Skocz do zawartości
ccchris

Hp 1510 Problem

Rekomendowane odpowiedzi

I ja mam ten sam problem ze stroną testową. Na początku myślałem, że chodzi o to, żeby przyłożyć tą kartkę kalibrującą, ale to nic nie dało i dalej drukuje arkusz testowy.

 

Jeśli ktoś wie jak się tego pozbyć będę wdzięczny za info.

Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Ja mam trochę inny problem, moja PSC1510 nie chce pobierać papieru :mur: Trochę go podciąga, jakby z trudem i nic, wywala brak papieru. Spotkał się ktoś już z tym? Urządzenie nowe, używane 1 miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe jak kupiłem kolezance matki kompa tez miałem ten problem - rozwiązanie jest proste

1) wydrukuj tą strone

2)przezuć ją na skaner i daj zeby ci ją skopiował (przyciskami na obudowie drukarki)

3)ciesz sie mniejszym zuzyciem tuszu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos juz napelnial tuszem te kartridze? Szczegolnie czarny. Ja mialem tusz z HP845c i wlalem go do HP1510. 2 razy apelnilem i pozniej moj kartridz zaczol popuszczac :-) w rezultacie jest dziwna sytuacja. Kartridz nie drukuje ale na gowicy zawsze wisi kropla tuszy. Padla pewnie glowica ale po 2 napelnieniu? HP845 sie apelnialo 4-5 razy i szedl jak burza :)

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jau to ja też mam problem. Drukuję stronę (nie ma różnicy czy jakość jest normalna czy też to szybka kopia) a jej część jest jakgdyby niedodrukowana tzn. litery zamiast czarne są szarawe, szare lub wogóle niewidoczne.

Drukarka ma raptem kilka miesięcy, nie była używana zbyt intensywnie.

 

Przed chwilą zauważyłem że najpierw w opcji szacunkowy poziom tuszu najpierw pojemnik miał grubo ponad połowę a teraz nie ma nic.

 

Co jest??? Drukarka jest mi potrzebna do drukowania podań do liceum!!

Czy te drukarki są sprzedawane z jakimś małym pojemniczkiem tuszu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli dać pojemniczek startowy o mniejszej pojemności, ale wątpię. Podejrzewam, że zaschły ci dysze, albo tusz w pojemniczku, bo pisałeś, że niezbyt często używałeś drukarki. Zaaplikuj czyszczenie dysz drukujących, jak to nie pomoże, to może rzeczywiście skończył ci się tusz w kartdridżu.

Edytowane przez MBX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...