Skocz do zawartości
aphex

Prosilbym O Pomoc Msi Ap54b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam siec wifi i lan na wiffi juz mam 13 ludzi od tego czasu jak podpielem wiecej ludzi pod antenke zaczely sie problemy zestaw kupilem od Yagi na allegro czytalem na forum ze koles jest rozpoznawalny a wiec sprzet juz byl przygotowany do uzycia antena dosyc wysoko jest umiejscowiona kanel do apka jest bardzo krotki a dalej leci juz skretka nie cale 20 m do zasilania i do switcha a wiec tak problem mam taki ze pingi do servera z internetem a jest on wpiety w sieci lan skacza raz jes 1 ms a za chwile uplywa czas zadania co za tym idzie stroki z duzym opoznieniem mi sie laduja sam mam bardzo dobry sygnal do tego apka wiec nie sadze zeby byla wina polaczenia caly czas synjronizuje mi sie na predkosci 54mb/s dla paru testow i przkonania sie czy moze to tylko u mnie poszedlem do kolesia ktory ma podobne parametry sily sygnalu i tp. sprawa taka sama pingi do servera w sieci skacza wystarczy ze osoba ktora nie ma przypisanego limitu transferu z internetem zacznie sciagac na torrencie robi sie masakra w eterze (nawet gdy przypisalem maksymalnie 300 polaczen na kompa) do niczego sie czlowiek nie moze dostac probowalismy sobie na wzajem przesylac pliki przy nawet dorbych pingach do siebie transfer byl odemnie do niego 300 kB/s i to maksymalnie wiekszosci kolo 200 a z servera z lanu przez wifi do mnie maks 600Kb/s mam internet ktory wyciaga 10 Mbit ale jedynie 500 Kb/s potrafilem wyciagnac sam juz niewiem co z tym robic czy to juz wina sprzetu ze przy 13 ludzikach tak moze przymulic moze trzeba pomyslec nad czyms innym tylko co ??

 

moze mam cos skopane w ustawieniach oto i one

http://free.of.pl/k/kostek/msi.JPG

 

a to moj sygnal z apkiem netstumblerem

http://free.of.pl/k/kostek/stumbler.JPG

z miare mniej skaczacym pingiem :D

Edytowane przez aphex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...