Skocz do zawartości
dawi

Czy Da Się Nagrać Na Kompa Program Tv Bez Vivo Na Karcie Graficznej?

Rekomendowane odpowiedzi

Interesuje mnie nagranie jakiegoś materiału tv na kompa. Podejrzewam że bez vivo jest to niemożliwe ale mogę się mylić. Znacie jakieś możliwości w tym względzie?Aha i nie chce odtwarzać na tv obraz z kompa a tylko nagrywać programy z tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

To ja zadam teraz lamerskie pytanie, po co jest vivo, i co można za jego pomocą robić??

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ale lama ze mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIVO - Video In Video Out - Wejscie i wyjscie wideo na karcie graficznej, zazwyczaj pod postacia jednego zlacza, do ktorego podlacza sie przejsciowke, z ktorej wystaja kabelki z koncowkami Chinch. Mozna dzieki nim zgrywac obraz np z kamery i wyswietlac obraz na TV

 

A na temat to "wystarczy" karta TV i jej oprogramowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do topicu.

Są jakieś karty na PCI z VIVO? Ile by taka karta kosztowała? Grosze? Czy jakbym taką podpiął poza kartą na AGP to mógłbym z jej wejścia korzystać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty z ViVo na PCI maja czesto problemy z pelnym palem w 30 klatkach na sekunde. Chyba ze Ati All in Wonder.

 

Co do zrzucania to jest takie urzadzonko na USB ktore konwertuje sygnal z S-Video lub Chincha na USB. Mam bo mi wejscie video w laptopie potrzebne i dziala bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

VIVO - Video In Video Out - Wejscie i wyjscie wideo na karcie graficznej, zazwyczaj pod postacia jednego zlacza, do ktorego podlacza sie przejsciowke, z ktorej wystaja kabelki z koncowkami Chinch. Mozna dzieki nim zgrywac obraz np z kamery i wyswietlac obraz na TV

 

A na temat to "wystarczy" karta TV i jej oprogramowanie

A moge z na przykład z telewizora zgrać coś na kompa??

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Lama jestem w tym temacie to zrozumcie to :P

Nie prosciej kupic karte TV?

U mnie na razie nie przejdzie to ale z czasem ;]

 

EDIT: Ide szukać, fakt, google nie gryzą ;]

EDIT2: Już wiem, no to teraz w poszukiwaniu kabla ;]

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...