Skocz do zawartości
Feszt

Co Wspólnego Z Bix'em ?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć co ma wspólnego BIX , tymi chłodnicami i co je odrużnia? http://www.cooling.pl/index.php?cPath=28_56

 

dzieki za odp.

co ma wspólnego?? głupie pytanie - chłodzi a co ma robić? tanczyć??

 

Advanced - ciensze niż BIX

Ultimate - podobna grubość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria Advanced - minimalnie grubszy (5mm) odpowiednik seri Black Ice PRO.

Seria Ultimate - odpowiednik seri Black Ice XTREME.

 

To jeśli chodzi o grubość- są jeszcze minimalne różnice w długości (4mm) "na korzyść" BlackWater'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechl!n, jest cos czego nie wiesz o chlodnicach/nagrzewnicach? :)

troche zly przykład na chwalenie :) walnij cos takiego jak michlin cuda robi w jakims temacie a nie jak przeczyta informacje ze sklepów :) wtedy to ładny podliz by był :P :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy posiada juz ktoś taka chlodnice? Ponieważ kompletuje WC i jest to ciekawa propozycja. Rozmiary już znam :-P , tylko jak z ta wydajnością, czy wersja Ultimate może się równać z BIX'em ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy posiada juz ktoś taka chlodnice? Ponieważ kompletuje WC i jest to ciekawa propozycja. Rozmiary już znam :-P , tylko jak z ta wydajnością, czy wersja Ultimate może się równać z BIX'em ??

do niedawna bym je polecił, ale ............

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?p=1337536

 

 

najlepiej wypada COOLTEK EXSTREAM - nie mam zielonego pojęcia dlaczego,

ale .... to dość konkretny test - co do ew. sponsorowania - nie sądzę....

 

ps.

po obejrzeniu - Nexxos Pro = Freezer = BlackWater Advanced 122

 

pps.

Cooltek tu: http://www.realitynet.pl/sklep/product.php?id=728

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug tego nexxos xtreme II jest gorszy od nexxos pro II hmmm ciekawe moim zdaniem, a ten cooltek to mnie doluje niedawno skladalem wc i nie dosc ze wydalem wiecej kasy niz na to cudo to jeszcze wyszlo, ze moja jest gorsza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek byłem w cooling.pl i oglądałem te chłodniczki w realu. W domu mam BIX 2 z Alphacool z 2 zamówienia. Te chłodniczki są właściwie identyczne. Rozmawiałem z kolesiami ze sklepu. Sprowadzają to od kitajców czy jakoś tak - generalnie bezpośrednio od producenta od którego też kupuje np. Alphacool czy HWLabs. Tak przynajmniej twierdzą. Coś w tym jest.... a shroud w BW Ultimate 123 jest tak podobny do tego z największego NexXxos`a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wiedziec czemu cooltek jest lepszy - w poniedzialek przyszedl do mnie od sama i ku mojemu zdziwieniu, jest on dosc cienki, bo shroud jest dosc szeroki, a same finy tak gdzies z 26-27mm

w sumie dziwne, bo na zdrowy rozum to wieksza powierzchnia powinna wygrac -> BIX2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet bylo ostatnio pokazane ze te nexxxosy cale w srodku pokryte kamieniem, moze po prostu wszystkie takie sa... sam mialem ta na wzor BIX3 w sumie wyszlo ze nawet dobrze zrobilem ze sie jej pozbylem... teraz mam fiata125 i sobie go odpicuje :D za 60zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet bylo ostatnio pokazane ze te nexxxosy cale w srodku pokryte kamieniem, moze po prostu wszystkie takie sa... sam mialem ta na wzor BIX3 w sumie wyszlo ze nawet dobrze zrobilem ze sie jej pozbylem... teraz mam fiata125 i sobie go odpicuje :D za 60zl

tak ale te chłodnice z wozów nie są tak wygodne

a taką 1x120 możesz powieśić w miejscu na wentylator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bazując na recenzji opisanej na www.xtremesystems.org,

to chyba najważnejszym czynnikiem jest tu rodzaj planowanych przez Ciebie wentylatorów - wolnobieżne/ciche czy też wydajne/głośne?

 

jeśli (a tak zakładam) ciche, to wygląda na to że Cooltek Dual (np z RN :D ) jest najlepszym wyborem,

ponieważ serię blackwater ultimate można porównać (wygląd, cena) do Nexxos Extreme.

Edytowane przez bok_RN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...