Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

ojej marzenie :rolleyes:

ciekawe kto pierwszy je zrealizuję - panowie z Konami zrobią porządną grafę, czy panowie z EA zrobią porządny gameplay... :rolleyes:

Spytaj Pipol'a i zbanowanych to Ci powiedzą ;)

 

Wracając do gry, właśnie wróciłem z roboty z nocki (o11stej, chociarz 2h snu się przydały żeby pograć) i ide odpalić wreszcie PESa :D

 

Nie kumam jednego, FIFowcy wychwalają swoją grę, jak my napiszemy że coś u nas jest nie tak (w przeciwieństwie do idealnej fify) to zaraz jazdy... Ludzie trzymajcie poziom! Tak samo jest w innych tematach i to garstka ludzi robi burdel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety sa gusta i gusciki :D chociaz nigdy nie zapomne momentu pierwszej gry w PES3 toc kazda sytuacja bramkowa zapierala dech w piersiach ... az czlowiek sie przyzwyczail.

No juz minimalne zmiany sa w stosunku 4/5 - nie wiem jak 6 ale pewnie tez ... jak mozna cos poprawiac w co sie swietnie gra - niektorzy pisza ze malo zmian - zrobia duza odwali sie kaszana i beda ciagnac kaszane.... a tego raczej nie chcemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Panowie wrzuciłbym Wam nawet i meczyk, tylko nie wiem czemu nie moge skompresować filmiku nagranego przez FRAPSa :/ Próbowałem i DrDivixem jak i DivX Converterem :( Nie wiem co jest o_O

 

Gierka na XPku i na C2D u mnie śmiga aż miło. Jak znajde chwilke to powalcze z tym FRAPSem i postaram sie cosik wrzucic ;) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagralem dzisiaj w fulla. cofam poprzednie slowa odnosnie minusow gry. Full jest ich pozbawiony, nie to co beta. Gra jest ekstra. Co do komentarza - CD project oficialnie pracuje nad jego poprawą - to jest wlasnie przyczyna obsowy premiery. Duzo nie zmienią, ale jak usuną to "oto" to bedzie o niebo lepiej. BTW: W angielskiej wersji tez mowia komentatorzy "it's Ronaldhinio, it's Saviola, it's Marquez" itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to wygląda na taki myk

to it's debilnie brzmiące w języku polskim jest na porządku dziennym w angielskiej TV, obawiam się, że jest to kwestia umowy pomiędzy KONAMI a CD PROJEKT, po prostu Borek i Kołtoń musieli czytać z kartki jak leci, dosłowne tłumaczenia, bez wkładu własnego i tu jest diabeł pochowany :mellow: :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mały problem jest...

 

za nic w świecie nie mogę zagrać pad vs klawiatura... próbowałem chyba wszystkiego - nie mogę ustawić i tyle :|...

 

poradzi ktoś coś ?...bo pyknąłbym z kumplem a drugiego pada brak...

 

edyta:

 

thx kucyk ;]

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza murawa na wszystkie stadiony.. jak ktoś chce. Importować do 0_text.asf przez dkz studio.

 

http://img211.imageshack.us/my.php?image=screenze0.jpg

 

http://rapidshare.com/files/909255/Rasen.rar.html

 

Zobaczcie na tą dobitkę ;) to był strzał a nie podanie :P Szkoda że obrońca wybił :P. Ale chyba nowa animacja/zagranie ? a może mam skleroze... sora za jakość filmu ;]

 

http://www.filefactory.com/file/41d1d5/

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem z 2fpsami jaki występuję pod systemem XP rozwiązany!

poprawiony plik exe załatwia sprawę, do ściągnięcia pod tym linkiem:

http://rapidshare.com/files/982626/pes6.exe.html

 

należy podmienić oryginalny plik EXE na ten i problemy znikają,

najprawdopodobniej winę za to wszystko ponosi nowe zabezpieczenie KONAMI, chciałem im pogratulować :mur:

co to za czasy, żeby człowiek z oryginalną grą musiał podmieniać exeki :mur: DIE KONAMI!

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie akurat to "zwolnienie" występuje przy pierwszych 10 sek pierwszego meczu. Potem już jest OK.

