Skocz do zawartości
Ciasteczkowy

Co Kupic Asus 6600gt Czy X 1600 Pro 256m Agp

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym brał Radka bo jest zbudowany w nowszy technicznie. Niby Gf radzi sobie lepiej od x1600 ale moim zdaniem Ati będszie lepiej radziła sobie w nowszych grach. Poza tym jak chłopaki w końcu dopracuja stery to tez będzie inna sytuacja. A tak na marginesie to ja po prostu wolę ATI:) Podsumowując ja kupiłbym Ati Radeon x1600.

Moja opinia jest czysto teoretyczna bo ani z 1 ani z 2 kartą do czynienia nie miałem;p Pozdr

Edytowane przez teps86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Radka bo jest zbudowany w nowszy technicznie. Niby Gf radzi sobie lepiej od x1600 ale moim zdaniem Ati będszie lepiej radziła sobie w nowszych grach. Poza tym jak chłopaki w końcu dopracuja stery to tez będzie inna sytuacja. A tak na marginesie to ja po prostu wolę ATI:) Podsumowując ja kupiłbym Ati Radeon x1600.

Moja opinia jest czysto teoretyczna bo ani z 1 ani z 2 kartą do czynienia nie miałem;p Pozdr

 

Ja tez mam ochote na ati tylko czy sobie poradzi bo gf ma pelne 8 potokow a ati 12 ale ropow 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie wydajniejsza w grach od x1600 pro 256

Mysle ze chyba tak, ma 256bit szyne pamięci do tego ddr3 a więc, a to powinno dać jej większego kopa, nich moze jeszcze ktoś sie wypowie.

 

EDIT.

Sorry ale nie zauwazylem ze chcesz na agp, w takim razie nie znajdziesz x800gto w tak niskiej cenie pci-e to co innego ;-) :/ chyba ze sie mylę.

Edytowane przez andrzej_men

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem na x800gto szkoda kasy nie ma ps3, widziałem kilka testów gdzie x1600 ją wyprzedza. Najlepiej jak byś dozbierał i kupił 7600gt w appolo cos koło 740zł choć 6800gt też jest bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam juz nie wiem czytam na tym forum i pisza ze ta gra dziala ta wcale nie dziala to jakas paranoja.

Na tym 6800LE@12/6, o którym pisałem każda gra (oprócz Most Wanted ;)) będzie ładnie chodzić. Cena 620zł. Ja bym ją brał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Most Wanted to jest tak, że chodzi na Radeonach 9550 i się nie tnie, a na 6800 mogą wystąpić krótkie spadki fps-ów. Tak się dzieje tylko w Most Wanted - złe sterowniki. I to jeszcze nie zawsze. U mnie na starym kompie na 6800 były spadki, a jak ją odsprzedałem koledze to nie było. Poczytaj o tym na forum o Most Wanted. Nie przejmuj się tą jedną grą. Wszystkie inne będą chodzić świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze GTO fireblade?? na allegro po 650zl nowki chodza ale chyba na pci-e :/ Mam tez kolsia ktory sprzedaje 6800GS na 650zl ale chyba tez na pci-e :/

Temat toczy się na temat grafik na AGP :mur:. Przeczytaj najpierw uważnie wsystkie wcześniejsze posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

X1600 Pro troche słabo wypada w porównaniu z 6600 GT, myśle że kupno Leadteka 6600 GT będzie lepszym wyjściem, albo może warto poczekać na X1700 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASUS EN6600GT 256MB oczywiście pod pci-e- uważam, że lepiej kupić geforca od 6600gt w góre, bo będzie można połączyć je w systemie SLi o ile płyta daje taką możliwość-CrossFire ATI kuleje

Temat toczył się na temat grafik na AGP :| :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...