Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Modele z x1600 i gf7600 tez u nas beda, kwestia czasu a dzis chyba wypuscili to w Kanadzie a w USA W OGOLE tego modelu nie bedzie, Asus go wycofal i nie wiadomo dlaczego.

pewnie dlatego ze jest zbyt kiepski... ;)

zamiast tego pojdzie tam pewnie W3J w tej samej cenie co a8j :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: :shock: Ciekawe kiedy w Polsce taka cena będzie :shock:?! Albo gdziekolwiek w EU. Ja nie mogę się już doczekać! Edytowane przez nieo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnica w 3dmark2006 to podobno 500pkt! Ale myślę, że subiektywne odczucie na obu kartach będzie jednakowe. Różnice mogą być odczuwalne np. w doom3 na korzyść GF, czy HalfLife dla Ati. Ale reszta gier, nie będzie różnicy IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500? Ktos podal na notebookreview ze na stock ma 2250 w 06, ja odnotowalem 2150. Wiec tu minimalna przewaga GF, natomiast w 05 GF-38xx, Ati-42xx. Jakby nie patrzec te karty sa identyczne i nieo ma racje : w jednej grze GF bedzie mial 2 klatki wiecej a w innej ATI, nie ma co robic w gacie - jak na 14" sprzety te karty miazdza.

 

EDIT.

A tak z zupelnie innej beczki. Maja do wyboru 1GB@667 albo dodatkowa baterie w miejsce napedu DVD co byscie wzieli?? Cena obu rzeczy identyczna.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500? Ktos podal na notebookreview ze na stock ma 2250 w 06, ja odnotowalem 2150.

tu gościu tak pisze http://forum.notebookreview.com/showpost.p...45&postcount=21 czy to wiarygodne stwierdzenie? Nie wiem.

Co do bateria czy ram... Trudny wybór, ale ja bym wziął ram raczej. Przy dwójajowcu 2gb ramu dało by powera! Moim skromnym zdaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu gościu tak pisze http://forum.notebookreview.com/showpost.p...45&postcount=21 czy to wiarygodne stwierdzenie? Nie wiem.

Co do bateria czy ram... Trudny wybór, ale ja bym wziął ram raczej. Przy dwójajowcu 2gb ramu dało by powera! Moim skromnym zdaniem...

Hehe dokladnie tego goscia doprowadzilem do pionu moim wynikiem ;) Co do bateri to jest ona chyba do zmieniania w locie. Ale glowy nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z zupelnie innej beczki. Maja do wyboru 1GB@667 albo dodatkowa baterie w miejsce napedu DVD co byscie wzieli?? Cena obu rzeczy identyczna.

Jeśli zależy ci na mocy/wydajności a nie planujesz oddalać się zbyt daleko od cywilizacji - bierz RAM. Jeśli chcesz jednak być kompleksowo mobilny - bierz baterie. Moim zdaniem - dzisiaj naprawde nie ma problemów z prądem... Zaś dodatkowy RAM w takiej maszynie to Pole Position :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie podali ceny. Jesli bedzie w okolicy 5,5 lub mniej to bedzie to wielki hit. Gdybym nie mial W3 to dalbym za niego 6k nawet ale chyba nie wiecej. Chociaz kusi tez te 2GB ramu. Podoba mi sie lapek. I caly czas dziwi mnie GF7600. W 05 TYLKO 37xx, za to w 06 juz ponad 2200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ifrin

Mysle ze taka roznica w punktacji bierze sie z tego,ze w 3DMark06 spory wplyw na koncowy wynik ma wydajnosc procka.

Szkoda tylko ze GF7600 ma szyne pamieci 128-bit,z 256 wyniki mogly by byc jeszcze lepsze.Natomiast ilosc pamieci robi wrazenie :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy orientujecie sie moze jaka baterie posida A8J na polskim rynku?

Wyczytalem gdzies, ze dwukorowcowi nie da sie stabilnie obnizyc napiecia, czy to prwada? Czy tez macie moze jakies wartosci napiec, przy ktorych stabilnie chodzi?

Wg roznych review na necie pokrywa LCD jest z alu, a jak sie ma sprawa podstawki pod nadgarstki i otoczenia touchpada? Plastik?

Jak rozumiem media-baya ma tylko W3j, w A8j naped dvd jest na stale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Nie wiem, czy wiecie już nowe informacje dot. Asus A8Jm w Polsce, ale i tak się zaraz nimi podzielę. Wysyłałem ostatnio e-mail do sklepu, który udostępniał VIPowski model na potrzeby redakcji na terenie Polski. Oni się zapytali znów Asus Polska. Odpowiedź jest taka:

"Niestety termin dostawy nie jest jeszcze znany nawet samemu Polskiemu oddziałowi ASUS - prawdopodobnie bedzie to przełom Sierpień/Wrzesień.

Cena jak narazie nieznana."

Trochę mnie to podłamało... Jednak podobno już zbierają zamówienia, więc to może tylko marketing... Miejmy nadzieję... Już myślałem, że sobie na wakację kupię :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...