Skocz do zawartości
Gość rafifeo

Krecenie Grafy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rafifeo

witam. chcialbym sie spytac czy na grafie sapphire 9600xt (500,600) @ (540,760) 4045 pkt. w 3dm03 to oki... sprzet jak z podpisu... kara nie wywala artow....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK po małej optymalizacji sterowników może timingów byłoby pewnie nieco lepiej ( o ile tego jeszcze nie robiłeś ) co ja jeszce chciałem ? a topic 9600pro/xt jest tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

nie zmienialem timmingow bo nie wiem na jakie :( a tamten temat jest duuuuuuuuuuuzy i tego raczej ni eznajde :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

wlasnie nie wiem ile, nie znam sie na tym 3dmarku03 i dlatego sie pytam. przeciez od tego jest forum, nie?? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

ja do testow mialem procka na standard... i jeszcze jade na jakis starych omegach.... jakie sterowniki polecacie do grafy zeby na moim sprzecie wszystko hulało?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

plyty nie zmienie :) ... dobra podkrecilem na 545/770 (bez dodatkowego chlodzenie :lol: ) i mam 4300 pkt. jakie stery polecacie do tej karty bo te omegi to nawet cieni w grach nie wspieraja :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie stery polecacie do tej karty bo te omegi to nawet cieni w grach nie wspieraja :/

stery musisz sam dobrac odpowiednie, ja u siebie pomiędzywersjami 6.. nie zauważałem różnicy, a w 5.13 było kilkadziesiąt punkcików więcej. Edytowane przez przemekbydgoszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

zalozylem tera aluminiowe radiatorki na pamieci karty.... nie wiem czy dobrze zrobilem, bo czytalem ze one moga czasem "zagotowac" ten pamieci :/. dodalem rowniez jeden wentyl wyciagajacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

czy mam odczepic te radiatorki ktore dzis przykleilem?? srednia temp po grach to 45*C dla gpu i 46*C dla pamieci. Jakie zainstalowac stery zeby bylo lepiej, tera mam Omega 2.5.97a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dałem rady tak wysoko podkręcić - 640 to max. Ale wynik mam 4534.

 

@Gkar - ile masz RAM?

dupowatego TwinMosa 512 MB cl 2,5-3-3-8. Taka sama pomylka jak ten asus a7v880 bez blokady pci/agp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy te stery beda dobre?? : Radeon Omega Drivers 2.6.05a (Catalyst 5.1)

mozesz z nimi spróbować, polecam jeszcze omegi na catach 5.13, chociaż te nowe też nie są złe, a od catów trzymaj się z daleka ;)

 

 

a co do radiatorków to sie nie martw, pamięci nie zaszkodzą, już kilka razy był poruszany temat czy lepsze są aluminiowe czy miedziane, z aluminium są lepsze bez nawiewu, z nawiewem lepsze miedziaki (inaczej sie gotują)

 

pomóc może nie pomogą ale na pewno nie zaszkodzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

dobra, zmieniles stery... wynik o 50 pkt mniejszy od poprzedniego :(

 

ale wy jak te testy robicie w 3dm03?? ja zaznaczam wszystko do testowania...

Edytowane przez rafifeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porób kilka, jak będzie sie utrzymywać 50 pkt mniej to możesz wrócić do starych bo to może byc błąd pomiarowy ;) , a co do testów to wystarczy zrobić game tests i można przerwać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...