Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w karierze zagrać ligę? Ja jakoś nie widzę takiej opcji..

wchodzisz w trby ML i tam wybierasz 4 ligi - możesz ich skład dowolnie skonfigurować albo brać default, zaznaczasz tam, w której lidze chcesz grać w przyszłośći (bo zaczynasz od 2ej ligi) i wio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co niedawno zainstalowalem XTreme-G 93.81 przesiadlem sie z 91.47_forceware_winxp2k_english_whql i ta zmiana nie pomogla, ale sprawdze na tych co podales, dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy OF - fast (1.2) miażdży :] gra się ciutek szybciej i muszę przyznać że bardzo mi przypasował :]

 

BTW. mam dziwne schorzenie xD pierwszy mecz zawsze gram jak ostatnia pipa dopiero drugi i trzeci zaczynam jakoś grać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz w trby ML i tam wybierasz 4 ligi - możesz ich skład dowolnie skonfigurować albo brać default, zaznaczasz tam, w której lidze chcesz grać w przyszłośći (bo zaczynasz od 2ej ligi) i wio :)

 

No dzięki, ale o takiej opcji wiedziałem, szkoda tylko, że liga to max 16 zespołów. Myślałem, że może wyszedł jakiś patch w tym kierunku..

 

Dzięki.

Edytowane przez Ritchie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj a znajdziesz.

 

Instalka zajmuje 3.03 GB

znaleźć znalazłem ale wszelkie serwisy PES'a milczą o takowej produkcji, więc podchodzę do tego z dystansem.... jeśli już "zdobędziesz" nowego PES'a to daj znać, wszelkie screeny potwierdzające, że to nie jest fake mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-7s-49-en-70-1wvp.html

 

Winning Eleven 2007 to nie jest to samo co PES 6

ehhh...

1. okładka - Adriano - PES 6 - w każdej odsłonie pesa i WE jest inny przeszczep na okładce

2. screeny... to samo co w pes 6

3. to jest wersja wydana na rynek daleko wschodni...

4. nie uważasz że jakby był nowy WE / PES to by konami dało jakieś info? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WE2007 to poprawiona wersje PES6 a nie zupelnie inna gra.

Instalka zajmuje aż ponad 3GB,pomimo że gra jest tylko w jednej wersji językowej.

PES 6 zajmował ok.3.5GB ale tam było 5 czy 6 różnych wersji językowych.

Po wyborze tylko jednego języka gra zajmowała na twardym ok.1.5GB.

Tutaj będzie zajmowała ok.3GB.Chyba na coś musiało pójść te dodatkowe miejsce??

Edytowane przez RALF11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fest pozmieniali... Nowej czesci powinni:

-poprawic grafike (ile mozna ogladac to samo?),

-zrobic wkoncu porzadek z zespolami i kupic licencje, przez co seria fifa stracila by ich najwiekszy plus (choc wiadomo ze mozna sobie sciagnac patcha ktory dodaje wszystkie zespoly),

-poprawic gre bramkarzy,

-usunac pasek strzalu albo go zmodyfikowac tak aby pokazywal prawde,

-usprawnic wykonywanie wolnych bo do tej pory nie nauczylem sie ich wykonywac (ma ktos jakis poradnik jak wykonywac freekicki?),

-poprawic dzialanie sedziego, ktory w zaleznosci ood humoru daje za byle co czerowna, a czasami nie odgwizduje chamskich wejsc

-pewnie o czyms zapomnialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolne to poezja, gram tyle czasu i nadal średnio mi wychodzą, ale jest coraz lepiej, i ile satysfakcji dają ;D Może ktoś z Wrocławia ma dzisiaj ochotę pograć? :) Z kumplami spotykamy się wieczorkiem na PESa ;] Brać pad'a i atakować, Wrocław kontakt gg lub gsm z podpisu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem:

Mianowicie mam oryginal i ostatnio gra nie chce mi się uruchomić, znaczy się uruchamia się ,a później wyskakuje czarny ekran i du** nic nie chodzi ,trzeba reseta zrobić....

Dodam ,że wcześniej nie mialem problemów takich.Wydaje mi się ,że to może być winna tego ,że plytke mialem caly czas w napędzie ,rzadko ją wyciągalem i przez to gierka nie chodzi....

Wie ktoś jak to naprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś też nagle przestała działac, klikałem na ikonke, przez chwilę komputer ciężko pracował i tyle, nie włączało się. Przeinstalowanie gry nie dawało nic. Pomógł stary kumpel - format :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...