 

A co do samej gry. Jestem zdecydowanie zadowolony ze zmian. Bardzo fajne pomieszanie stylu "czwórki" ( łatwiejsze zagrania z klepki, lepsza kontrola strzałów) z elementami "piątki" (krycie, zacieśnianie pola). Do tego wszystkiego trudniej dojść ,jak dla mnie, do sytuacji strzeleckiej. I to jest duzy plus, bo wymaga troszkę myślenia i zręczności. Co tu duzo mówić - warto było czekać. Grafa jest jaka jest, miejscami jednak lepsza niż w "5", szczególnie opracowanie twarzy i sylwetek zawodników. Ale to i tak pikuś, nie to jest ważne.

 

BTW - wiadomo już czy są poprawione Optionfile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w ciągu 8 dni ma zostać wydany patch: SoccerAccess Champions League 06 Official do PES5, jak się uda to zrobią konwersje do pes6. Niestety jak wiadomo do 6 muszą być nowe tool'e, bo inny layout mają pliki ze strojami etc. 3majmy kciuki :P. Ma być na wzór tego worldcup'a do pes5 jak pamiętacie ;]. Czyli zmienia kompletnie wszystko :> Na zachęte 3 twarze pokazali:

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

A Juce już robi kitserver 6. Narazie udostępnił tylko to:

 

http://www.speedyshare.com/259647236.html

 

LOD mixer, działa jak w poprzedneij wersji ;] także detale możecie sobie podnieść. Aspectratio tak samo, czyli widescreen! Ktoś tam się pytał więc można grać ;]. BTW do pes5 też aspectratio correction było :P.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj linka do tego aspectratio, bo nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest...

 

własnie jestem po 1,5 godzinie grania online i po prostu to jest to B)

mecz 2vs2 sprawiał mi najwięcej frajdy, potem 1vs1, tak się dobrałem z jakimś angolem, że aż żeśmy się do ulubionych dodali, niech wyłazi ta gra w PL bo chcę Wam skopać tyłki :lol2:

 

update:

już sobie poradziłem, nie wiedziałem, że to jest w KitServera wbudowane :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czemu Konami w opcjach nie zawarło większej ilosci konfiguracji detali grafiki. Przecież jasno widać, ze uzycie LOD Mixera daje olbrzymią poprawę wizualną gry. A tak tylko jakieś głupie trzy poziomy detali i wsio. Nie sądzę, by nie wiedzieli jak wiele osób używa LOD'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozecie powiedziec jak z oprawa audio ? bo w pes5 dzwiek kopania pilki brzmial jakby ktos klepal deche.

nie wiem jak się klepie deche więc się nie wypowiem

 

A powiedzcie mi czy aby zagrać online będzie trzeba mieć orginalny PES6 czy jak przy Fifie po ściągnięciu z neta można grać?? B-)

 

Jak ktoś już na ten temat napisał to sorry za pytanie ale nie chce mi się szukać bo mnie oczy bolą :-|

trzeba mieć oryginał do oniline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak się klepie deche więc się nie wypowiem

trzeba mieć oryginał do oniline

juz Ci mowie, wez kawalek dechy, i trzymaj ja jedna dlonia, druga reka uderz w deche (wew czescia dloni). gratuluje, wlasnie odkryles sposob nagrywania dziwieku kopania pilki przez konami :lol: teraz na powaznie, wiec jak z tym dziwiekiem jest? i nie mowicie mi ze dzwiek kopniecia pilki w pes5 byl wporzadku bo mnie przyprawial o mdlosci. uprzedzam pytania: nie, to nie jest post majacy na celu wywolania jakis sprzeczek czy wojen, chce tylko sie dowiedziec czy zrobili cos z tym dzwiekiem w pes6

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz Ci mowie, wez kawalek dechy, i trzymaj ja jedna dlonia, druga reka uderz w deche (wew czescia dloni). gratuluje, wlasnie odkryles sposob nagrywania dziwieku kopania pilki przez konami :lol: teraz na powaznie, wiec jak z tym dziwiekiem jest? i nie mowicie mi ze dzwiek kopniecia pilki w pes5 byl wporzadku bo mnie przyprawial o mdlosci. uprzedzam pytania: nie, to nie jest post majacy na celu wywolania jakis sprzeczek czy wojen, chce tylko sie dowiedziec czy zrobili cos z tym dzwiekiem w pes6

Sciagnij sobie filmiki, ktore wrzucal ojejku i bedziesz znal odpowiedz. B-) Tak trudno czasem pomyslec? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...