Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze roznice nie beda duze, wg mnie nie wiecej niz 500markow w 05. Chociaz gdzies poszla fama ze X1700 ma miec 24 potoki ale to raczej bullshit pierwszego sortu. Tak czy inaczej gra absolutnie nie warta swieczki dla kogos z X1600/GF7600. Ale WXGA+ jest mniam :D

Ja na razie wyczytalem ze ma miec 24 PS i 8 ROPow. No coz, pozyjemy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w czym problem, zamawiasz, przelewasz, czekasz, dostajesz. Proste. A przyjemnosci potem co nie miara!! ;) A poza tym z tego co czytalem w jakis chinskich serwisach X1700 to podkrecony X1600 czyli mozliwe ze z pamieciami DDR2 bedzie na poziomie X1600 z DDR3. Lipa jednym slowem (znaczy nie lipa ogolnie, tylko jako upgrade z X1600). No i C2D wiadomo.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w czym problem, zamawiasz, przelewasz, czekasz, dostajesz. Proste. A przyjemnosci potem co nie miara!! ;) A poza tym z tego co czytalem w jakis chinskich serwisach X1700 to podkrecony X1600 czyli mozliwe ze z pamieciami DDR2 bedzie na poziomie X1600 z DDR3. Lipa jednym slowem (znaczy nie lipa ogolnie, tylko jako upgrade z X1600). No i C2D wiadomo.

No i zdecydowanie taniej niz W3J ( chociaz wyglad jednak nie ten;) ).

Musze znalesc jakis sklep i sie skontaktowac z nim. Ciekawe czy bedzie wybor nie-niemieckiej klawiatury...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mozna prosic o linka gdzie tego A8jp mozna dorwac??

Sorry, nie zauwazylem posta :huh:

Wystarczy wpisac w googlach, wyskakuje sporo sklepow niemieckich. Z jednym korespondowalem, mowili, ze wkrotce beda miec i moga mi wyslac, ale musze byc platnikiem VAT.

 

Narazie czekam, moze wkrotce beda u nas... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz znalazlem, A8js z kolei siedzi w Czechach juz w wielu sklepach, ale na razie daruje sobie przesiadke.

co do a8js to opis a raczej jego element jest zabojczy

 

"Laptop mag wypełnia swoją misję dziennikarską recenzją modelu A8Js, czyli takiego nowego laptopa firmy Asus, który odznacza się procesorem 2,0GHz Core 2 Duo T7200, ciekłokrystalicznym wyświetlaczem szerokoekranowym 1440 x 900 pikseli o przekątnej 14,1 cala, dwuwarstwowym napędem DVD+-R/RW, 2GB pamięci RAM, LAN-em bezprzewodowym 802.11a/b/g, Bluetooth 2.0 (co jeszcze jest w laptopach rzadkością), wbudowaną kamerą internetową, dyskiem twardym o pojemności 100GB oraz kartą grafiki 512MB Nvidia GeForce Go 7700."

 

lol taka rozdzialka na 14,1 cala tozto prawie jak morderstwo... jak na 15,4 bede miec 1680x1050 to uwazam ze na 14.1" wiecej niz 1280x800 chyba to nie da rady... tak jak malo mi brakowalo a bym mial matryce wuxga 1920 na iles tam ale stwierdzilem ze z lupa nie chce siedziec przy laptopie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol taka rozdzialka na 14,1 cala tozto prawie jak morderstwo... jak na 15,4 bede miec 1680x1050 to uwazam ze na 14.1" wiecej niz 1280x800 chyba to nie da rady... tak jak malo mi brakowalo a bym mial matryce wuxga 1920 na iles tam ale stwierdzilem ze z lupa nie chce siedziec przy laptopie...

A ja sie nie boje, mam sokoli wzrok. Im wieksza rozdzialka, tym lepiej :)

 

ot: shreku999 takie pytanko: grasz w CS'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzaaaadko... jak juz to w 1.5 jak znajde instalke na necie... odgrzebie iso HL na dysku to moze moze ew jak zlapie mnie faza ze znajomymi i pol kafejki zajmujemy ale to tez zadko ( poki co mysle z kumplem o cs na zywo = paintball )... o cs:source i cs2 zapomnij bo nie chce mi sie kombinowac a tymbardziej kupowac gierek.. ostatnio wogole malo gram nie zeby maly OT wyszedl ale coz :)

Edytowane przez shrek999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym sklepie już sie pojawiła nowa wersja, na razie "w dostawie" i tylko z T2300E, ale pewnie Merom też się zjawi za niedługo:)

http://www.a8jn-4p008h.notebook.org.pl/asu...d=__A8JN-4P008H

 

Tutaj wiecej info, tyle że po "rosyjskiemu" ;) http://www.asusnb.ru/cgi-bin/catalog.pl?op...lInfo&id=83

 

Z tego co sie dopatrzyłem, A8Jn ma dysk SerialATA i czytnik kart xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.notebookreview.com/default.asp?...eview=Asus+A8Js ... asusik z geforcem 7700 ... wynik 3dmark 2006 ~ 2600 marków ... czyli ~ 5000 spokojnie bedzie miał w 05' ... teraz tylko pozostaje czekac jak sie ma wynik x1700 do tego ;] laptopik ogólnie bardzo fajny i przyjemny szczególnie podoba mi sie w nim matryca WXGA+ mmm cudo jak na 14'' :D natomiast znowu brak bluetooth'a too jakies nieporozumienie jeśli chodzi o dzisiejsze standardy i z tegoz powodu tez bym go nie kupił ( przynajmniej dla mnie bluetooth jest ważny ) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu brak bluetooth'a too jakies nieporozumienie jeśli chodzi o dzisiejsze standardy i z tegoz powodu tez bym go nie kupił ( przynajmniej dla mnie bluetooth jest ważny ) pozdrawiam

Wersja europejska BT posiada wiec problem nas nie dotyczy ;) wiekszym moze byc to ze u nas tego lapka nie idzie dostac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie nie ludzil, skoro nawet pierwsza edycje A8 z CD wypuscili tylko z GF7300 :]

Hm, moze cos sie ruszylo. Wchodze sobie na pl.asus.com i widze takiego newsa:

http://pl.asus.com/news_show.aspx?id=4542

 

Jakby mieli na stronie jakikolwiek mail kontaktowy to bym ich pomeczyl o detale a tak to spekulacje pozostaja :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, moze cos sie ruszylo. Wchodze sobie na pl.asus.com i widze takiego newsa:

http://pl.asus.com/news_show.aspx?id=4542

 

Jakby mieli na stronie jakikolwiek mail kontaktowy to bym ich pomeczyl o detale a tak to spekulacje pozostaja :?

niezla maszynka:D i cena tez pewnie bedzie niezle wysoka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolicz oplaty na granicy i cene za przesylke a wyjdzie podobnie, a tam poza tym maja chyba rok a nie dwa gwarancji poza tym obejmuje ona tylko Ameryke Pln.

Oplaty-wiadomo, ja mialem na mysli cene na miejscu ;). A co do gwary to na czytalem ze asus rozszerzyl ja w stanach do 2 lat i nazywaja to "Global warranty". Ale oczywiscie moge sie mylic bo specem od tego rynku nie jestem a duzo dziwnych przepisow tam maja ;)

 

EDIT: literowki

Edytowane przez Errorx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś przypadkiem jakiś info na temat dostępności a8js w polsce, poluje ostatnio na jakiegoś 14" z przyzwoitą grafiką no i ten asus wydaje się chyba najlepszym wyjściem na chwilę obecną.

W PL chyba nie ma, najblizej w czechach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...