jak mowilem - za tydzien.

 

EDIT.

Status zmieniony na : DELIVERED :D

 

EDIT2.

Otworzylem pudelko i :

1. to na pewno jest W3J :D

2. jest zimny dlatego go niewlaczam na razie ale co moge juz powiedziec to dwie rzeczy : jest maly i jest lekki, na prawde.

3. pokrywa nie ma zadnych "zapinek" ani "zatrzaskow - po prostu sie sklada i juz - zostaje w takim polozeniu

4. w zestawie oczywiscie torba (inna niz daja w Polsce) i myszka...Logitech V270 Bluetooth :D

 

Tyle na sam poczatek :D

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja+tona zdjec tak jak mowilem - za tydzien.

Jezuuu.... Niektórzy mogą nie wytrzymać tygodnia :wisielec:

:wink:

Wiesz, że dzień przed egzaminem nie powinieneś się niczego uczyć bo wszystko Ci wycieknie z głowy!? :lol:

Tak na serio:

GRATULUJE ZAKUPU!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że dzień przed egzaminem nie powinieneś się niczego uczyć bo wszystko Ci wycieknie z głowy!? :lol:

A wiesz ze zeby cos wycieklo to musi najpierw "wcieknac" ;) Spoko, spoko dasz rade. Poza tym pomyslalem chwile nad recka i jesli dam ja w srode to na 100% bedzie nie pelna - nie bedzie zdjec porownujacych matryce z innym Asusem i innych drobiazgow ale to najwyzej z czasem pododaje brakujace ogniwa skoro taka presja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ze zeby cos wycieklo to musi najpierw "wcieknac" ;) Spoko, spoko dasz rade. Poza tym pomyslalem chwile nad recka i jesli dam ja w srode to na 100% bedzie nie pelna - nie bedzie zdjec porownujacych matryce z innym Asusem i innych drobiazgow ale to najwyzej z czasem pododaje brakujace ogniwa skoro taka presja ;)

to ile Cie w sumie wyszedł lapek i jak długo w sumie czekales? skoro nie masz czasu na recke to tylko zapodaj everesta i podaj model matrycy, bo chce sprawdzic jakie ma kąty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszlo 7500 za samego laptopa (teraz juz jest za 7300) + 59 funtow za kuriera + okolo 100 PLN oplat manipulacyjnych w banku za przelew czyli razem circa about 7900. Realizacja od pierwszego maila do dzis do odbioru paczki to rowno 2 tygodnie. A nie mam czasu NA NIC, lapek wrocil do pudelka i czeka na lepsze czasy (to znaczy do jutra do popoludnia :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lapek wrocil do pudelka i czeka na lepsze czasy (to znaczy do jutra do popoludnia :D)

To czekamy :(

też mam parę pytań, jak będziesz robił recke to proszę weź je pod uwagę :)

 

1. Model matrycy (kąty)

2. Model DVD (głośność)

3. Grafika (jak z chłodzeniem)

4. Głośność i częstość włączania chłodzenia (tryb normalnej pracy i w grach)

5. Czas pracy na aku

6. Jaki dysk HDD (producent, temp., prędkość)

7. Temp. procka w czasie pracy i grania

 

Też nie mogę się już doczekać recki

 

dzięki

pozdrawiam

CoNtRaDaNzA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zarzucilem Everesta i dwie rzeczy : dysk ma jednak 4200 a nie 5400 ale z tego co wyczytalem jest to najbardziej energoszczedny dysk 2,5" - cos za cos. Co do matrycy to produkuje ja firma CMO ale nigdzie nie moglem znalesc katow. Z badan organoleptycznych katy pionowe sa raczej male za to poziome bardzo zadowalajace. Reszta pozniej bo padl mi juz aku a sie wlasnie zjarnalem ze nie mam wtyczki na nasze gniazdka <_<

 

EDIT.

Jednak znalazlem na ich stronie opisy matryc do laptopow tyle ze nie ma tam tego modelu ktory jest W3 :blink:

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zarzucilem Everesta i dwie rzeczy : dysk ma jednak 4200 a nie 5400 ale z tego co wyczytalem jest to najbardziej energoszczedny dysk 2,5" - cos za cos. Co do matrycy to produkuje ja firma CMO ale nigdzie nie moglem znalesc katow. Z badan organoleptycznych katy pionowe sa raczej male za to poziome bardzo zadowalajace. Reszta pozniej bo padl mi juz aku a sie wlasnie zjarnalem ze nie mam wtyczki na nasze gniazdka <_<

 

EDIT.

Jednak znalazlem na ich stronie opisy matryc do laptopow tyle ze nie ma tam tego modelu ktory jest W3 :blink:

wejdz w everesta w opcje ekran(czy matryca jakos tak) i tam bedziesz miał dokladny model matrycy, ja sobie sam znajde na stronie producenta jakie ma kąty

 

co do dysku to ja bym się bardzo wkurzył, skoro na stronie pisało 5400 a dostales 4200 to po prostu zadzwon do nich i niech CI wyslą pocztą, powiedz im ze nie kupimy u nich lapków jak CI nie wysla dysku! :) sprawdz jeszcze dokładnie, bo może everest po prostu kłamie.

teraz CI juz nikt z oriki nie powie że masz low endowego lapka :)

i na koniec chciałem dodać iż sprzedaje mojego lapka asusa A6j jak ktos chce to pisać! :) bo wystawie na allegro i pojdzie do obcego a tego bym nie chciał :)

 

EDIT:

powinieneś mieć tą matryce WXGA jeśli to ten producent:

 

http://www.cmo.com.tw/cmo/english/product/...n.jsp?size=14.1

 

szczerze powiem że jesli to ta to kątów nie ma rewelacyjnych bo 20/45/45/45

no ale jak na 14 to i tak lepiej niz w przypadku takich samych kątów widzenia niż w 15.4

no ale jednak spodziewałem sie conajmniej 60 stopni w góre a nie 20.

Edytowane przez juicepp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze to nie ta matryca, moja ma inne oznaczenie i nawet rozdzielczosc jest inna bo ta podana na stronie to 1280x800 a W3 ma 1280x768. Z dyskiem jest napisane ze 100GB bez predkosci <_<

 

EDIT.

To jest ten dysk : http://www.macheaven.co.uk/?page=proddetail&prod=11920

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...