Skocz do zawartości
[cahe]

Geforce Mx 460

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie vmem także nic nie daje... Raven155: a gdyby zrobić VDDQ mod?

 

inna sprawa - gość który ma ponad 11k w opisie swojego wyniku ma: original aircooling 401-675, czyli słabsze takty niż uzyskuje ja... jak to jest? mogę dojechać do 445, ale wydajność się już nie podnosi (widzę po fillrate - który nie zależy od procesora i pamięci w ogóle..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktos inny juz zrobil to mozna by wywnioskowac jak zrobic ale nie widzialem jeszcze. teraz mam karte na pamieciach hynixa albo hyundaia? kij wie ale 650 juz smieca :| optymizmem nie wieje ale moze jakies szanse mam, dam fotki na wieczor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedsmak akcji

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

no i takie tam przymiarki bo czyms trzeba gowno chlodzic

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

niestety karta poki co kreci sie wyjatkowo slabo, pamieci oszczedzac nie bede ale watpie zeby poszly powyzej 660mhz. rdzen przy 1,75v tez sypie powyzej 400... slowem bieda poki co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapowiadfa sie ciekawie tytlko mhz jakos slabo tzn w porownaniu z pierwszego posta w tym temacie ale mzoe zaostrzenie timingow pomoze

bo to calkiem inna grafika, dlatego ;) miejmy nadzieje ze ravena lutownica znowu poblogoslawila karta i bedzie dlugo i dobrze dzialac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

' date='27 Mar 2006, 00:09' post='2043531']

mówisz serio? ... bardzo chętnie skorzystam z zaproszenia ;-)

Ya, mówię serio :) Zmoduj sie to jak tylko sie da, i umówimy się jakoś, jak coś to PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

[cahe] jak z postepami u ciebie?

 

ja poki co zero postepow z OC ale zrobilem juz chlodzenie odpowiednie dla mojego gf (prawie gotowe, kosmetyczne zmiany jeszcze i bedzie calkiem ready).

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

tak to wyglada na chwile obecna, wieczorem moze przetestuje, poki co bez benchow ale moze sie dowiem na ile lata to gpu i co w ogole daje fc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...