Skocz do zawartości
yeyoo

Bezprzewodowe Dzielenie Neo...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, temat podobny może juz byl ale szukalem i nie znalazlem B) jest taka sprawa.. znajomy ma neo 6mb, przedtem mial radiowke i zostawil sobie sprzet - sieciowka D-Link AirPlus DWL-520+ Wireless PCI Adapter + antena ( nie wiem doqadnie jaka ;). Teraz ma neo z ruterem SpeedTouch 546, lacze dzieli u siebie na 3 kompy. Ostatnio zaproponował mi zebym sie do niego podpial.. ja mowie no spox :] tylko jak to zrobic ?? Z sieci bezprzewodowych nic nie "ogarniam" <_< wiec postanowilem sie tutaj czegos dowiedziec... Czy ta karta sie przyda, jakie anteny do tego? Pewnie bedzie potrzebny access point, nie wiem jaki, zeby byl w miare dobry i tani. Myslalem nad tym z tego co slyszalem to na kablach jest duza strata, on uzywa gdzies 7m ja bym potrzebowal 4-5m..... odleglosc miedzy nami to okolo 250-300m... mozecie cos doradzic ?? pozdro B)

 

edit:

a i jeszcze jedno... jakie beda tego koszty ? tak na oko..

Edytowane przez kfachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nnajrpsciej jezeli on to udostepnia z swojego kompa (ma go ciagle wlaczonego) wykorzystac jedna sieciowke jako AP. Wiem ze sieciowki realteka i asusa maja taka funkcje innych w reku nie mialem. A reszta sie podlaczy do tej sieciowki jak do AP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...