Skocz do zawartości
s0lid

Pro Evolution Soccer 6 (Winning Eleven 10)

Rekomendowane odpowiedzi

@Blue co tam słychać ? :)

 

Z podrzuconych przez kucyka linków ;) wynika, że bardzo poprawili kod sieciowy i brak lagów :)

a wszystko w porzadku, mysle ze pogramy online i juz nie bedzie zadnych lagow:)

ja oryginal bede mial 26 ,a samego pesika moze troche wczesniej :wink:

zamowilem w wirtusie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech dają odrazu full, niż żeby miała być sytuacja taka jak z PES5... Wg. mnie demko było lepiej niż miodne, a może nawet kosmos, potem przesiadłem się na full i spotkała mnie niemiła niespodzianka, w porównaniu do dema oczywiście... Ale to tylko moja opinia, nie bijcie proszę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapcie screen'y z menu z wersji XBoxowskiej... wygląd nie powinien odbiegać od wersji na PC, tak sądzę.

 

Tu

 

Bardzo ładnie prezentują się moim zdaniem koszulki.

 

W ligach brakuje ligi pseudo-niemieckiej. Martwi mnie w tym fakt, że nie będzie wolnych slotów dla twórców łatek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i... podobno premiera(POLSKA) przelozona na poczatek Listopada z powodu bledow w wersji polskiej -eh wrecz naklaniaja do piractwa.

Tydzien to mozna poczekac. ;] Mogliby juz dac demko by sie zapoznac z nowa odslona PES'ika. ;]

 

Wiecie czy beda w nowym PES'ie panoramiczne rozdzialki z zachowaniem poprawnego aspect ratio? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto nie odwiedza issonline, to zapraszam do zapoznania się z czasopismem ;]

 

http://www.gamerzines.com/pesfanzine/PES_6_Fanzine_2.pdf

 

Recka PES6, wywiad z Adriano etc.

 

Wspomne tylko iż na początku są przytoczone słowa Seabass'y, że 6 będzie całkowicie inną grą, nie opierają się na 5. Tak jak wcześniej tworząc 4 opierali się na 3, następnie tworząc 5 bazowali na 4 itd. Ma być kompletnie inna, system strzałów etc. Ciekawie to się zapowiada. Ale nie wydaje mi się, zeby aż takie różnice były w WE10 ? :) w stosunku do WE9 ? :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci pojawiaja sie juz informacje na temat gry.Podobno ukazała sie juz wczoraj wersja arabska i niemiecka. niektorzy juz graja i to w jezyku polskim... :lol2:

 

http://www.forum.pes.com.pl/index.php?show...amp;#entry99997

Edytowane przez Yearman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Santi zapomniałem napisać :P Na końcu tego czasopsima, w wywiadzie z Seabass'ą są pytania od graczy. Jest tam pytanie o widescreen. Pisali że w wersji dla X360 jest, więc myśle że dla PC też będzie.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wylukalem to pytanie. ;] Na X'ie to normalne tylko by zaimplementowali to w wersji na PC'ta. Panowie od Fify zapomnieli o tym, ale Konami to inna bajka. ;]

BTW, mam nadzieje, ze moj z deka starawy sprzet spoko udzwignie nowego PES'a. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz co;)

jakie sa roznice z we10 i czy sa jakies bardzije widoczne bugi przeszkadzajace w grze.NO i co z tymi bramkarzami;)

bramkarze graja lepiej, aczkolwiek wtopy im sie zdarzaja. jedno jest pewne - trzeba ich asekurowac, by przejac pilke w razie gryby nie zlapali jej w rece.

 

Mi sie zle gra - moze dlatego ze sie przyzywczailem do PES5. Podania sa slabsze, strzaly takie ten plutowate - tak jak walilem w PES5 bomby z przedpola, to teraz wszystko bramkarz wylapuje bez problemu. Do tego czesto jest tak, ze mi zawodnik podaje nie tam gdzie trzeba, gorzej dziala dalekie podanie z przytrzymaniem X'a i ogolnie ulamek sekundy dluzej reaguja zawodnicy na to co im za pomocą pad'a kazemy robic. Jest trudniej. Trzeba rozgrywac - zapomnijscie o dryblowaniu takim jak w PES5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...