Skocz do zawartości
staszek1000

Stacyjka

Rekomendowane odpowiedzi

Elo! Jestem nowy i pierwszego moda dopiero robie... zainteresowaly mnie stacyjki. jak zrobic stacyjke w kompie? i czy mozna kluczem wlaczac kompa czy tylko przekrecic klucz i wtedy wcisnac on?

Edytowane przez staszek1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka wlasnie przed chwila zrobilem ja w kompie :-P , mozna tylko zrobic tak, ze przekrecasz kluczyk i klikasz przycisk, bo tak jest zrobione w plycie ze potrzeba tam miedzy dwoma pinami ktore odpalaja kompa zwarcia i wtedy odpala plyta. W kompach AT , poprzez przekrecenie kluczyka odrazu by odpalil. Pozdr :)

Edytowane przez bartol_krk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecierz w ATX jest tak ze jak zrobisz zwarcie pinów to sie komp uruchamia ... przecierz power button jak nacisniesz wraca do pierwotnego stanu... wiec stacyjka która powraca do poprzedniego stanu by sie przydala albo poprostu przekręcic i samemu wrucic do poprzedniego stanu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie sama stacyjka. musi byc to tylko stacyjka samochodowa. zamiast do przycisku kabelki podlanczasz do stykow stacyjki odpowiadajacych za rozrusznik pozycja kluczyka nr3. zeby wlaczyc kompa przekrecasz kluczyk do pozycji nr3 i puszczasz wtedy odskoczy do pozycji nr2 komp sie wlaczy. wylanczasz tak samo. tylko zeby wyjac kluczyk odkrecasz do pozycji nr1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz robie peirwszego moda

i wiem juz ze nie za dobrej jakosci ale niech se bedzie

tzn okno bass reflex z przodu

oswietlenie

walsnie zasilacz bede malowal i okno robil no i na zewnatrz go wywale ale mam plan zrobic obudowe w temacie tuningowanych samochodow moze jakies motywy z nfs ale to w wakacje

sprobuje znalezc jakas fajna stacyjke i moze jakeis fajne przyciski itp ale piszcie jak najdokladniej jak zrobic stacyjkle

 

aaa

a reset mozna zrobic np na ktorejs pozycji stacyjki?

Edytowane przez staszek1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nei ma problemu.. kupujesz ukłąd ISD na którym można nagrywać dzwiek.. nagrywaasz sampla... i podłaczasz to to w odpowiedni sposób... :D chciałem tak robić jak mialem zamiar budowac kompa a la 2f2f :)

 

co do reseta.. to jak chcesz 1 stacyjką zrobć power i reset? :lol: Może zrób sobie przycisk NOS :twisted: pod którym będzie reset...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe... śja już gdzies miałęm na kartkach rozrysowany cały model budy jak bedzie wygladać.. i mi sie podobało :D.. oczywiscie przód , okna, dach nawiazujący do nissana skyline :wink: .. nawet spojler z tyłu przewidziałem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podjałęm taka decyzje: w zwiazku z zakupem perksuji w zblizajace sie swieta, lenistwem i brakiem funduszy po zakupie instrumentu odkladam pierwszego jak i kolejne mody na pozniej....

Edytowane przez staszek1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poljałęm taka decyzje: w zwiazku z zakupem perksuji w zblizajace sie swieta, lenistwem i brakiem funduszy po zakupie instrumentu odkladam pierwszego jak i kolejne mody na pozniej....

pyt: pierwszego ??

odp: ja tu nic nie widziałem w tym topicu

 

pyt: kolejne??

odp: jak nie zrobiłeś nawet pierwszego to raczej kolejnych nie będzie

 

pyt: później??

odp: odkładanie nic nie daje bo jak odłożysz to sie już nie zabierzesz

 

pyt: wniosek??

odp: graj lepiej na perkusji niż modujesz :D bo w myślach modować też umiem :) pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poljałęm taka decyzje: w zwiazku z zakupem perksuji w zblizajace sie swieta, lenistwem i brakiem funduszy po zakupie instrumentu odkladam pierwszego jak i kolejne mody na pozniej....

nic nas to nie obchodzi bo dużo jest na tweaku czczego gadania :] miłych świąt ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k**** sie krytykanci znalezli... nie koncze przygody z modowaniem bo do kompa ktory mam Dołączona grafika

bede dokladal rzeczy tj oploty na kable okragle kable, molexy uv, wc i w ogole zmieniam wszystko w kompie tj procesor mobo itp, ale moda od podstaw musze na troche zostawic bo mam teraz duzo nauki i nie mam czasu...

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a właśnie....

 

krytykować każdy może troche leeepiej lub troche gorzej... Sjak ktoś nie ma czasu to się nie zabiera :D.. Popatrz na mnie... nie mam czasu i się zabrałem i tym sposobem robię moda już prawie 2 lata....

 

No ale ja przynajmniej nie zakladałem topica o tym że chcę.... a chcaiłęm założyć ale kumpel odradził... wiedział co mówi... Jeśli zrobię moda to pokażę.. a jak ktoś jest zaniteresowany worklogiem to na moeje stronce zawse można sobie zobaczyć... pokrytykować też tam można :twisted:

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleee bez sensu topic , dobrze zrobiłem że sie odpoczątku nie wypowiadałem. staszek1000 jak nie masz zamiaru nic zrobić to po co ten temat ????? graj na bębnach i tyle. A jak masz robić moda to trochę trzeba ruszyć czerepem. Jak robiłem ostatniego moda to robiłem go w sumie 5 miesięcy i już uważam że jest błeee i łeeee i mi się nie podoba.

 

Nie zakładaj takich z tyłka tematów jak i tak nie masz zamiaru nic zrobić.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k**** sie krytykanci znalezli... nie koncze przygody z modowaniem bo do kompa ktory mam

bede dokladal rzeczy tj oploty na kable okragle kable, molexy uv, wc i w ogole zmieniam wszystko w kompie tj procesor mobo itp, ale moda od podstaw musze na troche zostawic bo mam teraz duzo nauki i nie mam czasu...

PZDR

k***** modder sie znalazl.

uwierz mi ze konczysz przygode z modami. moim zdaniem jestes za cienki w uszach, i to co probowales zaczac po prostu cie przeroslo.

I co, mowisz ze zmieniasz mobo, cpu itp... a kogo to obchodzi? tutaj nie ma znaczenia co masz w obudowie, dzialy pochwal sie i sprzet sa gdzie indziej. Tutaj liczy sie to co zrobisz ze swoim kompem,a nie ile kasy wydal twoj tatus zebys mogl powiedziec ze "mam wypas maszyne".

 

UTOPIA i tyle, moim zdaniem to jestes kolejnym dzieciakiem ktory chcial zaistniec.

Edytowane przez Carl0s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały Carl0s :lol:

Wyrażasz zazwyczja moją opinie nie oszczędzając w słowach :D... No i dobrze.. Choć nie wiem czy ta taktyka coś prynosi bo widać ciągle ktoś wyskakuje z mizernymi pomysłami mimo ostrej krytyki... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...