Skocz do zawartości
jendor

Karta Graficzna-ciężki Dylemat

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam semprona 3000, gigabyte k8ns, 512 mb ddr. Chce zmienic grafike. Ze wzgledu ze przyjdzie z wymiany stara grafa, moge za doplatą wymienic ją na cos lepszego. Mam do wyboru tylko to:

http://www.kali.pl/shop/produkty/produkt.p...=1280&pozycje=1

http://www.kali.pl/shop/produkty/produkt.p...=1280&pozycje=1

http://www.deliro.pl/pages/produkty.php?id=255

Które wydajniejsze i lepsze do o/c??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego 9800Pro od razu olej, bo to badziewie ze 128 bitową magistralą pamięci. Gdybyś znalazł z 256-bitową to OK. Ja bym szukał jakiegoś 6600 z GDDR3 do OC lub 9800Pro 256bit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram kolege a o x700 nie moge się wypowiedziec bo malo o tej gerafie wiem i to wsyztsko

A ten gf asusa to zły jest??

 

 

popieram kolege a o x700 nie moge się wypowiedziec bo malo o tej gerafie wiem i to wsyztsko

A ten gf asusa to zły jest??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech szczerze powiedziawszy niebrałbym żadnej. Na 100% odpada 9800 SE. Te dwie pozostałe na remis - dla fanów ATI x700, a dla fanów Geforca 6600. Na Allegro w podobnej cenie masz 6600GE. Ale skoro jesteś z nim na bakier to... kupisz albo tego 6600 lub x700. Ale jeszcze raz się zastanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech szczerze powiedziawszy niebrałbym żadnej. Na 100% odpada 9800 SE. Te dwie pozostałe na remis - dla fanów ATI x700, a dla fanów Geforca 6600. Na Allegro w podobnej cenie masz 6600GE. Ale skoro jesteś z nim na bakier to... kupisz albo tego 6600 lub x700. Ale jeszcze raz się zastanów.

A ten 9800 to jest przecież pro a nie se a chyba jednak bede za 6600 bo lepiej sie podkreca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sam tez mialem niedawno dylemat nad wyborem X700 a 6600 no i wybralem produkt ATI w proline.pl zaplacilem za Sapphira 415 PLN. Na razie jestem z niego zadowolony przesiadlem sie z Radka 9200 roznica w grach wiecej niz zauwazalna :-P NfS MW chodzi plynnie 1024x768, to samo Q4, NBA, starsze gierki wszystko na max. Painkiller, IGI2, wiec po 2 tygodniach jestem bardzo zadowolony z wyboru :) W pewnym sensie decydowalo tez u mnie przywiazanie do marki ATI :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sam tez mialem niedawno dylemat nad wyborem X700 a 6600 no i wybralem produkt ATI w proline.pl zaplacilem za Sapphira 415 PLN. Na razie jestem z niego zadowolony przesiadlem sie z Radka 9200 roznica w grach wiecej niz zauwazalna :-P NfS MW chodzi plynnie 1024x768, to samo Q4, NBA, starsze gierki wszystko na max. Painkiller, IGI2, wiec po 2 tygodniach jestem bardzo zadowolony z wyboru :) W pewnym sensie decydowalo tez u mnie przywiazanie do marki ATI :-P

Nie wiem, pewnie o wyborze zadecyduje cena, skoro nie moge sie do konca zdecydowac a karty są porównywalne. Poza tym więcej mozna wydusic wlasnie z 6600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...