Skocz do zawartości
iKsiO

Komputer Za 4 Tys Zl ( Max 4200 Zl )

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Moj ojciec chce kupic sobie kompa. Na ten cel przeznaczyl 4 tys zl ( max 4200 zl )

 

Jego wymogi to monitor LCD najlepiej 19', ale 17' nie pogardzi. Najwazniejsze jest to aby kolor monitora i obudowy nie byl bialy ( uparl sie na to )

 

Chcialby w cenie tego zestawu skaner + drukarka + glosniki + dvdrw.

 

Teraz cos ode mnie ale cicho . Chce zrobic tak aby mojego GF PX6800 zamienic z jego nowa karta. Dlatego tez chcialbym aby byl to jakis GF 6800. Oczywiscie lepsiejszy od 12 potokowego GF PX6800 firmy Leadtek.

 

Bylbym zajebiscie wdzieczny za pomoc.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

powiedz do czego ojciec bedzie kompa wykorzystywal??

 

// uprzedziles mnie ;)

 

bo jak tylko do neta i czasami w jakas gierke to kup mu gf 6600, swoja karte sprzedaj i kup se cos lepszego :lol: sorry za OT :)

Edytowane przez rafifeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moj ojciec chce kupic sobie kompa. Na ten cel przeznaczyl 4 tys zl ( max 4200 zl )

 

Jego wymogi to monitor LCD najlepiej 19', ale 17' nie pogardzi. Najwazniejsze jest to aby kolor monitora i obudowy nie byl bialy ( uparl sie na to )

 

Chcialby w cenie tego zestawu skaner + drukarka + glosniki + dvdrw.

 

Teraz cos ode mnie ale cicho . Chce zrobic tak aby mojego GF PX6800 zamienic z jego nowa karta. Dlatego tez chcialbym aby byl to jakis GF 6800. Oczywiscie lepsiejszy od 12 potokowego GF PX6800 firmy Leadtek.

 

Bylbym zajebiscie wdzieczny za pomoc.

 

Pozdrawiam.

monitor 1200zł - niech ktos inny doradzi

Pentium D 805 500zł

Pentagram QVC-100 Cu+ 110zł

Leadtek 7900GT 256/256 1320zł / lub 7800GT 256/256 http://www.computer.istore.pl/sklep,740,10...n,208404,0.html wtedy + 300zł na monitor

Asus P5LD2 400zł

2x512MB Corsary 280zł

Huntkey 350W 160zł

Szajsung 160GB 250zł http://www.agito.pl/index.php?pid=5051

Edytowane przez andrzejsnk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...