Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiekp89

Moja wymarzona gra : mechanika gry z PES i sprawy menagerskie z Football Manager (liczba lig, sklady itp.)

Mam nadzieje, ze takie bedzie PES 6 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle, a nawet jestem pewien ze w kwestiach menadzerskich/statystycznych to dalej bedzie tak jak jest czyli nieciekawie, na zadna rewolucje szans narazie nie ma.

Mam natomiast nadzieje ze takie kwiatki jak regulacja kondycje w nowej odslonie sie nie pokaza ,przynajmniej nie w takim wydaniu.

I mam kolejna nadzieje co pisalem wczesniej ze pro evolution 6 ,to bedzie ostatnia odslona na tym silniku, poprawiona z mnostwa malutkich bledow, ktore moze nie przeszadzaja tak bardzo w grze ale sprawiaja ze gra sie mniej komfortowo niz powinno.

Ostatnio, pierwszy raz odkad gram w pro evo5 sedzia zastosowal rzut sedziowski - parodia na maxa - jak mozna bylo cos takiego zjebac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

A gral ktos w Pro Evolution Manager? Bo wyszlo cos takiego od Konami (widzialem w sklepie) na PS2, ale ze mnie managery w ogole nie interesuja, wiec nawet nie ogladalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gral ktos w Pro Evolution Manager? Bo wyszlo cos takiego od Konami (widzialem w sklepie) na PS2, ale ze mnie managery w ogole nie interesuja, wiec nawet nie ogladalem...

Coś się mi zdaje, że wyszedł tylko na PS2. Tak przynajmniej przed chwilą wyczytałem <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Coś się mi zdaje, że wyszedł tylko na PS2. Tak przynajmniej przed chwilą wyczytałem <_<

A co ja napisalem w poprzednim poscie? Ze widzialem to na PS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JUŻ JEST! Ponownie kilka dni przed czasem! (Premiera w JAP 27 kwietnia).

 

Dzisiaj bede miał już. Kto chce z czego relacje?

I jeszcze się pytasz :P jak RauloS powiedział, ze wszystkiego :D dosłownie ;]]]. I jeszcze jakbyś jakiś filmik nagrał :P omg, czemu na pc'ta nie będzie przed wakacjami tylko październik, ja pi... :mur:

 

Na SC są już filmiki z gry, kilka osób wrzuciło.

 

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid_Snake żyjesz ??? :].

 

Wszędzie na SC się cieszą z nowej gały :) zostały wyeliminowane błędy z we9 min. autostepping itd. No i podobno sędzie bardzo dobry jak nigdy ;).

 

btw. pcsx2 (emu ps2) uruchamia grę ale 0.63 fps :o :(((

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Solid_Snake żyjesz ??? :].

 

Wszędzie na SC się cieszą z nowej gały :) zostały wyeliminowane błędy z we9 min. autostepping itd. No i podobno sędzie bardzo dobry jak nigdy ;).

 

btw. pcsx2 (emu ps2) uruchamia grę ale 0.63 fps :o :(((

Cyli wystarczy podkrecic proca/grafike 100x i mamy wydajnosc PS2 ;)

Solid - dawaj jakies info.

W UK premiera ponoc w czerwcu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zayebistohiperwypasiastowata :D

 

Sam gameplay, motion capture to poprostu POEZJA.

Strzały z dystansu maja taki power jak w PES5 :D

Bramkarze bardzo dobrze bronia, a wybijaja na bok, zamiast złapać tylko wtedy kiedy naprawde nie mogą czysto jej zlapac.

Sedzia jest WYPAS! Wlepia zółć wtedy kiedy ma, gwizdze wtedy kiedy ma. Nie ma juz ikonki z przywilejem korzysci. Poprostu jest przywilej gdy sie druzyna utrzyma przy pilce, jak nie, to nie ma i jest faul. A zadna ikonka juz tego nie pokazuje. Nadal brakuje sedziow liniowych podczas meczu, ale to tam maly minus.

 

Sidestep sie robi z R2 teraz. Przy R2 nie da sie rozpedzac przeciwnika. Jedyne co to stopniowo zwalnia.

