Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...wie ktoś moze co da sie zrobic zeby komputer lepiej grał? Na najwyzszym poziomie, przy rozwinietej druzynie ta gra staje nudna i monotonna dosłownie jak fifa06.Porazka,wysokie wygrane,poprostu jedno i to samo,az grac sie odechciewa...jest jakis gameplay konkretny zeby to poprawic i zeby nie bylo błedów w grze? takich jak raz włacze gre to fajnie sie a za drugim razem jak wlacze wygrywam znowu 5:0 ,6:0... :mur: ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...wie ktoś moze co da sie zrobic zeby komputer lepiej grał? Na najwyzszym poziomie, przy rozwinietej druzynie ta gra staje nudna i monotonna dosłownie jak fifa06.Porazka,wysokie wygrane,poprostu jedno i to samo,az grac sie odechciewa...jest jakis gameplay konkretny zeby to poprawic i zeby nie bylo błedów w grze? takich jak raz włacze gre to fajnie sie a za drugim razem jak wlacze wygrywam znowu 5:0 ,6:0... :mur: ??

Graj online z ludzmi. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypadlem z tematu, jakie patche teraz na czasie?

Widzę, że temat trochę ucichł..

Czyżby nikt nie zauważył, że w ubiegłym tygodniu wyszedł nowy patch Orange Ekstraklasa Patch 2.0 by Polevo :?:

 

# 24 druzyny Polskie sezon 2006/2007

# Bundesliga Niemiecka

# nowy wyglad gry (menu, tła)

# nowe buty piłkarskie (Adidas, Nike, Puma, Umbro...)

# ogromna ilość nowych twarzy "najlepszej jakości"

# wszystkie stroje oryginalne

# nowe herby klubowe

# nowe flagi kibiców na stadionach

# 13 polskie stadiony w stadiumserverze

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Powiem tylko, że patch jest wyśmienity :!: B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z programem DKZ Studio :? .

Gdy próbuje go zainstalować instalator dochodzi do : Registering Files i się zacina :angry: .

 

Parę miesięcy było jeszcze wszystko ok.

 

Macie jakieś pomysły jak to zainstalować ? :-|

Jest jakiś zamiennik DKZ ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z programem DKZ Studio :? .

Gdy próbuje go zainstalować instalator dochodzi do : Registering Files i się zacina :angry: .

 

Parę miesięcy było jeszcze wszystko ok.

 

Macie jakieś pomysły jak to zainstalować ? :-|

Jest jakiś zamiennik DKZ ?

Też miałem problem z zainstalowaniem DKZ :-| Nigdy wcześniej tak nie było..

Próbowałem kilkanaście razy, aż w koncu się udało. Gdy wyskakuje Ci bład olej to. Naciskaj cały czas anuluj aż w koncu się zainstaluje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zainstalowałem DKZ studio ale to nie koniec problemów :cry: .

 

Gdy próbuje otworzyć jakiś plik to wyskakuje mi taki komunikat:

post-124651-1178981143_thumb.jpg

 

Gdy kliknę aceptar to wyskakuje mi:

post-124651-1178981217_thumb.jpg

 

a potem się wyłącza :-| :mad: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zainstalowałem DKZ studio ale to nie koniec problemów :cry: .

Rób tak samo jak napisałem Ci wyżej. Też mi wyskakiwał jakiś komunikat ale nie pamiętam już jego treści. Za którymś razem się udało, uzbrój się tylko w cierpliwość... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc to cisza w tej sprawie poza tym że PlayStation 3 Magazine napisał że KONAMI udało się zakupić prawa do licencji od FIFA (tj. 13 lig w tym angielska, hiszpańskia i włoska). Według info z stronki www.valhalla.pl premiera next genowego pesa w USiA ma mieć miejsce jeszcze w tym roku :) oczywiście nie są tą w 100% potwierdzone informacje. O premierze w Europie nic nie wspomniano więc odpowiadając na twoje pytanie, raczej nie ma na co liczyć :)

 

PS. kucyk twój av to trochę nieaktualny już jest :lol:

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc to cisza w tej sprawie poza tym że PlayStation 3 Magazine napisał że KONAMI udało się zakupić prawa do licencji od FIFA (tj. 13 lig w tym angielska, hiszpańskia i włoska). Według info z stronki www.valhalla.pl premiera next genowego pesa w USiA ma mieć miejsce jeszcze w tym roku :) oczywiście nie są tą w 100% potwierdzone informacje. O premierze w Europie nic nie wspomniano więc odpowiadając na twoje pytanie, raczej nie ma na co liczyć :)

 

[...]

