Skocz do zawartości
hotmaster

Problem Z Wifi W Laptopie (ruterze?)

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam linksysa WRT54GC do ktorego mam podłączonego po lanie peceta. Laptop korzysta z i-netu poprzez wifi. Internet mam od jednego providera (który notabene nie pozwala dzielić łącza, jednak po mojej interwencji odblokował możliwość użycia rutera na moim ipku - możliwe że im się to odwidziało, bo nie uregulowałem tej sprawy).

 

Internet na PCie działa rewelacyjnie. Na laptopie działa OK po uruchomieniu rutera jednak po pewnym czasie (przy takim samym zasięgu) necik marnieje aż do tego stopnia że strony prawie nie chcą się otwierać, gg się wysypuje. Co dziwne, po restarcie rutera (nie resecie!) znów net działa dobrze... aż do pewnego czasu.

 

Zauważyłem (może to przypadek) że przy jednocześnie włączonym PCie kłopoty te występują rzadziej a nawet może i wcale. Sprawa jest dziwna bo na samym początku (ruter mam od 1,5 miesiaca) wszystko działało OK, dopiero ostatnio (bez żadnej zmiany konf rutera) coś zaczęło szwankować...

 

Czy możliwe że to mój provider utrudnia mi życie? Jest jakaś inna opcja?

 

Aha, w lapku mam broadcoma jeśli to ma jakieś znaczenie...

 

Pozdr

Edytowane przez hotmaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...