Skocz do zawartości
nyper

Touchpad Wariuje

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem w notebook'u hp omnibook 6000.

 

Co jakis czas , czasami co kilka chwil kursor wariuje np sam zjezdza w jedna strone, lub ucieka w jeden róg i nie pozwala sie przyciągnać, jest to bardzo uciążliwe,

 

Zastanawiam się czy to jest uszkodzenie Touchpada czy moze wina oprogramowania.

na róznych systemach operacyjnych jest tak samo.

 

Czy wymiana Touchpada cos pomoże?

Czy w tym modelu jest moze taka wada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. dobrze wyczysc touchpada

2. odinstaluj caly software do niego, niech windows wrzuci swoje standardowe stery

3. wyeliminuj inne urzadzenia wskazujace (myszki, trackballe, trackpointy itp. - jesli je masz to odlacz/wylacz)

 

jesli nic z tego ci nie pomoze to chyba jednak okaze sie wadliwy touchpad bynajmniej jak narazie nic innego do glowy mi nie przychodzi

wiec albo go poprsotu wylacz w biosie i uzywaj myszki albo wymiana w serwisie... lub samemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co HP.. i tez sie psuje:D

ale sie czepiacie tego HP... akurat wiecej slyszalem zlego o acerze niz o HP... zreszta sam znam osoby ktore maja acery i kazdy byl lub musi byc w serwisie:

- acer na sempronie - wymiana matrycy - 2 miesiace czekania (po 3 miesiacach uzywania)

- acer 1694 - pekla obudowa przy zawiasie (przy zwyklym zamykaniu, a nie podczas transportu) i naped optyczny papa (pol-roczny)

- acer 1xxx - dokladnie nie pamietam jaki model, ale na penitum m z grafa ati9700 - z 10 bad piskeli na calym lcd, naped dvd nagrywa juz tylko z predkoscia 2x (maszyna roczna)

- jeden kolega tylko nie narzeka na acera w sensie ze jeszcze nic mu sie nie popsulo, jednakze juz wymienil naped optyczny i hdd... po za tym narzeka na straszny halas - model ma jakis dziwny bo wyglada calkiem inaczej niz te wszystkie acery...

 

to takie przypadki jakie znam w srod swoich kumpli ktorzy maja acery... ci ktorzy maja hp jak na razie nie narzekaja (znam 2 osoby z HPekiem, jeden ma maszyne 2 letnia) + ja od niedawna ;)

 

to sa przypadki ktore ja znam od swoich znajomych studnetow :) ciekawe jakby teraz poczytac na ten temat na wszystkich forach... wiem ze kazdy broni swojej "ulubionej" lub kupionej marki... ja juz w swoim zyciu mialem pare lapkow (maxdate, gericom, asus) i powiem ze narazie HP jest the best.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coz:) pokazalem tylko ze najlepiej sie czepiac:)

 

kazdy najezdza na acera a wszystko i tak sie psuje:)

ja ze swoim zero problemow.. zobaczymy jak dlugo, gwarancja 2 lata miedzunarodowa, wiec lajcik;]

 

laska ma juz ponad rok 3002Wlmi, i jest czad, ma jedna ryse tylko na obudowie, zero problemow wszystko smiga:)

wentylator wlaczyl sie jej 3 razy od kupna:)

 

mimo ze sempron to grzeje sie w stresie do 44*C :blink: jakis wyjatek hehe;)

 

a co HP... z wygladu piekne:)

 

ale wolal bym IBM:)

Edytowane przez Doctor_25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...