 

Jest szybkie wykonanie rzutu wolnego, czyli maly faul, ale mozna zrobic kontre, wciska sie r1+l1 i odrazu pilka jest w grze.

 

Pytajcie sie o konkrety bo za duzo do opowiadania z głowy :P GRA JEST CUDNA! Motion Capture bije WSZYSTKO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy oni w koću zrobią porządny tryb kariery. Chociażby taki jak w sensiblu. Bez tego ta gra traci co najmniej 20% grywalności. NIech sobie odpuszczą prawdziwe sklady, to można poprawić w patchu, lecz niech w końcu zamiast tej nudnej masterleague będzie coś co budzi emocje. Mam już dość kolejnych "rewalacyjnych" zmian w stylu: "Teraz kolejny raz poprawiliśmy animację pilkarzy. Ich palec wskazujący u lewej ręki porusza się jak nigdy dotąd, a włosy na głowie wiatr rozwiewa z rzucającą na kolana naturalnością".

Rany ile można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Kiedy oni w koću zrobią porządny tryb kariery. Chociażby taki jak w sensiblu. Bez tego ta gra traci co najmniej 20% grywalności. NIech sobie odpuszczą prawdziwe sklady, to można poprawić w patchu, lecz niech w końcu zamiast tej nudnej masterleague będzie coś co budzi emocje. Mam już dość kolejnych "rewalacyjnych" zmian w stylu: "Teraz kolejny raz poprawiliśmy animację pilkarzy. Ich palec wskazujący u lewej ręki porusza się jak nigdy dotąd, a włosy na głowie wiatr rozwiewa z rzucającą na kolana naturalnością".

Rany ile można.

Widzisz. Mnie jedyne co kreci w PESie to gra z zywym przeciwnikiem. Tryb kariery, Masterligue, wszystko inne mam gleboko gdzies.

 

Solid: pytanie za 100 punktow. Widok kamery Wide, stopien 9 - wyglada jak w PES5 czy PES4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie juz sie nie moge doczekac zagrania, a ze ps2 posiadam to pewnie za niedlugo zagram

 

pes jest bardziej nastawione na tryb multi i osoby bardziej zaawansowane w "srodowisku" pilki noznej. a gameplay roxuje, fifie mozna jedynie pozazdroscic full licencji, troche animacji, no i co najwazniejsze to zaje*** trybu kariery (chociarz to tylko 15 sezonow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz. Mnie jedyne co kreci w PESie to gra z zywym przeciwnikiem. Tryb kariery, Masterligue, wszystko inne mam gleboko gdzies.

 

Solid: pytanie za 100 punktow. Widok kamery Wide, stopien 9 - wyglada jak w PES5 czy PES4?

 

Widzisz, a ja chciałbym mieć możliwość zagrania sobie takim Villarealem w półfinale ligi mistrzów. I niestety dopóki pes, nie tego oferował panowie z EA nie bedą musieli właściwie nic robić a ich gra i tak będzie miała wielką popularność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, a ja chciałbym mieć możliwość zagrania sobie takim Villarealem w półfinale ligi mistrzów. I niestety dopóki pes, nie tego oferował panowie z EA nie bedą musieli właściwie nic robić a ich gra i tak będzie miała wielką popularność.

poza wydaniem milionów $$$ :D

Ja robie sobie zawsze Konami Cup na 32 druzyny i gram LM i jakos nie placze ;p

 

@sialala. W sumie to nie wiem. Różnicy nie czuje jakoś podczas patrzenia na mecz, wiec chyba jak w PES5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Widzisz, a ja chciałbym mieć możliwość zagrania sobie takim Villarealem w półfinale ligi mistrzów. I niestety dopóki pes, nie tego oferował panowie z EA nie bedą musieli właściwie nic robić a ich gra i tak będzie miała wielką popularność.

Zuch chlopiec. Wlasnie dopoki sa tacy ludzie jak Ty, EA nie musi w zasadzie nic robic (i wlasnie to robi, czyli nie robi nic), aby udoskonalac swoj produkt, gdyz zawsze ktos to kupi.

