Skocz do zawartości
FreZ

Sound Blaster

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś na dniach, mam zamiar kupić kartę dźwiękową SB Live! tylko nie wiem jaki model wybrać. Na allegro jest tego sporo. Kartę będe używał tylko do słuchania muzyki, więc nie ma znaczenia czy to będzie 4.1 czy 5.1. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi napisał, jakie modele kart są najlepsze. I jeszcze jedno, jakie sterowniki najlepiej zainstalować, Te od producenta czy może jakieś inne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty wybieraj jakiekolwiek, byle nie wersje Value. Może zastanów się też nad Audigy? Tylko żadne SE OEM bo to powinni w piaskownicy rozdawać. Dobre Audigy grają głośniej, a co za tym idzie lepiej zagłuszają wszelkie sprzętowe i programowe szumy. Audigy wydała mi się trochę bardziej wydajna do słuchania muzyki od Live. Ale Live też niczego sobie. No właśnie, muzyka. Skoro chcesz przede wszystkim do słuchania muzyki to zdecydowanie zamiast sterowników oryginalnych zainstaluj sobie sterowniki kx (zgoogluj sobie kxproject i znajdziesz). Do słuchania muzyki nie do pokonania. Do tego jeszcze zajrzyj do tego topiku: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=63498 Gwarantuję, że będziesz zachwycony uzyskanym w ten sposób dźwiękiem!

Edytowane przez Boatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RzeźniQ_dNb

ja ci proponuje abys zakupil SOUND BLASTER X-FI EXTREME MUSIC, w mp3 bedziesz w niebo wziety :)

na dzien dzisjeszy nie ma lepszej dzwiekowki od serii X-FI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...