Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

wesołe 9550 gigabytea :] pes chodzi na nim w 1024x768 wszystko na maxa :] (aa i tych innych badziewi nie włączałem :] zobaczę jeszcze jak z nimi będzie chodzić :] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...ej mieliscie moze taka sytuacje że po właczeniu gry w karierze na stałym poziomie grało Wam sie z najlepszymi przeciwnikami wyjątkowo łatwo? Ja jak nie raz włacze gre to na profesjonalu ogrywam po 6:0 takie kluby ktorym normalnie tyle bramek bym nie wklepał a gram Tottehamem.Innym razem w trybie kariery jak gram to mam zaciete mecze nawet nie raz ze sredniakami tak jak powinno byc.Dziwne to... :mur:

 

Dodam tylko ze gram w granym Evo Patch i OFie od Chimpsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wesołe 9550 gigabytea :] pes chodzi na nim w 1024x768 wszystko na maxa :] (aa i tych innych badziewi nie włączałem :] zobaczę jeszcze jak z nimi będzie chodzić :] )

nie wiedizalem, ze 7.1 obsluguja karty serii 9xxx :blink:

 

ladnie sie komentarz zepsul po tym patchowaniu, po wygranym meczu w lidze angielksiej wedlug komentatora jestem mistrzem wloch, hiszpanii, na 25 minut przed koncem komentator mowi, ze zostalo 5, no jaja jak nic :D

 

musze sie zebrac do masterleague, bo zwykla liga jest nudna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedizalem, ze 7.1 obsluguja karty serii 9xxx :blink:

 

ladnie sie komentarz zepsul po tym patchowaniu, po wygranym meczu w lidze angielksiej wedlug komentatora jestem mistrzem wloch, hiszpanii, na 25 minut przed koncem komentator mowi, ze zostalo 5, no jaja jak nic :D

 

musze sie zebrac do masterleague, bo zwykla liga jest nudna...

no cóż wlazłem na www od amd-ati no i tam już jest taka ładna wybierałka jak u nvidii :] czyli: grafika > radeon > 9550 > go > download :] ściągnął mi 7.1 więc skoro producent daje stery nie obsługują ce urządzeń to dziękuję następne GPU będzie od nVidii :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedizalem, ze 7.1 obsluguja karty serii 9xxx :blink:

 

ladnie sie komentarz zepsul po tym patchowaniu, po wygranym meczu w lidze angielksiej wedlug komentatora jestem mistrzem wloch, hiszpanii, na 25 minut przed koncem komentator mowi, ze zostalo 5, no jaja jak nic :D

 

musze sie zebrac do masterleague, bo zwykla liga jest nudna...

 

no cóż wlazłem na www od amd-ati no i tam już jest taka ładna wybierałka jak u nvidii :] czyli: grafika > radeon > 9550 > go > download :] ściągnął mi 7.1 więc skoro producent daje stery nie obsługują ce urządzeń to dziękuję następne GPU będzie od nVidii :]

Obsługują. Tylko kart <dx9 (9200 i starsze) już nie.

 

U mnie komentator kończy mecz po 15 minutach. Nie wysila się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

@Makar nie byłeś czasem Makarovem który zamiast strzałów w bramke nawalał po głowach w CoD?

 

Gram sobie z kumplem od czasu do czasu i tylko raz udało mi się kopnąć z woleja ma ktoś sposób na woleje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jakie Ty chcesz widzieć zmiany w grze jak masz "gołego"? Tzn. zmiany są takie że w edycji zawodników gra pokazuje Ci ID twarzy zawodnika, no i jest parę jeszcze, ale żadnych twarzy, kitsów, piłek nie będziesz miał póki ich nie skopiujesz do folderu kitservera zresztą wszystko masz w pliku kitserver/docs/manual .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Makar nie byłeś czasem Makarovem który zamiast strzałów w bramke nawalał po głowach w CoD?

ale o so chozi

Gram sobie z kumplem od czasu do czasu i tylko raz udało mi się kopnąć z woleja ma ktoś sposób na woleje ?

to zależy od tego jakie bedzię dośrodkowanie podanie

 

 

@kucyk dzięki czasem się uda taką ładną brameczke walnąć szkoda ze tak rzadko :P, a barmkarze czasem sie potrafią popisać w 6 albo mi się wydaje albo w 5 nie robili tyle błędów

Edytowane przez MaKaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie z kumplem od czasu do czasu i tylko raz udało mi się kopnąć z woleja ma ktoś sposób na woleje ?

Uwaga podaje przepis na soczystego woleja :P

 

1) Najlepiej oczywiście zawodnik z dobrymi parapetrami Shot XXXXX - jeśli zawodnik słabszy wówczas do receptury dodajemy więcej składnika nr 3 :-P

2) Dobre ustawienie zawodnika - wskazane jest pomaganie sobie w tym celu tzw. Super Cancel - R1+R2 + odpowiedni kierunek

3) Szczęście! :-P

 

voila

 

Coponiektóre brameczki, które podajecie rzeczywiście sycą :)

 

Jak jutro dorwe się do lapka siostry, to nagram mój dzisiejszy wolej z 25 metrów B-) :oops:

 

aha

zapomniałem, że miałem pytanie:

 

Wrzuciłem do Kitservera\GDB folder ze zmodyfikowaną murawą Camp Nou, czy też całym stadionem

...mniejsza z tym

Przeinstalowałem kitservera - wchodze w Museum, Stadiums View i tam w prawym górnym rogu jest napisane - 1 - Stadiums in game / Stadium from GDB czy coś w ten deseń. Naciskam 1ke no i widze Camp Nou ze świetną murawą - taką jaką wrzuciłem do kitservera.

