Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie wtrace na chwile i powiem tyle :)

 

komentarz? bez komentarza

 

cala reszta moze byc chociaz nie moge sie przyzwyczaic do lekkich strzalow w pesie 6, animacja na swietnym poziomie, grafika jak zawsze :)

 

jest jakis sposob na mocniejsze strzaly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cala reszta moze byc chociaz nie moge sie przyzwyczaic do lekkich strzalow w pesie 6, animacja na swietnym poziomie, grafika jak zawsze :)

 

jest jakis sposob na mocniejsze strzaly?

Oczywiscie, ze jest oto on:

Nazywa sie David Villa ;]]]]]]]

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KiNDer o to Ci chodzilo? Nie pamietam jak to wygladalo w PES5. :-P

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

A tak bramki strzela Albelda. B-)

Dołączona grafika

 

Ktos uzywal juz Tommsens Chant Pack (pes6 PC) 2.0 :?:

Podaje linki:

Czesc I http://www.megaupload.com/?d=9N9W4GPW

Czesc II http://www.megaupload.com/?d=3968C69B

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeah, 2 dni temu nastał czas łupania.

Gierka jest oczywiscie NIESAMOWITA, i im dluzej w nią gram tym jest genialniejsza;]]]]]

Fajnie miec pod padem aktualny sklad naszej husarii i młocić wszystko na lewo i prawo jak sie da....

 

Co prawda zdarzaja sie babole, kilkuktrotnie zawodnik bez pilki pobiegl sobie przez barierki...ale kto na to patrzy..^^

 

Btw. Rasiak zachowuje sie normalnie. Nie przewraca sie, porusza sie jak człowiek....KONAMI dało ciała na całej linii...ciekawe jak to wyglada w FIFIe:> Chociaz zaczynam dochodzic do wniosku ze dzisiejsze komputery i konsole nie sa w stanie odwzorowac Rasialda i trzeba czekac na kolejne nextgeny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KiNDer o to Ci chodzilo? Nie pamietam jak to wygladalo w PES5. :-P

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

A tak bramki strzela Albelda. B-)

Dołączona grafika

 

Ktos uzywal juz Tommsens Chant Pack (pes6 PC) 2.0 :?:

Podaje linki:

Czesc I http://www.megaupload.com/?d=9N9W4GPW

Czesc II http://www.megaupload.com/?d=3968C69B

 

nikt nie wgrywał tego dodatku bo te linki nie działają

:cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linki, ktore podalem we wczesniejszym poscie nie dzialaja.

Oto nowe:

Czesc I http://files.filefront.com/Tommsens_PES6_C...nfo.html%5B/url

Czesc II http://fpad.filefront.com/?http://files.fi...;/fileinfo.html

Jak ktos chce delektowac sie nowymi przyspiewkami to niech sobie sciagnie. ;] Dla mnie wypas. :P

PS. Instalacja (dla tych niewtajemniczonych ;)): otwieramy 0_sound.afs za pomoca DKZ Studio i importujemy tam pliki z folderu Tommsens PES6 Chant Pack 2.0_. Pozniej zapisujemy plik jako 0_sound.afs i podmieniamy go z oryginalnym. That's all. :P

 

Joaquin

Dołączona grafika

 

 

 

A teraz uwaga :!: :!: :!: ;]]]]]]]]]]]] :lol2:

 

Bramka pietka :P Dołączona grafika

 

Uderzenie przewrotka :D Dołączona grafika

 

GAME OVER

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj pogralem i musze przyznac ze zmiany sa duze i dobre w stosunku do poprzednich czesci. pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to duzo mniej kartek, w pes5 sie grac nie dalo bo co 15s gwizdek i sypaly sie czerwone/zolte kartki, to mi sie podoba. menu wyglada bardzo fajnie, choc muzyka nadal mi przypomina "automatowe rytmy" (wiecie o co mi chodzi).co do polskiego komentarza :) to ze gram z hiszpanskim komentarzem chyba wszystko wyjasnia :D zagralem pierwszy mecz (pl komentarzem) i....i OMG, co to bylo. doslownie masakra, komentarz z fify 07 to przy tym majstersztyk. Zero "zycia" w komentarzu z pesa, chrzania od rzeczy, jeszcze ten zwrot: oto Eto, oto Ronaldhino :D ehhh, wolalem wlaczyc hiszpanski gdzie panowie od komentarza troche "przezywaja mecz"

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nareszcie forum wróciło :)

 

a teraz co do dema:

 

co za popie****** instalator!!!

 

chce zainstalować demo na dysku D: - a mimo to pluje się o brak miejsca - chyba chodzi mu o C: bo na D: jest z 2 giga wolnego. Wspomnę tylko, że zanim doszło do właściwego procesu instalacji instalator zjadł ok 0,5 GB z dysku c

 

well done Konami!

...shit!

