Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

ja ci powiem tak - jestem miłośnikiem serii, autor ocenił grę na 9+/10 i nie powinienem się z nim nie zgadzać, ale ta recka to jeden wielki bełkot

takie recki to ja mogę pisać, nie ma tam nic ciekawego o czym nie wiadomo by było z netu oraz z WE10, normalnie taką reckę można by z głowy napisać

założe się, że autor z płytką PES6 nie miał nic do czynienia, do tego te screeny, na bandach napis Winning Eleven i ani jednego screena z samej gry - wtedy jest łatwo rozpoznać czy to WE czy PES6 bo czas drugiej połowy także jest liczony od zera

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkiem mozliwe.Mam taka nadzieje ze 6 bedzie najbardziej dopracowana z calej serii a patrzac na 5 to naprawde niewiele juz zostalo do zrobienia i torche przerazilo mnie ze mogli skopac bramkarzy, ktorzy jak wiadomo sa bardzo wazni.

No ale poczekajmy.Kolejna czesc zawsze byla lepsza od poprzedniej i mam nadzieje ze tak pozostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja was trochę podsycę i powiem, że WE10 syci rulezem na całej lini!

no co się wyrabia, dzisiaj grałem z 2h i naoglądałem się takich rzeczy :blink:

cholernie nie mogę się doczekać PES6 i Online, chyba będę sobie musiał wziąć wolne w pracy :D

chciałbym przy okazji wspomnieć o sędziowaniu - każdy sędzia sędziuje inaczej, sprawdziłem już wszystkich i jeden z nich tak rzuca kartkami, że się w pale nie mieści, normalnie jak w prawdziwym meczu, kosa z boku - żółta, kosa bez dotknięcia piłki - zawsze czerwona, do tego są odgwizdywane faule nawet za zabiegnięcie przeciwnikowi drogi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja was trochę podsycę i powiem, że WE10 syci rulezem na całej lini!

no co się wyrabia, dzisiaj grałem z 2h i naoglądałem się takich rzeczy :blink:

cholernie nie mogę się doczekać PES6 i Online, chyba będę sobie musiał wziąć wolne w pracy :D

chciałbym przy okazji wspomnieć o sędziowaniu - każdy sędzia sędziuje inaczej, sprawdziłem już wszystkich i jeden z nich tak rzuca kartkami, że się w pale nie mieści, normalnie jak w prawdziwym meczu, kosa z boku - żółta, kosa bez dotknięcia piłki - zawsze czerwona, do tego są odgwizdywane faule nawet za zabiegnięcie przeciwnikowi drogi :)

ahh, kucyk przestań podsycać bo juz mi przyrodzenie tarmosi;) Ogólnie to trza wytrzymać do premiery, oczekuje ze nowych zagrań, animacji i zachowań bedzie na prawde sporo a ciekawe jak polski komentarz wypadnie, gorzej niz w fifie to raczej nie będzie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja was trochę podsycę i powiem, że WE10 syci rulezem na całej lini!

no co się wyrabia, dzisiaj grałem z 2h i naoglądałem się takich rzeczy :blink:

cholernie nie mogę się doczekać PES6 i Online, chyba będę sobie musiał wziąć wolne w pracy :D

chciałbym przy okazji wspomnieć o sędziowaniu - każdy sędzia sędziuje inaczej, sprawdziłem już wszystkich i jeden z nich tak rzuca kartkami, że się w pale nie mieści, normalnie jak w prawdziwym meczu, kosa z boku - żółta, kosa bez dotknięcia piłki - zawsze czerwona, do tego są odgwizdywane faule nawet za zabiegnięcie przeciwnikowi drogi :)

I po co to napisałeś teraz już całkowicie nie moge się doczekać PES 6 tak samo jak na nowego kompa za tydzień :D

 

Alepoczekam na recki pierwszych graczy PES6 na PC i wtedy orginała kupie. Wszystko się rozstrzygnie w "praniu" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sry, ale sie zebrac nie moglem do tego, powiem szczerze, ze filmiki nagrane aparatem wygladaja co najmniej kiepsko :(

Plusk - jezeli masz taka mozliwosc to zgraj cos chlopakom, mysle ze powienes pokazac nowe zagranie polegajace na przekopaniu pilki nad glowa za siebie, mozna by pokazac jak fajnie teraz mozna minac dobrym napastnikiem sredniego obronce "na raz" gdy ten drugi zostaje na wykroku, interwencje bramkarzy jedna lapa, interwencje gdy wracaja do bramki, oraz gdy robia zawis na poprzeczce, przepuszczenie sobie pilki przez pilkarza pod nogami podczas biegu, przywilej korzysci pokazywany przes sedziego rekami dosc wyraznie, rzuty wolne rozgrywane bez czekania na gwizdek, hmm jak mi cos jeszcze przyjdzie do glowy to napisze

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy jest dokładnie polska premiera PES 6?.W ulotce Electro World jest napisane że gra będzie w sprzedaży od 12 października w cenie 99zł.Mowa o wersji PC.

Nie no nie lamcie tak Panowie ;) ;] Wystarczy zajrzeć na jedyny i najlepszy serwis polski poświęcony PES'owi czyli issonline :P.

 

Po wielu miesiącach niepewności i oczekiwania dotarła do nas niezwykle radosna wiadomość. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że oficjalna premiera Pro Evolution Soccer 6 w Polsce będzie miała miejsce 26 października 2006 roku. Posiadacze komputerów PC oraz konsoli PS2 jako pierwsi rozpoczną rozgrywki na wirtualnych boiskach. Wszystkich zainteresowanych oczywiście odsyłamy do sklepów życząc przyjemnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro albo bardziej w czwartek postaram sie pokazac szybkie wykonywanie rzutuw wolnych i.... nie wiem, co mi tam fartem wyjdzie to nagram ;p.

-----------------------------------

nie uwierzycie!!! padłi mi tuner!!!! :mur: :mur: :mur: po prostu gdy wlaczylem komputer windows zaczal wykrywac "JAKIEŚ" nieznane urządzenie, okazało sie ze to własnie tuner TV :cry: sterowniki w ogole nie chca sie zainstalować. Były z nim rozne cyrki, ale ot tak sobie sie nigdy nie wylaczal :(. Sprobuje jeszcze dzis wieczorem cos z tym zrobic :/

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w Electro World można już dziś kupić za 99 zeta (tak przynajmniej podają :wink: ) ja czekam cały czas na nowego kompa który raczej będzie w przyszłym tygodniu jak zalicze mikroekonomie :mur: i wtedy kupuje oryginała PES6 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...