Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

ojejku masz tu pare serwisow do wyboru (moze w przyszlosci sie przydadza):

http://www.filefactory.com/

http://www.savefile.com/

http://www.megaupload.com/

 

EDIT

Potwierdzam slowa raven'a. ;] U mnie tez juz leci filmik z zawrotna predkoscia 50KB/s i za jakies 20-25 'minet' bedzie. ;]

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komentarz jednym slowem do :mur: ,strzal minimalnie od slupku a on gada ze bardzo niecelny strzal ,no i w ogole nie mowi np. ze anglicy graja z brazylia ,tylko takie tam, szkoda, no ale mysle ze w nastepnych czesciach bedzie lepiej :wink: co do ogolnej rozgrywki to jest duzo lepiej niz w czesci poprzedniej, ide grac dalej B-)

 

A i cos umnie przycina??

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto obejrzalem dwa filmiki od ojejku. ;] Kurde w tym komentarzu nie ma w ogole emocji. :mur: Jak dla mnie straszna lipa i juz nawet o to 'oto' nie chodzi. :? Borek z Koltoniem mogli bardziej sie wysilic, a nie przeczytali kartki z tekstem, wzieli kase i poszli. Nie o to w tym wszystkich chodzi do jasnej ciasnej. ;] Trzeba bedzie angielski komentarz sobie wlaczyc jak dorwe gierke. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.filefactory.com/file/a37d9e/

 

KOzi]K[ lepiej i tak tego nie ściągaj, bo nie ujrzysz tam przepięknych akcji, bo tak se ne da przy 10-15 fps.

O kur...cze :) Komentarz jak na tvn'ie... FIFA ma [ciach!]iany, bo szpaku, ale to to jest o 100 lat w plecy względem FIFY... Jak wygląda (brzmi:P) anglojęzyczny komentarz ktoś wie ? Czy na całym świecie twórcy PES robią z klienta banana ? Może jeszcze zaczna marudzić, że oryginalnych gier nikt nie kupuje, ale syf... To psuje całą rozgrywkę, nie ma meczu bez komentarza, a ten nadaje się tylko do wyłączenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale może mieli taki nacisk z góry ?

Ano moze Giertychunio im kazal nawijac jak to kiedys bylo w zwyczaju na pochodzie pierwszo majowym. ;] Zawiodlem sie troche na tym komentarzu, ale to nic. Wazne by gierka byla miodna, a z opisow wynika, ze taka jest. :P

Ciekawe kiedy bedzie pierwszy superpatch wydany (gry nie mam, a juz chce patcha hehe) :?: ;) Pewnie chlopaki juz pracuja nad dopracowaniem nowej odslony PES'a. [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jedno trzeba pochwalic Japonczykow:D... wiedza ze jest taki jezyk jak polski i ze mamy mozliwosc sluchania komentarza po polsku... Z drugiej jednak strony zdecydowanie wole angielski a takze bardzo ciekawie brzmi po hiszpansku(choc nie umiem tego jezyka:p).

 

Graficznie wyglada kapinke lepie(widac na zblizeniach).

Ale tak naprawde to wszystko wyjdzie w praniu.

 

p.s

 

czy zrobili w tej wersji opcje grania po lanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha fani pesa smiali sie ze z gry fifa zrobili odgrzany kotlet a z pesem 6 co jest <lol2>? gralem przed chwila i TRAGEDIA ! co to w ogole za bombel siedzi i komentuje ten mecz <lol2>? nacpal sie czy malo mu zaplacili ? :D gra jest sztuczna jak dla mnie a murawa i snieg wygladaja poprostu zenujaco.

aaa tam czepiasz się szczegułów :lol:

komentarza nie było wcześniej więc nie mówiłbym w tym przypadku o odgrzewanym kotlecie.

 

ważne że gameplay jest co roku zmieniany (ważne, że grywalność nie jest w żaden sposób ograniczana), murawy, licencje, stadiony - patcherzy i tak je zrobią więc po co w ogóle poruszać ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2368963[/snapback]

hahahahaha fani pesa smiali sie ze z gry fifa zrobili odgrzany kotlet a z pesem 6 co jest <lol2>? gralem przed chwila i TRAGEDIA ! co to w ogole za bombel siedzi i komentuje ten mecz <lol2>? nacpal sie czy malo mu zaplacili ? :D gra jest sztuczna jak dla mnie a murawa i snieg wygladaja poprostu zenujaco.
Idz lepiej na trawnik i poczekaj jak spadnie snieg, bedziesz mial real. :lol2: Btw, podobno fani fify nie zasmiecaja topikow o pesie, a dzisiaj istny zlot ich byl z 'superkomentarzami'. :blink:

:dontfeedtrolls:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie NIC sie nie zmienilo miedzy PES 5 a PES 6 :] Mowcie sobie co chcecie dla mnie dali taki sam slaby popis co fifa a grafika to chyba gorsza od 5...

