Skocz do zawartości
Gość lechu1777

Livebox

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lechu1777

Witam. Nie rozumiem za bardzo tej opcji livebox dla neostrady...Czy to jest po to żeby mozna bylo podzielic neostrade czy moge sobie zalożyć neostrade bezprzewodowo na 1 pc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje poczytac: http://neostrada.pl/tpsa/run?n=h_oferty_tekst&p1=28613

 

Generalnie livebox to router/accesspoint z modemem ADSL, bramka VoIP oraz funkcja odbioru TV cyfrowej w przyszlosci (TP podpiasala niedawno umowe z Cyfra+ i zaczeli testy uslugi).

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

No to ja wiem. Czyli nie można sobie założyć neta na 1 pc przez ten modem bezprzewodowo? :| Szkoda bo do mnie kablowo sie nie da:[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

O to chodzi że mam bezpośrednie polaczenie z centralą bo mi zakładali SDI, i teraz Oni mowia ze do 7km i nie założa....jak mierzyłem jak jechalem do miasta to do centraLI JEST 7,4km...nie chodzilo by tak realnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i podobno ten livebox to straszne g****,

zasieg ma slaby, i przez sciany prawie w ogole sie nei przebija,

wiec jesli masz gdzies daleko komputer to nei warto

 

polecam kupic jakis tani router wifi na allegro (ok, 100zl)

i w dodatku nie placisz za dzierzawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...co do zasiegu to sam livebox ma bardzo dobre rozgłaszanie sygnału...problem w tym ze mały zasieg ma adapter USB...podlaczajac liveboxa przez karte wifi by było dobrze z zasiegiem.

 

Co do samego urządzenia to czy sie opłaca czy nie to kwestia dyskusyjna. Dla kogoś kto sie nie zna na komputerach jest to dobra opcja gdyż wszyscy chyba wiedza jak to jest z modemami na usb...a tak klient dostaje w dzierżawe router i wsparcie techniczne.

Dodatkowo moze sobie zamowic 2 linie (voip) no i pozniej ogladac TV przez adsl. Ogólnie narazie usługi są w fazie wprowadzenia (voip) wiec tanie to to napewno nie jest...ale przypomnijcie sobie ile kiedyś kosztowała neostrada+instalacja+modem na usb ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...