Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

a prosze http://s002.wyslijto.pl/?file_id=09874349424285864232 ;]

 

a co do tego patcha do gameplay'a pogralem chwile i jest roznica niewielka ale jest ; ) Tylko zastanawia mnie jak osiagnieto to co podali w info, czego Konami odrazu tego nie zrobiło. I jak bedzie online wygladał jak jedna osoba ma to optionfile wgrane a druga nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie roznica jest duza, moge wreszcie jakos normalnie pograc. Nie wiem czy to normalne, ale na org. wersji gdy przytrzymalem przycisk strzalu nie bedac w posiadaniu pilki moj zawodnik biegl do przeciwnika, ktory mial gale przy nodze, ale nie moglem nim sterowac, tzn. biegl na pale, nie mialem nad nim kontroli. Takze strzaly oddaje sie teraz o wiele lepiej, grajac na domyslnym stopniu trudnosci pilki w 3/4 prob nie leca juz w kosmos, tylko jesli nie przesadzimy na maxa z sila strzalu powinny poleciec w swiatlo bramki. Ruchy i zwody zawodnika sa chyba tez przyspieszone, ma szybsza koordynacje ruchowa. Wrzuty na pole karne np. po rajdzie jedna strona boiska sa tez chyba poprawione, nie nacelowuja sie na konkretnego gracza, tylko wpadaja na ktorys z fragmentow pola karnego. Takze jesli ktos nie moze sie przestawic na dziwna (dla mnie) motoryke gry to polecam tego option file'a, bo naprawde zmienia sporo na +.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee a gdzie to wrzucić? ok mam :] tak BTW: co ciekawego jeszcze polecacie żeby wrzucić w pesa?

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeee a gdzie to wrzucić? ok mam :] tak BTW: co ciekawego jeszcze polecacie żeby wrzucić w pesa?

Murawy i przyspiewki. ;] A ten kitserwer poprawia to co zawsze + jest pare oryginalnych strojow (Chelsea, Milanu, Liverpoolu, Niemiec i Rosji). ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie roznica jest duza, moge wreszcie jakos normalnie pograc. Nie wiem czy to normalne, ale na org. wersji gdy przytrzymalem przycisk strzalu nie bedac w posiadaniu pilki moj zawodnik biegl do przeciwnika, ktory mial gale przy nodze, ale nie moglem nim sterowac, tzn. biegl na pale, nie mialem nad nim kontroli. Takze strzaly oddaje sie teraz o wiele lepiej, grajac na domyslnym stopniu trudnosci pilki w 3/4 prob nie leca juz w kosmos, tylko jesli nie przesadzimy na maxa z sila strzalu powinny poleciec w swiatlo bramki. Ruchy i zwody zawodnika sa chyba tez przyspieszone, ma szybsza koordynacje ruchowa. Wrzuty na pole karne np. po rajdzie jedna strona boiska sa tez chyba poprawione, nie nacelowuja sie na konkretnego gracza, tylko wpadaja na ktorys z fragmentow pola karnego. Takze jesli ktos nie moze sie przestawic na dziwna (dla mnie) motoryke gry to polecam tego option file'a, bo naprawde zmienia sporo na +.

gdy nie posiadasz piłki przyciskając podanie twój aktywny zawodnik podbiega do przeciwnika w celu odebrania piłki, przyciskając do tego strzał (kwadrat) podwajasz krycie, dobiega kolejny zawodnik, bardzo przydatna rzecz, sam używam i nie wyobrażam sobie gry bez tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy nie posiadasz piłki przyciskając podanie twój aktywny zawodnik podbiega do przeciwnika w celu odebrania piłki, przyciskając do tego strzał (kwadrat) podwajasz krycie, dobiega kolejny zawodnik, bardzo przydatna rzecz, sam używam i nie wyobrażam sobie gry bez tego

ja czesto robie tak, ze trzymam kwadrat, by cpu sterujacy moim zawodnikiem przeszkadzał przeciwnikowi, a sam recznie nakierowuje tego, ktorym steruje np. na krycie jakiego kolesia, do ktorego potencjalnie moze byc wyslane podanie/wrzutka etc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch zmieniajacy muzyke w grze. ;] Graja takie kapele jak: Moby, Red Hot Chili Peppers, Fort Minor, Manga, brasilian music itd.

http://www.megaupload.com/fr/?d=0B1M6UVB

 

