Skocz do zawartości
Konar

Multimedia Olsztyn - Pingi

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio byłem trochę nieaktywny w środowisku gier online i nie zwaracałem uwagi na czasy reakcji/opóźnień mojego łącza. Dziś po dłuższej przerwie chciałem sobie pograć. Instaluje wszystko, system po formacie. Cały potrzebny mi gaming software zarzuciłem i wchodzę HLSW i łapie się za głowe ping 200ms - tragedia. Ostatnie pingi jakie pamiętam były bardzo dobre na serwerach hostowanych przez pifpaf.pl i gamesnet. Mieściły się w granicach 50ms, a zwykle nie przekraczały 25ms. I teraz moje pytanie do innych użytkowników łącz w sieci MM (najlepiej z okolicy, choć doszły mnie słuchy, że multimedia daje ciała na większym obszarze) czy u Was też pingi są takie wysokie?

 

P.S. Czy na terenie Olsztyna istnieje jakiś inny provider? (Vectra, TP i kolejówka odpadają)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecej danych do tego avecezary, bo przejrzałem twoje posty do 14 marca i nic nie znalazłem. A będę wdzięczny za pomoc, bo na obecnych warunkach mieszkaniowych nie mogę sobie pozwolić na kuccie dziur w ścianach, żeby zmienić providera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaszów Mazowiecki w bliskim sąsiedztwie Olsztyna raczej nie jest, ale mogę powiedzieć, że (odpukać) u mnie pingi są na wzorowym poziomie. Battlefield 2 śmiga (serwery polskie, niemieckie i brytyjskie zwykle), HL2: DM śmiga, ping onet daje wyniki ~20ms. Limitów nie naliczają - sielanka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...