Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

Zawodnicy mi sie wypalili i juz nie strzelaja tak efektownie. :D

 

Wzialem sobie nowa druzyne Real i zaczynam kariere od poczatku (na razie druga liga). ;)

Poczatki sa trudne, moi gracze sa tak nieskuteczni, ze glowa mala (szczegolnie Beckham). W pierwszym meczu zremisowalem 1:1 z ADO Den Haag. :oops: :-P

 

Statystki po pierwszej polowie:

Dołączona grafika

 

I po drugiej polowie:

Dołączona grafika

 

Gram na profesionalu. ;) Komp jak zwykle mi strzelil bramke glowa (moi przeciwnicy oddali 1 strzal w pierwszej polowie zakonczony bramka :mur:). W ogole to 90% bramek straconych to glowki sa, ale ja mam w skladzie Ruuda wiec tez im bede z glowki duzo strzelal hehehe. :lol2:

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde :/ walnołem sobie te piłki.... wybieram sobie jakąś tam nike i jak włączam mecz to mi się wyłącza pes :-/

Czytalem, ze na niektorych pilkach sie wysypuje. Ja uzywalem moze z 10 pilek i na razie gra ani razu mi sie nie wysypala.

Tutaj jest pack 64 pilek (dla tych co nie lubia miec za duzo) i wszystkie powinny dzialac -----> http://rapidshare.com/files/2925813/balls.rar.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde :/ walnołem sobie te piłki.... wybieram sobie jakąś tam nike i jak włączam mecz to mi się wyłącza pes :-/

no przecież pisałem i w newsie na issonline.pl też jest napisane, że należy ściągnąc dodatkowo patcha z oryginalnymi piłkami!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na profesionalu. ;) Komp jak zwykle mi strzelil bramke glowa (moi przeciwnicy oddali 1 strzal w pierwszej polowie zakonczony bramka :mur:). W ogole to 90% bramek straconych to glowki sa, ale ja mam w skladzie Ruuda wiec tez im bede z glowki duzo strzelal hehehe. :lol2:

mi tez sporo wala z glowy ale o tym potem.

 

Pogralem z tydzien wiec moge cos napisac o nowej pileczce a jak wiemy jest to jedyna pilka w ktora mozna grac.Daltego na wstepie daruje Konami wszystkie niedociaglosci w grze bo samo to ze sa monopolistami musi swiadczyc ze pilke nie bedaca zwykla glupia zrecznosciowka ciezko jest zrobic;)

 

wlasciwie o czeesci 6 moge napisac prawie to samo co o 5.Najpierw lekkie zdziwienie, bez jakiegos wielkiego zachwytu ,potem ciezka praca nad nauczeniem sie 'prowadzic' ta limuzynke a potem im dalej tym lepiej.

 

Fajne jet to ze kazda kolejna czesc to jakby nie bylo nowa gra.Zmiany choc nieznaczne sa widoczne i nie sa to zmiany czysto kosmetyczne.

Pierwsze co rzuca sie w oczy to calkiem zmienione podejscie do fauli.Jak w czesci poprzedniej kazdorazowe wcisniecie x(a nawet czesto nie bylo trzeba nic wciskac)przy zlym ustawieniu w stosunku do rywala konczylo sie faulem a i latwo bylo jak to moj maloletni brat mowil 'zdeptac przeciwnika' to tu jest zupelnie odwrotnie.I nie jest to zwykle zmniejszenie aptekarstwa sedziego ale prawdziwa zmiana.Teraz rownie dobrze non stop mozemy latac z x czy kwadratem bez wiekszego ryzyka faulu, tylko z ta roznica ze niewiele nam to daje bo przerwac akcje czy odebrac pilke jest o wiele trudniej.Choc najpierw bylem sceptycznie nastawiony do teog bo odbiera to grze troche realizmu to teraz uwazam ze to na pewno nie jest zaden minus.Mecze sa jeszcze bardzije zaciete , o wiele zadziej przerywane glupimi faulami no i zmusza nas to tez do jeszcze uwazniejszej gry.Sedzia wiec ma mniej do roboty i choc oczywiscie mam do niego czasmai sporo pretensji o odgwizdywanie czy dawanie mi kartek za wslizgi ktore wd. mnie byly czysciutkie to sa chyba najlepsi z calej serii.No i juz skonczyly sie zalosne karne za dotkniecie przeciwnika w polu karnym jakie czasem mialy miejsce w 5.

Nie ma juz widocznej ikony przywileju co tez jest ciekawym rozwiazaniem.Kartki sa w duzej mierze sluszne i musimy sie w koncu z tym liczyc ze glupi wslizg od tylu to na 90% czerwien.Troche mnie dziwi mala ich reakcja na niektore kosy , szczegolnie bez pilki ale ogolnie jest git.Do odgwizdywania milimetrowych spalonych kazdy jest przyzwyczajony i w tej kwestii nic sie nie zmienilo.