 

a teraz odnośnie gry - po pierwszych meczach:

 

- zawodnicy są więksi (konkretnie wyzsi)

- gra jest nieco wolniejsza

- animacja płynniejsza

- większe znaczenie ma ustawienie obrońcy, balans tułowiem

- ruchy bramkarzy jakby bliższe rzeczywistości

- zawodnicy czasem zbyt często po przyjęciu piłki stają w miejscu zamiast zrobić z krok, dwa do przodu - troche to nienaturalnie wygląda.

 

:!: uwaga uwaga - najważniejsza zmiana w PES 6 - długie podania - w "żargonie piłkarskim" tzw. CROSSY!!! :P zawsze uwielbiałem grać długimi podaniami i nareszcie widze, że są takie jak być powinny. Tzn: jak chce szybko, jednym ruchem uruchomić napastnika to posyłam długą, szybką piłe na dobiegnięcie, a nie tzw "świecę" (niby można było grać L1+/\ ale to nie to samo). Naprawde duży plus odemnie dla Konami za tą poprawkę. Już się nie moge doczekać kiedy zagram Anglikami, którzy są mistrzami długich podań.

Jeszcze jedno pozytywne zjawisko jakie zauważyłem to to jak zawodnicy zachowują się gdy chcemy wykonać mocniejsze/dalsze podanie - otóż wykonują oni odpowiedni "zamach" ręką itd.- nie ma już takich 30 metrowych farfocli z miejsca, jak w poprzednich częściach.

Co do strzałów: jest super. Można naprawdę porządnie "pociągnąć" z dystansu , albo z ostrego kata po długim słupku. Trzeba zaznaczyć przy tym, że bramkarze bardzo dobrze się ustawiają - zwłaszcza w tempo wychodzą z bramki i skracają kąt.

Jedna rzecz, która mnie zastanawia: zagrałem pare spotkań i ani jednego faulu mi sędzia nie odgwizdał :o wychodzi na to, że 5tka nauczyła mnie grać bez faulu :)

Aha - jeszcze jakby trudniej zrobić side stepa - oczywiście nie porównuje w tym momencie z 5tką gdzie to zagranie było wykonywane automatycznie (sic!) ale z poprzednimi częściami.

Jeśli chodzi o poruszanie się zawodników to zauważyłem, że jakoś tak bardziej dynamicznie wychodzą w powietrze przy dośrodkowaniach z rzutu rożnego.

 

ps. komp mnie raz sfaulował i pojawił się w rogu napis "Restart" i kombinacja klawiszy L1+R1 - czy to oznacza, że nareszcie można szybko rozegrać rzut wolny? bo z zaskoczenia nie zdążyłem wbić owej kombinacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Jak ktos chce delektowac sie nowymi przyspiewkami to niech sobie sciagnie. ;] Dla mnie wypas. :P

no tak... ale znajac zycie, to znowu z patchem mozna zapomniec o grze online :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w przerwae grania w PES-a 6 i zaraz znów zagram. Moje wrażenia są niesamowite! Oprócz "bezpłciowego" komentarza Borka gra ma same zalety jak dla mnie. Strzały są rewelacyjne, grywalność rewelacyjna, a ogólnie ta gra to REWELKA Fifa nawet do pięt nie sięga PES6.

 

Gram niestety na klawiaturze co powoduje że troszke ciężej się gra ale nie jest źle a co do grafiki jak tu piszecie że jest zła dla mnie wcale gorszącą rzeczą nie jest w porównaniu do Fify grafa nie jest zła :D

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. komp mnie raz sfaulował i pojawił się w rogu napis "Restart" i kombinacja klawiszy L1+R1 - czy to oznacza, że nareszcie można szybko rozegrać rzut wolny? bo z zaskoczenia nie zdążyłem wbić owej kombinacji :D

Tak, teraz mozna szybko wzowic gre po faulu nie czekajac na gwizdek sedziego. ;] Raz nawet strzelilem bramke po takim szybkim wznowieniu. :P

 

A co do fauli to faktycznie mniej ich jest w porownaniu z 5-tka. Tez zdarzaja mi sie mecze gdzie nie fauluje ani razu. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie do gry sie przyzwyczajam. Mimo nowych animacji do fify jeszcze troche brakuje.Mam tu na mysli faule, kartki, zachowania po golu. Komentarza nie komentuje gram z polskim, jeszcze mnie do szalu nie doprowadza ale mozna to bylo zrobic o wiele lepiej. Mimo wszystko denerwujace jest brak fauli moim zdaniem w 5 bylo prawie dobrze, jak sie naduzywało [] +X to byl faul i dobrze a tutaj wiekszosc meczy bez faulu a co za tym idzie nie ma ciekawych przestojow i okazji na wolne. Ostatnia sprawa to zachowanie bramkarzy-bardzo poprawione ale moim zdaniem troszke przesadzone zdolnosci bramkarzy czesto na 6 strzalow 5 bronia we wspanialym stylu. Pomimo tego wszystkiego gra daje kupe frajdy a wspomnianeprzezemnie (dla mnie) mankamenty az tak nie doskwieraja. Czekamy na patche z lepszym dzwiekiem, pilkami, butami, twarzyczkami, nowymi stadionami i polska extraklasa i mozna sie zabierac za ML i meczyc pada w zimowe wieczory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Santi w jaki sposob tak podcinasz pile?

