Skocz do zawartości
mikas

Tagan - Tylko Jaki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z temperaturą na procesorze, dochodzi nawet do 66C. Ale zauważyłem, że mój zasilacz Tagan 380W - PFC bardzo się grzeje. W sklepie dali mi inny tani zasilacz 400W i w tej chwili mam temperaturę max 59C. Więc sądzę, że mój zasilacz nie wyrabia i dlatego się grzeje. Teraz mam na oku dwa Tagan 480W - U22 2Force Series i Tagan 480W - U15 Easycon Serie jak sądzicie, który będzie się mniej grzał i lepiej wyciągał ciepło z komputera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zależy Ci na niższej temperaturze, to proponuje Tagany z serii U15 ze 120mm wiatrakami - wyciągają ciepłe powietrze z nad procesora ;)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tagany to symbol wydajnosci, mocy ale i ciszy. A jak cisza to znaczy ze w obudowie zasilacza zastosowano wolno obrotowe wentylatory. Konieczny jest dobry obieg powietrza w obudowie aby zasilacz nie "chlodzil" sie goracym powietrzem wytwarzajacym sie wewnatrz komputera. Przynajmniej jeden dodatkowy wentylator na bocznej lub tylnej sciance kompa powinien w duzym stopniu przewietrzyc obudowe i pozwolic odetchnac zasilaczowi chlodniejszym powietrzem, a co za tym idzie zmniejszyc temperature procesora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...