Natomiast w grze - podczas meczu - mam starą wersję tego stadionu.

Jak to zmienić? Gdzie można w menu wybrać ten stadion z Kitservera?

Pomóżcie bo już patrzeć nie mogę na tą defaultową murawę Camp Nou, której nie wiedzieć czemu nie zmodyfikowali w EvoPatch

 

ps.

W sumie to do tej pory nie zainstalowałem EvoStadiumpack - bo nie potrzebuje 150 stadionów, czy może ten plik modyfikuje murawy na wszystkich stadionach? jak to wygląda u was? może macie jakiś Turf Patch? :)

Pamiętam, że w Superpatchu dla PES 5 były świetne murawy zrobione bodajże przez Frenkie'go - z tego co widze na soccergaming, to nadal tworzy niezłe cuda, ale nie bardzo mi się widzi wgrywanie każdej, nowej murawy via DKZ, czy tam GGS.

 

edit:

dla potwierdzenia moich słów o Frankie'm

Dołączona grafika

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2) Dobre ustawienie zawodnika - wskazane jest pomaganie sobie w tym celu tzw. Super Cancel - R1+R2 + odpowiedni kierunek

A mnie się wydawało i nadal wydaje ;], że wystarczy przytrzymać R2 aby zmieniać pozycje piłkarza (tego bez piłki), jak leci do niego górna piłka... Super Cancel służy do czego innego ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydawało i nadal wydaje ;], że wystarczy przytrzymać R2 aby zmieniać pozycje piłkarza (tego bez piłki), jak leci do niego górna piłka... Super Cancel służy do czego innego ;).

ja tam z przyzwyczajenia naciskam R1+R2 ;) jak dla mnie to przejęcie kontroli nad zawodnikiem, w celu odpowiedniego ustawienia to właśnie Super Cancel :-P

 

co do tych stadionów, to poczytałem troche manuala kitservera na necie i już wszystko wiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydawało i nadal wydaje ;], że wystarczy przytrzymać R2 aby zmieniać pozycje piłkarza (tego bez piłki), jak leci do niego górna piłka... Super Cancel służy do czego innego ;).

Również stosuję tą metodę (R2) i jak najbardziej się sprawdza B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R2 to nazwijmy to -przepychanie.Pomocne najbardziej w walce o gorna pilke(dosrodkowania, rogi , czy chocby bo wybiciu przez bramkarza na srodku boiska)

Zreszta czy R2 czy R1+R2 , nie wazne - wazne by bylo skuteczne;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedizalem, ze 7.1 obsluguja karty serii 9xxx :blink:

 

ladnie sie komentarz zepsul po tym patchowaniu, po wygranym meczu w lidze angielksiej wedlug komentatora jestem mistrzem wloch, hiszpanii, na 25 minut przed koncem komentator mowi, ze zostalo 5, no jaja jak nic :D

 

musze sie zebrac do masterleague, bo zwykla liga jest nudna...

Wejdź do opcji wyboru języka w grze i wybierz ponownie język, który miałeś ustawiony. Pomoże! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nazwę sobie R2 inaczej - całkowita kontrola nad zawodnikiem w rękach gracza :)

bez tego klawisza właściwie nie da się strzelić takiej bramki, po za tym polecam go urzywać przy wrzutkach w pole karne, w sytuacji gdzie np piłka idzię na głowę ostatniego obrońcy a my jesteśmy na jego plecach, czasem warto przydusić ten klawisz, wycofać się do tyłu (nie skakać do główki), często w takiej sytuacji piłka przelatuje nad obrońcą i spada wprost pod nasze nogi, a potem to już tylko formalność.

Pokaże wam potem o co chodzi jak ktoś nie zakumał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do opcji wyboru języka w grze i wybierz ponownie język, który miałeś ustawiony. Pomoże! :)

żebym jeszcze tyle widział xD ale ok caty od omeg 6.9 i tak na razie rządzą :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko: jaka jest nagroda za 1 miejsce w jakichś zawodach? Dzisiaj zacząłem właśnie brać w nich udział i jak na pierwszy raz 26 miejsce to chyba nie jest źle? W drugich byłem 176 :( Ale udało mi się strzelić wolnego bramkarzem ;]

Dołączona grafika

Edytowane przez Massimo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sa w ogole jakies zawody jak tak to SlaY3R masta da o sobie znac :P

triki, triki! :lol2:

masta - PES ma wiele więcej do zaoferowania niż garstka nie przydatnych trików :)

Odpowiadając na pytanie: tak są. Choć ja osobiście zbyt często takowych nie używam - zwłaszcza tych typu Feint czy jak to się tam nazywa.... Preferuje podstawowy zestaw: R2+kierunki & [] + X :-P

 

UPDATE

ale ze mnie lolek :D - przeczytałem zwody zamiast zawody :lol:

co to się z człowiekiem na starośc robi :oops:

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...