 

 

Co zal dupsko sciska ze konami wydalo to samo co rok temu ?:D

Ja zasmiecam :mad: robie to samo co wy w temacie fify a tak na marginesie to nie wiem skad wyczytales ze jestem fanem fify :D

Edytowane przez Dym0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie NIC sie nie zmienilo miedzy PES 5 a PES 6 :] Mowcie sobie co chcecie dla mnie dali taki sam slaby popis co fifa a grafika to chyba gorsza od 5...

Co zal dupsko sciska ze konami wydalo to samo co rok temu ?:D

Ja zasmiecam :mad: robie to samo co wy w temacie fify a tak na marginesie to nie wiem skad wyczytales ze jestem fanem fify :D

Nie gralem w PES6, ale z tego co tu pisza ludzie to zmienilo sie wiele w porownaniu z poprzednia czescia (mozesz o tym poczytac w postach ojejku czy kucyka). Jezeli Ty nie zauwazasz zmian miedzy 5 i 6 czescia to lepiej w to nie graj. :lol: A marginesy zostaw nauczycielowi na jego uwagi. :P I wyrazaj sie parlamentarnie, bo to nie jest Twoj prywatny folwark. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie NIC sie nie zmienilo miedzy PES 5 a PES 6 :] Mowcie sobie co chcecie dla mnie dali taki sam slaby popis co fifa a grafika to chyba gorsza od 5...

Co zal dupsko sciska ze konami wydalo to samo co rok temu ?:D

Ja zasmiecam :mad: robie to samo co wy w temacie fify a tak na marginesie to nie wiem skad wyczytales ze jestem fanem fify :D

popieram w 100%

nie zmienilo sie totalnie nic, a grafika gorsza od pes dwojki - juz przerabialismy to, po co do tego wracac?

 

dla mnie wyznacznikiem debilizmu ludzi wypowadajacych sie tutaj jest rozmowa o grafice i o niczym wiecej - via dzordan niezrownowazony, dymiarz i inni

od razu widac co jest dla nich wazne w grach - grafika i triki, triki, triki :lol:

nikt z ludzi grajacych z pes nie oszukiwal sie liczac na mega grafe, bo kazdy dobrze widzial, ze gra bedzie wydana na tym samym silniku graficznym co pes3/4/5, nikt tutaj nie rozmawia o grafice oprocz oszolomow z tematu o fifa, zapominacie trole, ze to co ma pes a czego nie ma fifa to gameplay i to najwyzej wam moze zal dupe sciskac, ze topik o fifie juz sie skonczyl - trzy tygodnie po jej premierze, a ten bedzie na pierwszej stronie forum gry do wydania wersji z numerkiem 7

i to tyle :rolleyes:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mow do mnie idz do piaskownicy bo mam prawo sie wypowiadac na temat tej gry. Skoro mi sie nie podoba to moge chyba wyrazic taka opinie ? Nie rob ot o jakims nauczycielu :) to po pierwsze po drugie nie wspominalem nic ze jestem fanem fify. gralem testowalem obie wersje i moge stwierdzic ze fifa 07 jak i pes 6 sa nieudannymi do konca produkatami.

Dziekuje Kucyk ze chociaz Ty to zauwazyles i poparles:D

nie obchodzi mnie fifa w tej chwili, ale jak jestes taki gracz i znawca to moze spotkamy sie online, zobaczymy co potrafisz po zapoznaniu sie z wersja 6 przez kilkadziesiat minut dnia dzisiejszego :lol:

 

update:

wytlumaczcie dymiarzowi, ze nie zagra ze mna online na piracie, bo on nie rozumie :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) jezeli masz ochote na fifke 07 bo tam sie da zagrac na piracie :)

to ma byc zaleta? :unsure:

 

55 Ojro wersja PS2

XOwej wersji jeszcze nie ma :Z

zagram w przyszlym tygodniu jak stanieje - tym bardziej, ze wybywam na dlugi weekend B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Jak już dopadne pes 6 pogram troche i wtedy zdam relacje !!!!!!!