Jak ktos bedzie mial problem z wolnymi slotami to jest na to sposob:

metoda dla Firefoxa

1. W pasku adresu wpisujemy about:config

2. Klikamy prawym klawiszem myszki na jakimś wpisie, wybieramy "Dodaj ustawienie typu>>Łańcuch (string)"

3. W oknie, które się pojawia wpisujemy: general.useragent.override

4. W kolejnym okienku wpisujemy: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)

5. Restartujemy przeglądarkę.

 

Omijanie slotow na MU dla IE: Internet Explorer

1. Uruchom -> regedit

Znajdź klucz: [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFT WARE\Microsoft\Windows\C urr entVersion\Internet Settings\5.0\User Agent]

Tworzymy klucz

2. Powinna być wartość "(Domyślna)", kliknij na nią prawym, wybierz opcję "Modyfikuj" i wpisz:

Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM; Alexa Toolbar)

 

Wlasnie sciagam FF i moge potwierdzic, ze dziala ten sposob opisany wyzej. ;]

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, a macie moze dkz studio po angielsku . lub polsku ? bo ja mam tylko hiszpanska i niestety nie ogarniam tej wersji :P

 

moglby ktos up'nac?

 

ps. Santi ----- dobry motyw z obejsciem megaupload :D

 

ps2. jak zainstalowac patch na gameplay'a ?

 

edit: dzieki chlopaki :wink:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka meczykow za mna - o jakastam recenzje postaram sie za kilka dni jak troche pomecze nowego pesa.

Jedno co mnie zaczyna coraz bardzije irytowac to postawa naszych bramkarzy.Na poczatku se nawet odpuscilem bo pomyslalme ze w koncu nowy pes daje poznac smak meczu przegranego przez bledy bramkarzy ale jak juz 3 raz pod rzad koles sam se wlasciwie wbija wcale niemocna i nie z tak bliska pilke lecaca w krotki rog(przy ktorym stoi!!) to chyba cos jest nie tak.

KOmentarz pl to smiech na sali - nie wiem co oni tam poprawia ale chyba nic sie nie da.

I jedno pytanko - jak robic taki fajny zwod gdzie grajek idzie szybko najpierw w gore a potem w dool- w 5 jeden z podstawwych jak dla mnie zwodow a tu to to przy takiej probie zawodnik zwalnia uniemozliwiajac mi wykonanie tegoz zwodu - jak zle to opisalem to postaram sie filmik zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o ten zwod?

Dołączona grafika

Jezeli tak to robi sie go w nastepujacy sposob: trzymasz caly czas R2 i strzalka w bok, a pozniej do gory.

 

A mnie troche denerwuja podania po ziemi w nowym PES'ie. Czesto sie zdaza, ze zawodnikowi brakuje mocy podczas podawania choc nie jest przez nikogo atakowany. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka meczykow za mna - o jakastam recenzje postaram sie za kilka dni jak troche pomecze nowego pesa.

Jedno co mnie zaczyna coraz bardzije irytowac to postawa naszych bramkarzy.Na poczatku se nawet odpuscilem bo pomyslalme ze w koncu nowy pes daje poznac smak meczu przegranego przez bledy bramkarzy ale jak juz 3 raz pod rzad koles sam se wlasciwie wbija wcale niemocna i nie z tak bliska pilke lecaca w krotki rog(przy ktorym stoi!!) to chyba cos jest nie tak.

KOmentarz pl to smiech na sali - nie wiem co oni tam poprawia ale chyba nic sie nie da.

I jedno pytanko - jak robic taki fajny zwod gdzie grajek idzie szybko najpierw w gore a potem w dool- w 5 jeden z podstawwych jak dla mnie zwodow a tu to to przy takiej probie zawodnik zwalnia uniemozliwiajac mi wykonanie tegoz zwodu - jak zle to opisalem to postaram sie filmik zrobic.

ja póki co męcze demko i tylko raz bramkarz zawalił bramkę - więc IMO nie jest źle.

 

Nie rozumiem zabardzo o co ci chodzi z tym zwodem - masz na myśli side stepa czy jak? filmik mile widziany ;)

 

edit:

 

jeśli już miałbym wymieniać jakieś wady nowego PES'a to coraz częśćiej zdarza mi się klnąć na zawodników sterowanych przez komputer - chodzi mi o zachowanie zawodników bez piłki - często zdarza się, że kopacz truchta niedaleko mnie zamiast zap**niczać na skrzydło... bądź też sytuacja w której ide do przodu z piłką a pozostali zostają w tyle i nagle nie ma do kogo podać :? myślę, że grając w fulla - ML - odpowiednie ustawienie i Individual settings zmienią tę sytuację - aczkolwiek jest to czasem irytujące

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz jaka mnie denerwuje w 6 to właśnie te podania...siły nie mają czy co ? :|

 

próbował ktoś te textury publiczności ?...u mnie w czasie filmików/bądź jak bramkarz piłkę wybija jest ok, ale na kilku stadionach w czasie gry nie widać nic poza bandami (białe tło) :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki santi - wlasnie o to mi chodzilo.

