Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

A to kolejne brameczki Romek i Hernan. ;]

http://www.filefactory.com/file/d0da6b/

http://www.filefactory.com/file/3c7f06/

 

Musze powiedziec, ze strzaly z pierwszej pilki sa extra. :P Jak pileczka wejdzie na nozke jakiemus dobremu pilkarzowi to petarda gwarantowana z duzymi szansami na to, ze wyladuje w okienku bramki przy okazji zdejmujac wiszaca tam pajeczyne. ;]]]]]]]

Duet Borek&Kolton po pierwszym spotkaniu zostal zamieniony na blizej nieznany mi duet hiszpanskich gringo. :] O wiele lepiej sie ich slucha, bo przynajmniej nie rozumiem tych bzdur (jak to kucyk ladnie ujal :P), a i troche zywsi sa. :D

 

 

@EXO3

Wymieniales sobie murawy? ojejku na 12 stronie dal linka z paczem. ;] Moze cosik to pomoze. ;)

 

EDIT

Takie strzaly mi sie podobaja (w fifie nie bylo mi dane takich wykonac :lol2:). ;] :plum:

http://www.filefactory.com/file/b28973/

http://www.filefactory.com/file/3f75da/

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

pierwsza brameczka, zwykły szczurek :), ale podobała mi się cała sytuacja, zawodnik w środku był na spalonym, to myk się przełączyłem i następny zawodnik dokonał dzieła :D

druga - bardzo podobna do twojej Santi


EXO3 - a w stacjonarce masz CRT?

Santi - staraj się bardziej :-P Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale pomoże chyba tylko jakiś myk w ustawieniach - może jakiś 3D Analyzer albo hmmm.... lod mixer? choć wątpię...

 

co do bramek Santi to takie se :P Crespo lepsza - ta Riquelme jakaś taka niezbyt realistyczna.... play hard - go pro :)

 

EXO3 - a w stacjonarce masz CRT?

si senior :) i na "mrowienie" pomaga przypisanie anizo do PES.exe w sterownikach bądź też włączenie detali na high - ale niestety tego ostatniego mój leciwy komp nie uciągnie :)

 

ps. fajna bramka - zwłaszcza dlatego, że po ziemi - a takie są zdecydownie rzadziej spotykane w PESie

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko. Czym kodujecie filmiki? Ja uzywam VirtualDub'a i Windows Media Video 9. Dobra kompresja jest. Szkoda tylko, ze Fraps podczas nagrywania mi muli troche kompa i plynnosci nie ma za dobrej w filmikach.

 

A co do bramek to wiem, ze nie sa jakies super extra, ale radocha wielka mi towarzyszyla podczas ich strzelania wiec postanowilem je wrzucic. ;]

 

@w-u-j-e-k

DS2 od Sony i przejsciowka. ;] Lepszego zestawu nie znajdziesz. :P

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko:

Jaki pad będzie najlepszy do PES'a ??

Cenna okolo 100 zl.

 

P.S. Nie moge się juz doczekać kiedy bedę go mial w swoich lapkach :):)

Rumble pad 2 lub pad do PS2+przejsciowka. Saiteki tez sa spoko a reszta gorsza ale tansza.

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem pykac meczyk, 0:0, 5 x poprzeczka, jestem zalamany. :lol2:

Nawet jesli strzelam juz jakies bramki, to nie sa one w zadnym stopniu tak porywajace jak w pes4 i nie daja juz takiego zadowolenia, nie wiem czemu. Troche przeszkadza mi to 'plywanie' zawodnikow, mam duze problemy z gra balansem ciala, w 4ce gl. z tego uzywalem, tutaj gdy np. stoje w jakiejs odleglosci od przeciwnika tylem, odwracam sie i chce zmienic kierunek biegu, to zanim dojdzie do calego zdarzenia to juz ktos zdarzy mi odebrac pilke. A z dystansu tez nie moge nic wpakowac, nikt mnie nie kryje, biegne sobie, wystawiam pilke przed siebie, staram sie dopasowac sile strzalu a i tak albo kopnie pilke prawie pionowo ( :lol: ) , albo gdzies w bok leci, nie ogarniam. ;]

No, ale jak mawiaja trening czyni mistrza, nie moge sie poddac. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze Solid Snake zgodzi sie na to by co jakis czas aktualizowal pierwszego posta, ale najlepiej jak sam sie wypowie. ;]

nie ma problemu. Wysylajcie mi na pw poprostu co mam wrzucic i tyle :) Albo sam bede wrzucal jak znajde cos w temacie. Tylko ze moge zamulic czase m:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jaki babol bramkarski. ;] Crespo idzie jednak do konca. :P

http://www.filefactory.com/file/76ad47/

 

A tu fajnie widac jak bramkarz od razu zaczyna wychodzic gdy Saviola otrzymal podanie by skrocic kat. ;] Bramke sypnalem po przypadkowym przejeciu pilki. :plum: :D

http://www.filefactory.com/file/78f1c0/

 

Te bramki zadne rewelacje, ale pokazuja jaka PES jest realistyczna gra. :)

kucyk - szkoda, ze nie wpadla Ci brameczka przy tym soczystym uderzeniu. ;] Na eurosporcie by ja pokazywali caly czas hehehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.flurl.com/item/strata_u_198655

 