Poprawiono tez wd. mnie zdecydowanie sterowanie zawodnikiem, szczegolnie przy szybkich kontrach-fajnie i plynnie to teraz wyglada.Strzela sie tez troche inaczej.Mniej slupkow i poprzeczek(w 5 troche zbyt czesto sie zdarzaly).Nadal mozna przy wypracowaniu sobie dobrej pozycji pieknie przyjebac tak by bramkarz nawet sie nie ruszyl;)

Z podaniami to jest roznie.wd mnie troche z sila szwankuja no ale chyba nigdy nie beda idealne.W ogole to narazie gram caly czas Anglia i moze jestem jakis ulomny ale nie udalo mi sie np. z rogu dosrodkowac dalej niz an krotki slupek badz srodek bramki - moze ktos wie jak tkaiego wyczynu dokonac.W ogole zasieg niektorych podan jest wd. mnie czasmi nieuzasadnienie bardzo krotki.

Natomiast minusem jest ustawienie kamery przy rogach wykonywanych przez przeciwnika.wiekszosc goli trace wlasnie z rogu gdzie dopiero w ostatniej chwili przelacza mi sie kamera tak ze moge cokolwiek zobaczyc a przewaznie jest wtedy za pozno.

Oczywiscie jest o wiele wiecej pomniejszych bugow ale po co o nich pisac.Waodomo ze pro evo nie jest idealem.Zaskoczyli mnie bardzo bramkarze.Choc maja ogromne problemy z dosc bliskimi mocnymi pilkami z bliska(oczywiscie w nich) to ogolnie bronia na prawde niezle;).

Reszta bez zmian.Gra sie zajebiscie ale zeby tak bylo to ja przynajmnije musze byc dobrze skupiony na grze bo na farty czy strzelelanie bramek bez na prawde dobrze rozkminionych atakow liczyc nie mozemy.

Konczac te przydlugie wypociny stwierdzam ze choc nie ma we mnie jakiejs wielkiej euforii to zamiezam grac w ta gre a 5 wedruje juz chyba nieodwolalnie na polke;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole to narazie gram caly czas Anglia i moze jestem jakis ulomny ale nie udalo mi sie np. z rogu dosrodkowac dalej niz an krotki slupek badz srodek bramki

Jeszcze nie tak dawno angole mieli w rzeczywistości taki problem !!! Co za realizm !!!

 

PS Rozwiązanie - Becks na trybuny :lol: Im się sprawdziło (wyników i poprawy koszmarnego stylu gry nie przyniosło...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ichi1 - wcisnij R1 przy wrzutce, zapewniam Cie, ze "przerzucisz bramke" prosto na aut/aut bramkowy

 

kurde :/ walnołem sobie te piłki.... wybieram sobie jakąś tam nike i jak włączam mecz to mi się wyłącza pes :-/

Bio - z pilkami byl tez plik do wgrania przez DKZ, ktory likwidowal ten problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

dorwalem wreszcie nowego PESa. wersja na PS2, angielska, wiec polskiego komentarza nie mam (w ogole mam zadnego innego niz angielski :|)

 

rozegralem pare meczy online (po dlugiej walce z ustawieniami mojego routera, bo gra korzysta z jakichs dziwnych ustawien portow :|) i musze przyznac, ze albo mialem duzo szczescia, albo kod sieciowy jest ZNACZNIE poprawiony w stosunku do wersji PES5, bo nie mialem ZADNYCH lagow. zero opoznien, zero problemow z polaczeniem - zero zrywania itp. gralem na razie tylko na serwerach angielskich. gdyby ktos posiadal pelna wersje PC i chcialby sprawdzic online miedzy PS2 i PC, to prosze o info na PRV najlepiej - mozemy sie umowic na jakas godzine na meczyk albo dwa.

co o samej grze? nieduzo, bo na razie to ucze sie grac od nowa :D

 

edit: Wybrzeze Kosci Sloniowej RULEZZ :) uwielbiam chlopakow

Edytowane przez SamoDobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ath - Dudek prawie jak bramkarz hehe. To, ze bramkarze wypuszczaja czasem pilke to w nowym PESie to normalka. Mnie najbardziej denerwuje jak bramkarz zlapie pilke i wychodzi z nia na aut dajac w prezencie rzut rozny przeciwnikowi. :-|

 

Moj Real sie wreszcie rozegral. :)

 

Becks wreszcie robi to co do niego nalezy. :P

Dołączona grafika

 

 

 

A, ze Diarra tak potrafi to nie wiedzialem hehehe (mialem go sprzedac, ale po tym golu zostaje w druzynie). :D

Dołączona grafika

 

 

 