gdyby nie nadmierna ilosc emocji w tym poscie, nacechowanym bardzo negatywnymi i gwaltownymi emocjami, to pomyslalbym, ze wiesz o czym piszesz. gdybys nieco ochlonal i przeczytal te wszystkie komentarze na spokojnie, to zapewne zorientowalbys sie, ze jedyne "ale" do nowego PESa ma Solid, ktory grywa w wersje BETA, a Kucyk i inni, ktorzy grali w fulla czepiaja sie wylacznie polskiego komentarza - z ktorego ja i tak nigdy nie korzystam, wiec nawet mnie to nie interesuje. choc gdyby byl japonski, to bym pewnie nie wylaczal (mialem moda do PES3 z japonskim komentarzem i to bylo mistrzostwo swiata). jednak oczywiscie zaslepienie nienawiscia powoduje selektywny wybor postow, ktore docieraja do Twego osrodka nerwowego, pobudzajac go nadmiernie. ochlon. spokojnie. bez nerwow. zlosc pieknosci szkodzi. zagraj i wtedy mozesz jechac jak po psie burym, ale poki co - stan z boku, nie prowokuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Takie jest moje pierwsze wrażenie odnośnie PES 6 i nie biorę tego z "chmurek". Widziałem same screeny, bodajże filmik /trening/ także niczgo nadzwyczajnego sie nie spodziewam naprawde !!!!

kurcze - a mi sie zawsze wydawalo, ze do wypowiadania sie na temat czegokolwiek, to jednak trzeba sie z tym czyms wpierw zapoznac. :|

 

kompromituj sie dalej.

 

@PiPoL

Pamiętam jak Soild Snake jeździł po Polskim komencie w FIFA, a tu proszę... komentarz PES jest 100 razy gorszy:)

czy w zwiazku z tym gra i przyjemnosc z grania w nia jest inna, mniejsza? czy akcje jakie mozna odczyniac sa w jakis sposob ubozsze przez ten komentarz? to, ze Solid jezdzil po komentarzu w Fifie to jego sprawa - dla mnie to jest najmniej wazna sprawa w pilce noznej. i tak zawsze komentatora wylaczam, bo wole sobie wlaczyc muzyczke w tle. choc rozumiem, ze niektorzy graja z komentatorem (mimo, ze ja takich osob nie znam osobiscie) i takie cos moze draznic. ale nie zapominaj o jednej rzeczy: przelozono polska premiere wlasnie z powodow klopotow z polskim komentarzem. nabijac sie bedziesz mogl, jak w "poprawionej" wersji nic nie zmienia. mnie to rybka :)

 

Jesli problem z fps i zabkowaniem jest wynikiem posiadania procka z 2 jajkami i jesli pes6 jest na enginie pes5, to moze ktos kto ma pes'a5 i 2 jajka, uruchomi i zda relacje czy obajwy sa te same...

u mnie na Pentium D820 PES5 dziala bezproblemowo, nawet jesli w tle cos sie renderuje/kompresuje/dekoduje. jednak zauwazylem, ze mam czesciej niz znajomi z jednym jajem klopoty z lagami w trybie online. :| to jeden z powodow, dla ktorych PES w wersji PC sobie postanowilem odpuscic. a info o mozliwosci gry miedzy PS2 i PC (nadal czekam az ktos potwierdzi, ze to dziala) juz przewazylo szale na korzysc wersji PS2. BTW - online PES5 na PS2 dzialal u mnie znacznie lepiej niz PC. wprawdzie gralem tylko 2-3 razy (pozyczona gra od znajomego), ale ani razu nie bylo najmniejszych problemow. w wersji PC problemy z lagami itp wystepowaly czesciej niz nie wystepowaly. na 5 meczy w 3 cos bylo nie teges mniej wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam chyba zaraz pomoge i temacik powedruje sobie do kosza labo poprostu go zamkne.

 

Jordan23 jak czytam twe wypowiedzi to troszeczkezwatpilem, mialem zawsze Cie za powaznego czlowieka.

 

I zeby nie bylo, nie jestem fanen ani fify ani pesa, nie bawi mnie latanie 11 kolesiami za gala i tak w kolko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za zmiana podejścia :)

 

Beka z Was jest, znaczy z fanów PES. Pamiętam jak Soild Snake jeździł po Polskim komencie w FIFA, a tu proszę... komentarz PES jest 100 razy gorszy:)

dla mnie komentarz nigdy nie byl istotny w tej grze. Czy to japoński, czy angielski, czy teraz na francuzkim gralem - bez roznicy. Nie slucham tego zazwyczaj. Ale nie wyłaczam bo lubie slyszec "goool". Tu sie nigdy nie podniecalem komentarzem, ze bedzie w PL. A komentarz FIFY jechałem, bo poprostu wnet sie posraliscie ze szczescia ze macie taki komentarz i w kazdej klutni zescie wymieniali to jako super turbo argument dlaczego fifa jest lepsza nad PES...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie komentarz nigdy nie byl istotny w tej grze. Czy to japoński, czy angielski, czy teraz na francuzkim gralem - bez roznicy. Nie slucham tego zazwyczaj. Ale nie wyłaczam bo lubie slyszec "goool". Tu sie nigdy nie podniecalem komentarzem, ze bedzie w PL. A komentarz FIFY jechałem, bo poprostu wnet sie posraliscie ze szczescia ze macie taki komentarz i w kazdej klutni zescie wymieniali to jako super turbo argument dlaczego fifa jest lepsza nad PES...