Gdzieś czytałem, że ten news pojawił się gdzie indziej 1 kwietnia... ale kto wie. :-P

 

Cortezon, mógłbyś zamieścić trochę więcej screenów? Szczególnie jak wyglądają boiska, a jeszcze bardziej szczególnie - murawy. I jaki jest gameplay na tej łatce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już przestałem grać, czekam na nową część. Jak okaże się podobnym szrotem i ciągiem dalszym tej kupy, to odpadam i mówię nie. Jak nie zmienią enginu i tych paskudnych kibiców ikon i w ogóle jak nie będzie żadnych poważnych zmian kosmetycznych to wysiadam z tego autobusu. Taki się zrobiłem ;). Nie dam wyciągnąć z siebie więcej kasy, w przypadku, gdy to będzie ta sama, minimalnie poprawiona kiełbasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już przestałem grać, czekam na nową część. Jak okaże się podobnym szrotem i ciągiem dalszym tej kupy, to odpadam i mówię nie. Jak nie zmienią enginu i tych paskudnych kibiców ikon i w ogóle jak nie będzie żadnych poważnych zmian kosmetycznych to wysiadam z tego autobusu. Taki się zrobiłem ;). Nie dam wyciągnąć z siebie więcej kasy, w przypadku, gdy to będzie ta sama, minimalnie poprawiona kiełbasa.

Nie pomyliles czasem tego tematu z topikiem o fifie ? :huh:

Graficznie jest imo super po zapodaniu jednego z megapatchy, kibice moze nie sa najlepiej zrobieni to fakt, ale ja wole delektowac sie gameplay'em niz szukac dziury w calym, poza tym nie ma gry idealnej. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już przestałem grać, czekam na nową część. Jak okaże się podobnym szrotem i ciągiem dalszym tej kupy, to odpadam i mówię nie. Jak nie zmienią enginu i tych paskudnych kibiców ikon i w ogóle jak nie będzie żadnych poważnych zmian kosmetycznych to wysiadam z tego autobusu. Taki się zrobiłem ;). Nie dam wyciągnąć z siebie więcej kasy, w przypadku, gdy to będzie ta sama, minimalnie poprawiona kiełbasa.

po prostu urzekla mnie twoja historia Spylon :D

jak dla mnie graficznie moze zostac to samo co jest teraz - zapewniam cie Spylon, ze jezeli nie grales w Fifa 2007 na x360 to moge ci powiedziec, ze grafika nie wiele moze zdzialac :lol:

licze na kilka kosmetycznych zmian tak jak to mialo miejce przy przesiadce z Pes5 na Pes6 i mam rok z glowy, kibicow lepszych nie potrzebuje, bo i tak ich nie widac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post spylona to chyba jakis zart a jesli jest na serio to gratuluje wymagan :unsure:

Ja od czasu do czasu przycisne coby z wprawy nie wypasc ale nie przecze ze przydaloby sie juz swierze miecho.6 jak dla mnie byla najlepsza z calej serii ale niestety ma w sobie jeszcze klika dosyc powaznie drazniacych bledow.Oby nr 7 ich nie zawieral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej grze do ideału brakuje więcej niż dużo, ale akurat engine'u bym się nie czepiał. Brak mi lig, drużyn, reprezentacji i rozrywek, np. eliminacji Euro 2008. Dostępne modyfikacje gry nie są w stanie mi tego zastąpić. Brak licencji nie psuje zabawy z grywalności, no ale do ideału przez to daleko!

Grafikę też można jeszcze poprawić dodając nowe elementy wokół boiska czy poprawiąjąc wygląd trybun - chyba nawet bez zwiększenia obecnie śmiesznie niskich (i dobrze!) wymagań sprzętowych.

Edytowane przez Złodziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej grze do ideału brakuje więcej niż dużo, ale akurat engine'u bym się nie czepiał. Brak mi lig, drużyn, reprezentacji i rozrywek, np. eliminacji Euro 2008. Dostępne modyfikacje gry nie są w stanie mi tego zastąpić. Brak licencji nie psuje zabawy z grywalności, no ale do ideału przez to daleko!

Grafikę też można jeszcze poprawić dodając nowe elementy wokół boiska czy poprawiąjąc wygląd trybun - chyba nawet bez zwiększenia obecnie śmiesznie niskich (i dobrze!) wymagań sprzętowych.

nie wiem co ty za modyfikacje intalujesz, ale wiem, ze bredzisz

 

ath - klęknij przed Bogiem [;

Dołączona grafika

 

B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie patch jest kozak ja nie gram na innych tylko ten

 

EDIT:

 

Link do torrenta idzie powoli ale warto poczekac::

 

http://torrenty.org/torrent/91573

 

 

a komentarz francuski powala

I przypominam trzeba miec francuski jezyk bo inaczej sie dzieja dziwne rzeczy a tak to az sie grac chce naprawde

Edytowane przez barylatko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...