Wyszedl K_PATCH 0.6 (all in one).

patch(0.6):

http://files.filefront.com/pes6_k_patch_06...;/fileinfo.html

http://files.filefront.com/pes6_k_patch_06...;/fileinfo.html

http://files.filefront.com/pes6_k_patch_06...;/fileinfo.html

http://files.filefront.com/pes6_k_patch_06...;/fileinfo.html

http://files.filefront.com/pes6_k_patch_06...;/fileinfo.html

http://files.filefront.com/pes6_k_patch_06...;/fileinfo.html

 

updated kitserver:

http://files.filefront.com/kitserverpart1r...;/fileinfo.html

http://files.filefront.com/kitserverpart2r...;/fileinfo.html

 

option,ppf:

http://files.filefront.com/06_option_ppfra...;/fileinfo.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

premiera w PL ponoc juz w czwartek - moze zorganizujemy jakas minilige PurePC? w opcjach online jest mozliwosc tworzenia turnamentow (nie testowalem jeszcze), do tego lista "buddies" dosc dobrze sie spisuje - moznaby zorganizowac wlasna lige mistrzow - tym bardziej, ze nie ma ju zograniczen co do platformy :)

moze w pierwszym poscie moznaby umieszczac dane dotyczace tej miniligi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przecież pisałem i w newsie na issonline.pl też jest napisane, że należy ściągnąc dodatkowo patcha z oryginalnymi piłkami!!

przeczytałem sobie temat na issonline a tam patcha nie ma... zreszta nie mam ballserwera tylko kitservera :-/ (wersja 6.1.5 jakby co)

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo Dzis juz bede mial PESA 6 ulalalaaaaaa w ISS PRO evolution 2 na PS 1 bylem niepokakonany na osiedlach moich ;] z jednym typem bylem na rowno;)Jak ktos bedzie chętny to można zagrac...po sieci albo (Hamachi)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mam juz zagralem i... gra sie przyjemniej niz w 5 ale obie czesci sa bardzo podobne nie ma jakis wiekszych zmian...zagram mecz i sobie mowie noooo moglo by byc lepiej takie se...ale za 2 min znow włączam gre i znow jeden meczyk.. :) narazie zapoznaje sie z gra ale jest ciekawa i czuje ze pogram w nia dłużej niz w 5. :)

 

---------------------------------------------------------

No własnie minely 2 min ide zagrac ;]

Edytowane przez SlaY3R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premiera w PL ponoc juz w czwartek - moze zorganizujemy jakas minilige PurePC? w opcjach online jest mozliwosc tworzenia turnamentow (nie testowalem jeszcze), do tego lista "buddies" dosc dobrze sie spisuje - moznaby zorganizowac wlasna lige mistrzow - tym bardziej, ze nie ma ju zograniczen co do platformy :)

moze w pierwszym poscie moznaby umieszczac dane dotyczace tej miniligi?

 

jestem za!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

w nowym CDA PES6 dostało 8/10, a dlaczego nie 9? możemy podziękować za to duetowi Roko i Matti :D

a co za roznica? przestaniesz grac z tego powodu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nowym CDA PES6 dostało 8/10, a dlaczego nie 9? możemy podziękować za to duetowi Roko i Matti :D

tylko mnie jedno zastanawia. Typy ocenily wersje PL, ktorej jeszcze nie było w dystrybucji - oceniali tą wersje, ktora Ty np, kucyk masz. Czyli przeznaczona na obcy rynek, z wrzuconym, niepoprawionym komentarzem. Amatorka :F Jesli wiedzieli ze nie ma jeszcze oficialnej, gotowej, pelnej wersji na polski rynek, to mogli oceniac pod katem wersji angielskiej i potem w nastepnym numerze dac w kaciuku "polonizacje" recke polskiej wersji. Przycieli - i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz rację, też tak uważam mimo tego, że wątpie, aby w ostatecznej wersji wiele się zmieniło B)

Jak Mateusz nie będzie żegnał Romka po 10 minutach gry ;) przekręcał wyników co 10 minut i wywalą "O to Ronaldinho" to jako tako to przejdzie... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko mnie jedno zastanawia. Typy ocenily wersje PL, ktorej jeszcze nie było w dystrybucji - oceniali tą wersje, ktora Ty np, kucyk masz. Czyli przeznaczona na obcy rynek, z wrzuconym, niepoprawionym komentarzem. Amatorka :F Jesli wiedzieli ze nie ma jeszcze oficialnej, gotowej, pelnej wersji na polski rynek, to mogli oceniac pod katem wersji angielskiej i potem w nastepnym numerze dac w kaciuku "polonizacje" recke polskiej wersji. Przycieli - i tyle.

a gdzie zostało powiedziane lub napisane że polski komentarz zostanie poprawiony w oficjalnej polskiej wersji??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...