Jak tylko w TV beda MS, bedziesz zapewne marudzil, ze w PES nie ma opcji World Cup, a FIFA wyszla w wersji mistrzostwoswiatowej?

 

Tak na marginesie - grywa ktos w wiecej niz dwie osoby? Niedawno gralem z kumplami 2vs2 - zupelnie inna rozgrywka sie zaczyna. Gralismy wprawdzie w PESa 4 (PES5 mam tylko na PC z powodow sieciowych), ale gra pokazuje zupelnie nowe oblicze. No i odglosy w pokoju byly jak na prawdziwym meczu: "podaj! wysun! no jak podajesz baranie!" itp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc: grałem pare meczy i oto moje spostrzerzenia

 

PLUSY:

- sędziowanie (nareszcie sędzia sypie kartkami dużo czesciej niz w pes 5, z kolei niema fauli za byle dotknięcie przeciwnika tak jak w pes 5). Dla mnie to najlepsze sędziowanie w calej serii tej piłki.

- animacja piłkarzy duuuużo lepsza od pesa 5 (teraz normalnie czuć że np: Ronaldinho to Ronaldinho, a Ch. Ronaldo to Ch. Ronaldo).

- kibice gwiżdzą na przeciwnika, biją brawa po nieudanym strzale czy akcji swojej drużyny, po prostu są dużo żywsi niż w pes5 gdzie wiało nudą.

 

MINUSY:

- murawy(dlaczego japońce tego nie zmienią to ja tego nie rozumiem)

- nieporadność bramkarzy (oj dużo tu japońce musza poprawić bo szmaty sie sypią, bramkarze wybijają za często piłkę przed siebie co kończy sie dobitką i golem!!!)

- zbyt dużo bramek pada po dośrodkowaniach i strzalach glową. Chodzi o to że moich trzech obrońców po przeszło 180 cm wzrostu przegrywa pojedynek główkowy z Messim który strzela bramkę!!)

 

I to chyba narazie tyle. Myśle że PES6 to będzie najlepsza częsc pileczki od konami jak usuną te glupie błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zuch chlopiec. Wlasnie dopoki sa tacy ludzie jak Ty, EA nie musi w zasadzie nic robic (i wlasnie to robi, czyli nie robi nic), aby udoskonalac swoj produkt, gdyz zawsze ktos to kupi.

Jak tylko w TV beda MS, bedziesz zapewne marudzil, ze w PES nie ma opcji World Cup, a FIFA wyszla w wersji mistrzostwoswiatowej?

 

Tak na marginesie - grywa ktos w wiecej niz dwie osoby? Niedawno gralem z kumplami 2vs2 - zupelnie inna rozgrywka sie zaczyna. Gralismy wprawdzie w PESa 4 (PES5 mam tylko na PC z powodow sieciowych), ale gra pokazuje zupelnie nowe oblicze. No i odglosy w pokoju byly jak na prawdziwym meczu: "podaj! wysun! no jak podajesz baranie!" itp ;)

Dlaczego nie zdziwiła mnie taka odpowiedź zażartego fana pesa, dla którego i tak wszystko w tej grze będzie idealne. Dopóki będą takie osoby jak Ty, to Konami nigdy nie dołoży nowych trybów do pesa, a z czasem (bo już powoli zaczyna to być widoczne) zacznie iść w śaldy EA. Czyli wydawanie kolejnych wersji z nieznacznymi zmianami.

 

Jak w Tv będą MS to będę je ooglądał, a nie grał w pes, bo jest to dla mnie znacznie ciekawsze niż jakaś kopanka na kompie.Możesz być więc spokojny. Poza tym nigdy nie lubiłem rozgrywać MS na komputerze. Nie zagrałem w żadnego world cupa z serii Fifa. Nudzi mnie rozgrywanie pojedyńczego turnieju i powtarzanie go w kółko. W komputerowych kopanakach liczy się dla mnie tylko tryb kariery, a nie kolejne animacje biegających ludków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...