Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zastanawiam się nad tym padem http://www.allegro.pl/item128412770_gamepa...k_2_ps2_pc.html

Myślicie że to dobry wybór ?

jak dla mnie jedynym słusznym wyborem jest pad od PS2 lub http://www.allegro.pl/item127123293_gamepa...w_2l_fv_ss.html

 

chcesz dać za mante prawie 70zł? :kijem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta mata jest problem tak jak napisalem... nie mozna tak jej skonfigurowac ze grajac na krzyzyku robisz sobie zwodziki na prawej galce... poprostu nie da sie ;\ Cos jest nie tak z nia chyba ;)

 

No ten logitechek tez niczego sobie.

 

No wlasnie mi wydaje sie ze lepiej sie gra na laczonym krzyzku, bardziej lajtowe przejscia pomiedzy kierunkiem biegu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten logitechek tez niczego sobie.

 

No wlasnie mi wydaje sie ze lepiej sie gra na laczonym krzyzku, bardziej lajtowe przejscia pomiedzy kierunkiem biegu :>

Mam tego Logitecha i nie jest tak kolorowo. Lewy analog szwankował, wymienili na nowy i dalej czasem szwankuje w grach, jakby wina byla zla elektronika. Juz lepiej kupic IMO jakiegos Saiteka, niz tego "elo" Logitecha. A Mante i inne krzaki sobie darujcie, jezeli chcecie, zeby wam pad dluzej pochodzil.

 

Nie moge sie juz doczekac premiery PES'a 6.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sie przylaczam do pytania w-u-j-k-a,

po drugie to dla mnie neisamowite ze Polak jest na okaldce najlepiej sprzedajacej sie grze pilkarskiej na swiecie....ale chyba pomoglo mu w tym ze w jego zespole gra znany Japonczyk wiec Japonczycy zawsze ogladaja mecze Celticu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lizardus

 

Żurawski jest na okładce ,ale tylko w polskiej wersji :]

Chyba nie myślałeś ,że będzie twarzą PES'a 6 na całym świecie ? :]

Myślałeś ?? <lol2>

heheeh straszne nieporozumienie, tak jak i edycja płyt dvd z "franek łowca bramek" heheheeh jakie zianie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Da sie grac via net komp-konsolka?

Bo srednio mi sie widzi kupywac dwie wersje gry :lol:

w przypadku 5-tki to nie dziala, wiec pewnie w przypadku 6tki bedzie podobnie. BTW - gra po necie na PS2 w PES5 spisuje sie lepiej nawet pomimo wiekszej ilosci graczy w pokojach (i wiekszej ilosci pokoi) - mniejsze lagi, rzadsze zrywanie polaczen. przyznaje, ze byl to dla mnie niemaly szok po przejsciu z grania na PC, bo spodziewalem sie, ze bedzie podobnie albo nawet gorzej (wiadomo jakie jest wsparcie netu w PS2) - a tu mila niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to najlepszy pad ale drogi. Będe jeszcze musiał troche pozbierać.

Ma ktoś może pada ze SpeedLinka a konkretnie tego http://www.123gry.pl/Produkty/Speed_Link/S...rebrny_627.html

Mój kolega ma oryginalnego padziora SONY Dual Shocka 1. Jest super wytrzymały ma ponad 7 lat jak nie więcej i jedyna rzecz jaka się zepsuła to gumka pod X pekla ,ale wymienilismy na gumke od padzika z pegasusa i gra gitara . Tak więc jeśli chodzi o pady to tylko duale oryginalne !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk

 

Skąd wiesz ,że to podróbka ??

Na moje oko są identyczne ,ale moge się mylić....

Pierwsze co sie rzuca w oczy to "brak na opakowaniu napisu`BLACK`" ;]

 

Editejszyn

Ale szybcy jestescie. :P

 

Tez chyba bede musial niedlugo zaopatrzyc sie w takiego DS2 bo moja manta powoli odchodzi do krainy wiecznych lowow (na razie jeden przysisk sie kaszani).

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co demo, ja chce juz pelna!

posmakowac juz zdarzylem ta serie, bo gram w WE10 na PS2, ja chce PES6 i granie po necie!

Kto by nie chciał :D

 

Dziś miałem okazje zagrać w WE 10 u kumpla na PS2 i powiem tak wrażenie we mnie zrobiło ogromne. Jak ma być PES 6 lepsze to będzie wielka bomba :D tylko mam nadzieje że na PC-ie będzie równie dobre jak na Playstation 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...