He he, nikt nie mówił, że ejst super. To Ty zawsze pisałeś że jest BEZNADZIEJNY :) A jak wiadać teraz masz jescze gorszy w PES B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiPoL - ja wiem, że Tobie jest ciężko zrozumieć kilka spraw, ale nie można spodziewać się wiele po człowieku który swoim patchem unieruchomił patchowaną grę, mimo tego spróbuję ci wytłumaczyć - komentarz w FIFA 2007 jest beznadziejny, komentarz w PES6 jest beznadziejny, jeżeli potrafisz to zrozumieć to będzie fajnie, jak nie to mówi się trudno B)

pomału dochodzę do wniosku, że wam się nie da wytłumaczyć, że białe jest białe, a czarne jest czarne :)

 

nie będę bronił komentarza w PES i pisał, że wnioski wyciągamy na podstawie nieoficjalnej polskiej wersji językowej, bo nie wierze, że do czasu wydania oficjalnej wersji cokolwiek zmienią, ale nie zapominaj, że mimo tego, dalej FIFA to pragnienie, a PES Sprite i jeżeli kiedykolwiek się to zmieni to najwcześniej za rok i choć przykro ci będzie, że topik o FIFA kończy się średnio co roku 3 tygodnie po jej premierze, a PES na tym jak i na każdym innym forum będzie bardzo popularny, ludzie będą w niego grali, aż do następnego wydania, upiękniali i modyfikowali, a tematy o tej grze będą cały czas na topie, mimo tego, że tak bardzo chciałbyś to zmienić to nic na to nie poradzisz, tak samo jak nie poradziłeś, rok, dwa, trzy, cztery i pięć lat temu...

 

zagrałem dzisiaj online ponownie z 4 osobami i jest nieźle, naprawdę gra nie laguje, bardzo rzadko zdarzają się "skoki"

chciałem wspomnieć, że zmodyfikowany option file powinien pojawić się na dniach, jak nie dzisiaj B) a później to już poleci z górki :)

 

R.i.P. - lepiej, żeby coś panowie z KONAMI wymyślili z tym fantem 2fpsowym, bo jak nie to będzie FUKT na całej linii, zastanawiam się co oni zrobili tej grze skoro PES5 na dwóch jajkach działał bez zarzutu :blink:

za to bez wątpienia powinni dostać wielkiego kopa w zad...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gierka jest spoko... nowy gameplay coraz lepszy symulator ale ma jedno duże ALE. Nie interesuje mnie komentarz itp ale mamy rok 2006 (prawie 2007) i co jak co ale są pewne standardy co do grafiki. Mój pes5 szczególnie na patchach z murawami wyglądał o niebo lepiej. Teraz dobra grafa jest tyko na konsolach a nam dają takie padaczki żebyśmy też kupowali konsole... jak tu się nie wkur****.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gierka jest spoko... nowy gameplay coraz lepszy symulator ale ma jedno duże ALE. Nie interesuje mnie komentarz itp ale mamy rok 2006 (prawie 2007) i co jak co ale są pewne standardy co do grafiki. Mój pes5 szczególnie na patchach z murawami wyglądał o niebo lepiej. Teraz dobra grafa jest tyko na konsolach a nam dają takie padaczki żebyśmy też kupowali konsole... jak tu się nie wkur****.

pes6 na xbox 360 też wygląda kiepsko. Może trochę lepiej od wersji Pc ale bez rewelacji. Fajnie, że gameplay jest poprawiany co rok ale engine też przydało by się napisać nowy. Gameplay PES6 + grafika Fifa 07(X360) + licencje Fifa 07 (PC) = najlepsza piłka nożna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pes6 na xbox 360 też wygląda kiepsko. Może trochę lepiej od wersji Pc ale bez rewelacji. Fajnie, że gameplay jest poprawiany co rok ale engine też przydało by się napisać nowy. Gameplay PES6 + grafika Fifa 07(X360) + licencje Fifa 07 (PC) = najlepsza piłka nożna :D

ojej marzenie :rolleyes:

ciekawe kto pierwszy je zrealizuję - panowie z Konami zrobią porządną grafę, czy panowie z EA zrobią porządny gameplay... :rolleyes:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...