Z tymi podaniami to jest o tyle dziwne ze niektore - w szegolnosci na dobieg sa wprost idealne i jesli chodzi o sile jak i kierunek a z tymi do nogi to rzeczywiscie roznie to bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to przy okazji chciałem po raz kolejny wyrazić swą dezaprobate spowodowaną podejściem panów z Konami do kwestii oprawy audio wizulanej :P :?

grafika - nie zmieniła się w znacznym stopniu od PES 3

dźwięk - szczerze mówiąc nie wiem bo jest na tak beznadziejnym poziomie, że nie zwracam na niego uwagi. Wystarczy obejrzeć byle jaki mecz z Premiership żeby wiedzieć co dzieje się na trybunach - jaki doping, a w grze co mamy? jakieś piski, pomieszane krzyki. Jedynie Superpatch do tej pory ratował sytuacje, choć wiadomo, że środki podjęte przez fanów są raczej łopatologiczne i potrzeba całkiem nowego podejścia do kwestii oprawy audio przez twórców PES'a.

 

Wiem, że nie można mieć wszystkiego, że PES i tak jest wspaniały, i tak będę w niego grał, ale kiedy doczekamy się oprawy w PESie na miare dzisiejszych lat?

 

dlaczego możliwe jest zrobienie pięknego, obszernego świata w obvilionie, a niemożliwe zrobienie 22 gostków biegających po zielonej trawce za kolorową piłeczką.

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze szóstki i zastanawiam się (patrząc na komentarze) czy chcę mieć. Czy ta gra ma jakieś zalety ? (inne niż to, że "jest lepsza od fify")

 

Bo narazie czytam, że podania do bani, grafika do bani, komentarz do bani, reszta dźwięku do bani i bóg wie co jeszcze do bani... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Nie mam jeszcze szóstki i zastanawiam się (patrząc na komentarze) czy chcę mieć. Czy ta gra ma jakieś zalety ? (inne niż to, że "jest lepsza od fify")

 

Bo narazie czytam, że podania do bani, grafika do bani, komentarz do bani, reszta dźwięku do bani i bóg wie co jeszcze do bani... :lol:

przejrzyj watek o PES5 i zobacz, co pisali ludzie na temat 5-tki jak wyszla ;)

i co pisali miesiac temu, jak PES6 jeszcze nie bylo...

kwestia przerzucenia sie na nowy gameplay IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze szóstki i zastanawiam się (patrząc na komentarze) czy chcę mieć. Czy ta gra ma jakieś zalety ? (inne niż to, że "jest lepsza od fify")

 

Bo narazie czytam, że podania do bani, grafika do bani, komentarz do bani, reszta dźwięku do bani i bóg wie co jeszcze do bani... :lol:

Ta gra ma cale mnostwo plusow. ;] Zreszta mozna sobie zainstalowac patche, ktore niektore minusy niweluja (dzwiek, gameplay poprawiony, murawy itd). Gra w porownaniu do czesci piatej stala sie jeszcze bardziej realistyczna. Zagraj, a sie o tym przekonasz. :P Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze szóstki i zastanawiam się (patrząc na komentarze) czy chcę mieć. Czy ta gra ma jakieś zalety ? (inne niż to, że "jest lepsza od fify")

 

Bo narazie czytam, że podania do bani, grafika do bani, komentarz do bani, reszta dźwięku do bani i bóg wie co jeszcze do bani... :lol:

:lol: :lol: :lol:

To może sciągnij sobie demo i sam sprawdź? :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze szóstki i zastanawiam się (patrząc na komentarze) czy chcę mieć. Czy ta gra ma jakieś zalety ? (inne niż to, że "jest lepsza od fify")

 

Bo narazie czytam, że podania do bani, grafika do bani, komentarz do bani, reszta dźwięku do bani i bóg wie co jeszcze do bani... :lol:

PES - każda część - także i 6ta - ma jedną podstawową zaletę - mimo wszystkich wymienianych tu wad - nadal chce się grać... i grać, i grać, i grać i..... B-) ....a że każdy na coś tam narzeka - no coż - żadna gra nie jest i nigdy nie będzie idealna - nawet PES.

 

ps.

 

...inna sprawa, że my Polacy lubimy sobie 'czasem' ponarzekać ;)

 

ps.2

 

za dwa dni premiera PL :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...