R2 po puszczeniu przycisku strzału, prawde mówię Santi ?

 

kurcze, mój skubany brat strzelił niedawno bramkę Giggs'em z rożnego, żałuję że nie zapisaliśmy, fajnie się wkręciła...

Edytowane przez jacoleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od lobów to jest L1 :)

żaden analog do takich "trików" nie jest Ci potrzebny.

Jedyne czego nie możesz zrobić na klawie to ruletka 360'o więc nie narzekaj tylko graj :P swego czasu grałem sporo na klawie i można naprawdę strzelać równie kozackie bramki co na padzie.

 

To podanie Ronaldinho to z pewnością było L1 + /\ (trójkąt), a strzał pewnie [_] + R2

mam racje? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, gram gram, mimo ze ustawilem sobie poziom na normal to wygrywam 1 na 5 meczy, zgroza, same remisy. zapomnialem juz jak sie gra, namietnie gralem w pesa4 a to bylo juz dawno temu :D denerwuje mnie to ze bramkarze czesto bronia w jakims przyspieszonym ruchu, dwa razy wieksze przyciaganie ziemskie? :D wyskok i upadek do obrony bramki zajmuje im czasami ulamek sekundy, dziwnie to wyglada. ciezko mi tez jest przejmowac ich podania i odbierac im pilke, zazwyczaj na koniec meczu mam 30% posiadania pilki. macie jakies rady jak to porawic? jak odbierac pilke i przechwytywac podania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja muszę przyznać się, że moja przygoda z pesem zakończyła się na ustawieniu pada. Po pierwsze ten konfikurator z poziomu windowsa jest do kitu- po kija wała dają oni mi tak schemat przycisków z pada pod ps2?? sorry ja nie mam krzyżyka, kółeczka i innego shitu (bez obrazy Panowie :)) więć po co mnie tym męczyć? Do tego przy każdym przycisku zamiast np O (kółko) - podanie lekkie czy jakie tam jest jakiś nonsens.

W grze to już w ogóle kaszana na moim padzie logitecha po prostu nie da się ustawić klawiszy a już jajca są dopiero jak regularnie nie działa enter i wtedy nawet nie moge męczyć się z ustawieniami pada ...

W ten sposób z braku czasu dałem sobie póki co spokój, zainstalowałem fife 07 i tam oczywiście wszystko po pierwszym odpaleniu działa miodzio jednak EA potrafi ustawić porządną klawiszologie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja muszę przyznać się, że moja przygoda z pesem zakończyła się na ustawieniu pada. Po pierwsze ten konfikurator z poziomu windowsa jest do kitu- po kija wała dają oni mi tak schemat przycisków z pada pod ps2?? sorry ja nie mam krzyżyka, kółeczka i innego shitu (bez obrazy Panowie :)) więć po co mnie tym męczyć? Do tego przy każdym przycisku zamiast np O (kółko) - podanie lekkie czy jakie tam jest jakiś nonsens.

W grze to już w ogóle kaszana na moim padzie logitecha po prostu nie da się ustawić klawiszy a już jajca są dopiero jak regularnie nie działa enter i wtedy nawet nie moge męczyć się z ustawieniami pada ...

W ten sposób z braku czasu dałem sobie póki co spokój, zainstalowałem fife 07 i tam oczywiście wszystko po pierwszym odpaleniu działa miodzio jednak EA potrafi ustawić porządną klawiszologie ...

pierwsze słyszę o problemach z ustawieniem pada w PES :unsure: :-P

 

oglądał ktoś przed chwilą na TV4 program o grach komputerowych? nie wiem jak on się zwie - pierwszy raz go widziałem. W gruncie rzeczy nie jest zły aczkolwiek czasem widać, że kompów to oni nie mają najwyższych lotów :) no ale mniejsza z tym

recenzowali PES'a 6 :)

oczywiście dostał 5+/6 ale nie mogłem poprostu patrzeć na fragmenty z gry - tzn na kalectwo osób które grały :D

Jeśli gra dostaje tak wysoką ocenę to chyba wypadałoby pokazać co naprawdę ona potrafi - jakieś ciekawe akcje, ładne bramki - a nie ustawić sobie jedną " * " i biec na pałe w strone bramki :lol: Zastanawia mnie także dlaczego wspominając o polskim komentarzu w grze (określając go mianem: "naprawdę daje rade") nie "pokazali" jak on naprawdę wygląda - czyżby więc nawet nie mieli z nim do czynienia? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podanie Ronaldinho to z pewnością było L1 + /\ (trójkąt), a strzał pewnie [_] + R2

mam racje? :P

Dokladnie. ;] Podanie L1 + /\ syci. :P Komputer czesto tak podaje. ;]

 

A teraz z serii 'dlaczeko'. :D

Dołączona grafika

 

Kupilem sobie Sheve do Barcy, a co. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...