Skocz do zawartości
grzesiek111

Benq Fp91gp - Moj Wybor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nadal jestem bardzo zadowolony z mojego monitora - dla wszystkich niezdecydowanych - za 1200 PLN - a tyle dałem - jest to wybór wręcz idealny. Naprawde gorąco polecam...

 

Dzis odkryłem, że moge dwa kompy podłączyć - serwer i workstacje - jeden jednym, drugi drugim kablem - i przełączać w OSD. Baaardzo wygodne i przydatne ! Naprawde pozytywne to jest - nie wiem czy każdy LCD to ma - ale bardzo to jest fajne rozwiązanie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisalem wczesniej mam MSI 7900 gtx

Wczesniej napisales ze masz:

Olo 21 - grafike mam MSI 7800GTX

Posiadacz grafy za prawie 2000zl(7800GTX) lub dobrze powyzej tej sumki(7900GTX) kupuje monitor za 1200zl.Dziwne co nie :blink: Edytowane przez mcgron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.sirius.pl kupowalem w poniedizalek to jeszcze mieli na stanie, niestety maja najdrozej :( przesyla dotarla do mnie w niecale 24h

 

Pozdrawiam

 

 

No wlasnie maja najdrozej a kupowlaes gwarnacje 7 dniowa na piksele??? Jak wrazenia ???

 

Witam

 

Niech ktos wrzuci fotki :wink: jak ma wlaczonego Benqa :wink:

Edytowane przez wlacha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej napisales ze masz: Posiadacz grafy za prawie 2000zl(7800GTX) lub dobrze powyzej tej sumki(7900GTX) kupuje monitor za 1200zl.Dziwne co nie :blink:

Mam MSI 7800 GTX - sorry pomylka.I nie dalem za nia 2000 tylko 1400-nie wiem gdzie masz te karty takie drogie.Z tego co wiem (i widze w testach) karta jest zajebista wiec watpie zeby to byla wina karty.No ale juz sie przyzwyczailem do tego smuzenia.I nie wiem co w tym dziwnego jest ze kupilem tanszy monitor?mialem 5 tys na kompa i wolalem wsadzic lepsze podzespoly kosztem "gorszeg" monitora - ale nie zawiodlem sie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor BenQ 19\'\' LCD FP91GP Srebrno-Czarny- 1280x1024/ 0.294mm/ 20ms (8ms

GTG)/ 0.294mm/ 1000:1/ 250cd/m2 / 178/178 / analog & DVI/ srebrno-czarny.

 

CENA: 1233zł brutto

 

10 maja dostawa :) i kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sirius po jednym emailu bezproblemowo dosłał kartę gwarancyjną. Lepiej się upominać jak ktoś nie dostał. Tak na wszelki wypadek...

widzę, że podobnie myslimy bo ja też do nich maila wysłałem i listem poleconym doszła do mnie dzisiaj gwarancja:) Jeśli jej ktoś nie ma to niech się o nią upomni ponieważ pisze w niej, że bez katy gwarancyjnej producenta gwarancja przepada.

Andrew144 : czy w gwarancji masz tylko stempel czy masz ją wypełnioną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że podobnie myslimy bo ja też do nich maila wysłałem i listem poleconym doszła do mnie dzisiaj gwarancja:) Jeśli jej ktoś nie ma to niech się o nią upomni ponieważ pisze w niej, że bez katy gwarancyjnej producenta gwarancja przepada.

Andrew144 : czy w gwarancji masz tylko stempel czy masz ją wypełnioną?

Tylko pieczęć i podpis. Resztę sobie swobodnie mozna samemu wypełnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja akurat w Siriusie. Trafiłem na kilkudniową promocję - był po 1246. Znośnie choć patrząc na inne sklepy i tak drogo - ale był na stanie jak nigdzie indziej. A teraz cenę mają koszmarną.

 

 

no wlasnie cena jest koszmarna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...