Skocz do zawartości
Gość lechu1777

"poduszki" W Sluchawkach Dousznych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lechu1777

Witam. MAm Sennheiser MX300 i zalozone na nie te poduszeczki z pianki czy z czego to jest, niewazne. Ale zawsze to coś odpada, jeden wypad gdzies i tych pianek nie mam :/ Same spadaja kurcze, nie wiem gdzie kupić jakieś które by sie trzymały lub jak zrobić żeby się trzymały, help bo już mnie to wkurza :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie załamuj mnie...

Jeśli już doszedłeś do tego, że gąbki spadają, to poprostu kup nowe i je przytwierdź chociażby kropelką ( :lol: )jeśli Ci tak bardzo zależy na tym żeby się trzymały. Pomysł głupi, ale niestety pytanie do mądrych też raczej nie należało. Te gąbki spadają z większości słuchawek, więc poprostu trzeba się do tego przyzwyczaić!

 

Wchodzisz na allegro->RTV i AGD-> Sprzęt audio-> wpisz: "gąbki" i już jesteś w domu:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyklejenie będzie bez sensu. Miej na uwadze, to że jak przykleisz jakimkolwiek klejem, to gąbka zesztywnieje strasznie. A w razie gdybyś później chciał zmienić te gąbki, to już nie będzie tak prosto. A z tego co widać, to ceny są naprawde niskie, więc lepiej chyba co jakiś czas założyć nowe, niż psuć sobie słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Rozumiem, ale ja nie mam możłiwości przelewu więc mi zostaje pobranie za 11zł rzeczy za 5zł :D:D Chyba ze poszukam gdzies w mieście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

No tak ale te hińskie to mają duże "dziury" w gąbkach, ale nie zawsze :) Bez gąbek nie ma wygody...A takich wielkich nie będe nosic na całe uszy :D Jak to wygląda, weż przestan :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Nio weź jak wyjde z takimi słuchawkami wielkimi to chyba ludzie zaczną mi fotki robić.... :) Jednak wole douszne takie bez tych zaczepów w uszy, hehe. Kupie gdzies te gąbki w mieście i będzie git fasola :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki to poza tym gąbki wpływają na brzmienie (sam nie wierzyłem ale się przekonałem, że to jednak prawda). Jeśli ktoś też ma pomysł gdzie by takie gąbeczki kupić w większej ilości to pisać, bo również by mi się przydały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Wg mnie lepsze podbicie basów jest (lol?), noi wygoda. Ja poszukam w mieście a jak nie no to na allegro kurcze 11zł pobranie ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest znacznie mocniejszy bas. Jak kiedyś sobie kupiłem MX500 Sennheisera to jak założyłem słuchaweczki bez gąbeczek to się załamałem - nie dało się słuchać - zero basu. Założyłem gąbki i zupełnie inne brzmienie. Koledzy też mi nie wierzyli w coś takiego, ale im pokazałem i uwierzyli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Ja mam MX300 i jest gites :) Znalazlem jeszcze jakieś poduszki i narazie są ale uważać musze bo sie słabo trzymają :| A jakie sluchaki sa ogolnie lepsze od sennheiserów?i czy w ogole sa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Nie no caly czas mowa o dousznych :) Ja sobie zalatwilem za 35zł te MX300 i jestem zadowolony bo ładnie grają :) Dobry bas, wykonanie spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...