Skocz do zawartości
Pogi

Problem Z Instalacja Windowsa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem

Kupilem sobie 3 czesci do komputera AMD64 3000+ plyte ASUS A8N-E i grafike Radeon X550 128mb

I przy instalacji windowsa mam problem miedzy 39-33 minuta do zakonczenia instalacji i wyskakuje niebieski ekranik,

i pisze mniej wiecej tak:

ze jezeli ekran pojawia sie pierwszy raz zresetuj komputer ( resetowalem i dalej to samo )

Nastepnie sprawdzic czy oprogramowanie jest pelne

nastempnie czy wszystko jest dobrze dopiete

pozniej czy cos nie z grafika

pozniej zeby w biosie cos wylaczyc

Nie wiem co zrobic mam taki problem 1szy raz prosze o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze

nienapisałeś jakiego wina instalujesz??

Miałem taki problem z win xp,zawsze wchodził aż jednego razu niewszedł.Kombinowałem z innymi egzemplarzami tego systemu z róznych źródeł i to samo klops! Wywalał się w tym samym miejscu Nigdy już win xp niezainstalował się na tym kompie.

Zato wszedł bez problemu Win xp z sp1 :)

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prawdopodobne ze to wina pamieci ale też są sporadyczne przypadki że jak kolega wspomniał wywala z sp2. mozliwe że to przez płyte asus moze kiedys był dobry ale teraz to kaszanka. i w dodatku ma beznadziejny serwis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...