Skocz do zawartości
fruwajek

Www.macgyvers.cba.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Lipa straszna. Tylko pare kiepskich tekstów, a wykonanie strony bardzo słabe.

 

Poza tym niewiem po co na siłe tworzyć kolejne "żarty", które już nikogo nie śmieszą po tej całej mani Chuck'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee. Niemozliwe. Jak kliknąłem w link z tematu to mi się ten temat otworzył :lol: :wink:

 

---

Strona nie dosc że wygląda jak .....(hmm, to nawet nie wygląda).

 

To jeszcze złe kodowanie znaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o widzę widzę.. odbieram... mamy wizję :D... dobrze że mój FF otwiera linki bezpośrednio z textu :wink: inaczej bym sie nie skusił chyba na naciśnięcie ctrl+c/v - za duży wysiłek :)

 

co do strony (minusy):

  • W menu kijowe tło... nic nie widać...
  • kodowanie....
  • teksty, galeria,sms - można tam przejsć TYLKO z głównej strony, po wejściu w texty nie da sie przejść do galerii np...
  • i jeszzce to.... "Downland".. ja myślałem że sie pisze DownLOAD, chaba że to jakieś nowe słowo zaczerpnięte z języka rasy poklikash
Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie próbuję leczyć z mojej nabytej dysortografii i już widzę postępy. Ale to co się teraz dzieje widząc przez to forum to mnie aż ciarki przechodzą.. <_<

Wszystiemu winne jest używanie IRCopodobnych gadulców, ze o gg nie wspomnę...

 

W klasie maturalnej praktycznie nie popełniałem błędów ortograficznych.. a teraz (no ze 2...3 mieisace temu) to praktycznie patrząc na słowo nie wiedziałem przez jakie ż/rz się je pisze. dlatego dodałem sobie do szybkich przyciskó na przeglądarce słownik ortograficzny pwn... i ogromnej części tłkersów też to polecam...

 

aż strach sie bać co bedzie jak oni wszyscy dorosną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...