Zobaczcie, jak po przyjeciu pilki i obrocie pilkarz sie zastanawia (modli ?) do pilki w momencie, gdy chce, aby skrecil np. w lewo on nie reaguje, albo jego reakcja jest na tyle ospala, ze ktos zakosi mi gale... wlasnie przez to nie jestem w stanie grac balansem ciala, moj zawodnik zawsze ma jakies opoznione ruchy. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie w szostke jeszcze nie gralem, ale z tego co widze, to trzymasz R2 podczas proby kiwki. w PES5 tak se ne dalo ;) Tutaj pewnie podobnie. i sprobuj sie obracac prawa galeczka. jak sie przerzucalem na piatke z czworki to tez mi takie rzeczy nie wychodzily i frustrowalem sie ogromnie - po pewnym czasie sie "naumialem" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie w szostke jeszcze nie gralem, ale z tego co widze, to trzymasz R2 podczas proby kiwki. w PES5 tak se ne dalo ;) Tutaj pewnie podobnie. i sprobuj sie obracac prawa galeczka. jak sie przerzucalem na piatke z czworki to tez mi takie rzeczy nie wychodzily i frustrowalem sie ogromnie - po pewnym czasie sie "naumialem" ;)

No wlasnie mam podobny problem...

Sprawdzane ze sprintem i bez, rezultat taki sam.

 

ps. gram na klawie :D

 

Poza tym w sytuacjach 1 na 1 tak jak w 4ce chce minac kogos balansem ciala, tutaj po prostu to nie wychodzi, zawodnik za slabo sie stara i tyle, nie wiem od czego to jest uzaleznione. Czy do 5ki i 6ki jest niezbedny pad czy co, bo jak Boga kocham nic mi tutaj nie wychodzi na kibordzie. ;]

 

Btw gram na domyslnym poziomie trudnosci (to chyba ten srodkowy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Santi - dr.divx + virtual dub czasem + fraps

 

http://rapidshare.com/files/1293690/6.avi.html

 

dlaczekOo :rolleyes:

OMFG cóż to by była za bramka - prawie wpadło - Prawie robi wielką różnicę :lol: :razz:

z całą pewnością troche nerwów Cię to kosztowało B-)

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Dołączona grafika

Dołączona grafika


pierwsza to seria dlaczekOo, tym razem z jeszcze dalsza :D (niech mi ath powie, że się przyłożyć nie da :rolleyes: ), a druga to - po prostu Valdes! :D
fajnie, że takie bramki wpadają, przegrałem dzisiaj z pół dnia i jedna taka szmata B)

Santi - ładnie bramkarza poturbowałeś :-P Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniasz w settings w windowsie.

 

edit

 

Cos mnie jednak ciagnie do tego pes6 i latwo nie odpuszczam, nawet zaczyna cos tam wychodzic. ;]

 

http://www.flurl.com/item/ronaldo_pes6_u_198725

 

Bramka srednia, ale chyba najladniejsza w tych, ktore strzelilem dotychczas. :lol2:

 

Ogolnie wczesniej za duzo palowalem sprint'a (przyzwyczajenia z pes4, tam sie biegalo na gazie non stop ;] ).

 

edit 2

 

Wor sie rozprul. ;]

 

http://www.flurl.com/item/raul_pes6_u_198729

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam propozycje,

 

aby wszystkim było wygodniej, to proszę was o pójście w ślady kolegi ath i o wrzucanie filmików na strony do tego przeznaczone. Ja chętnie pooglądałbym wszystkie brameczki ale pałowanie się co chwila z rapidshare i podobnymi robi się nużące i zniechęca.

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, nawet nie wiecie jak wam zazdroszcze ze mozecie sobie grać...

Do tej pory mialem czas na rozegranie tylko 2meczy...ehh jak nie remont w mieszkaniu to znów cos wypada....:(

Dobrze ze przyszly tydzien sponsorowany bedzie przez piwo i pes6 z kumplem przed Tv....;]]]]] Tego wy mozecie pozazdroscic :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, nawet nie wiecie jak wam zazdroszcze ze mozecie sobie grać...

Do tej pory mialem czas na rozegranie tylko 2meczy...ehh jak nie remont w mieszkaniu to znów cos wypada....:(

Dobrze ze przyszly tydzien sponsorowany bedzie przez piwo i pes6 z kumplem przed Tv....;]]]]] Tego wy mozecie pozazdroscic :P

My tez mamy kolegow i piwo. :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tja...

 

plejpudło+kanapa+kumple+pes...bezcenne...za wszystko to zapłacisz kartę MC...

Niby to samo co na PC ale jednak inaczej...

 

Ale nie narzekaj...mnie czeka kilka dni tułaczki na gf2mx...rany jak to przeżyć :|...

 

GuC!o^ - przychylam się do propozycji...też mi się nie chce bawić z rapidem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem dzisiaj troche i mam pare brameczek. ;]

Duzo z glowki dzisiaj strzelalem. :D

 

 

Van Nistelrooy i jego glowki ;]]]

Dołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

 

 

 

Ronaldo pozazdroscil Ruud'owi ;]

Dołączona grafika

 

 

 

 

A teraz z serii babole i slupki ;]]]]

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

 

THE END :lol2:

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie rzadko z glowki strzelam. Dzisiaj mialem takiego farta, ze wygralem 4:3 i wszystkie bramki z glowki heheh ;]]]]]] Wygrywalem po 20 minutach 3:0 i dalem sobie wbic trojeczke. :mur: Na szczescie nie poszedlem w slady Milanu i w dogrywce Ronaldo zadal decydujacy cios z glowki. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie - czy ktoś wie, jak w PES6 włączyć grę na klawiaturze? Mam jednego pada, jedną klawiaturę (tak się składa;) ) i grałem regularnie tak z bratem w PES5. Teraz jednak opcje klawiatury są siwe - w sensie zablokowane i gra jej nie widzi (zakładka keyboard). Jest jedynie USB Joystick. PLIZHELPMI:) Nie po to tyle czekałem na tą grę, żeby teraz nie móc zagrać...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...