Skocz do zawartości
friss

Problem Z Odpaleniem Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem - wlaczam komputer, bios dziala i potem jak ma sie zaladowac Windows to jest czarny ekran i nic.. w biosie moge sie bawic wykrywa wszystkie dyski itp, tylko nie chce sie zaladowac windows. Czy to sa objawy tego ze padl dysk? Aha jeszcze jedno jak odplam kompa z plyty instalki win to jest to samo niby wykrywa plyte ma sie odpalic instalator i nagle czarny ekran. Z gory dziekuej ze wszelka pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponowąłbym format do zera i ponowne sformatowanie dysku na szybkie fat32 ale za pomoca bootowanej cd windows xp

Ja bym raczej proponowal formata przy uzyciu bootowalnej plyty Win98se - jest pewniejszy niz spod Winxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - wlaczam komputer, bios dziala i potem jak ma sie zaladowac Windows to jest czarny ekran i nic.. w biosie moge sie bawic wykrywa wszystkie dyski itp, tylko nie chce sie zaladowac windows. Czy to sa objawy tego ze padl dysk? Aha jeszcze jedno jak odplam kompa z plyty instalki win to jest to samo niby wykrywa plyte ma sie odpalic instalator i nagle czarny ekran. Z gory dziekuej ze wszelka pomoc.

 

 

Mialem tak samo kiedy zlapalem wyjatkowo wrednego wirusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...