Skocz do zawartości
Dawid afg

% Za Ortografię W Postach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam wielką prośbę, a raczej pytanie. Chciałbym prosić o uczynienie mi wyjątku w regulaminie w sprawie ortografii w postach. Czy była by taka możliwość? Jeśli nie, czy moge w jakiś sposób ,,odpokutować" te punkty? Bo w takim tempie za jakieś 3-4 miesiące dostanę wiecznego bana za uzbieranie 100% czego bardzo nie chcę... Mam dysortografie (obecnie chodzę do poradni gdzie wykonuję ćwiczenia ortograficzne :oops: ). Często napisane posty czytam 2-3 razy, by sprawdzić czy wszystko jest w pożądku, ale zwyczajnie nie dostrzegam tych błędów :mur: a kłopotliwe jest sprawdzanie każdego wyrazu w słowniku. Na forum jestem osobą kulturalną i nie łamię regulaminu ( oprócz tego punktu)... Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Za wszystkie błędy z góry przepraszam, jak tylko jakieś wyłapię odrazu je usunę.

Edytowane przez Dawid afg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne dys... (france :) ) Cie nie tłumaczą, ponieważ napewno masz jakiś edytor tekstu, który by sprawdzał pisownie. Ot, całe rozwiązanie problemu. W tym temacie już zostało napisane wszystko, więc ten Twój jest zbędny:>

Każdy jest traktowany tak samo bez wyjątków.

Procenty można odrabiać pisząć jakieś poradniki, faq, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytora chwilowo żadnego nie mam (nawet Worda), ale fakt, nawet nie pomyślałem. <_< Co do drugiego tematu- przyznaję się że nawet nie szukałem :oops: Błąd w temacie już potrawiłem. Co do poradników- jakiego typu muszą być? I po zrobieniu komu musze go zgłosić/pokazać? Pytam bo nigdy tego nie robiłem... :oops:

Edytowane przez Dawid afg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi to być coś w czym czujesz sie dobry i masz sporą wiedzę. A co konkretnie, to trudno określić. Możesz naprzykład popatrzeć na forum na co jest zapotrzebowanie i wtedy przyjdzie Ci coś może do głowy. Dla ulatwienia- tego typu sprawy ostatnio były poruszane w tym temacie.

 

PS. Brak edytora również Cię nie usprawiedliwa. Nikt Ci nie każe kupować oryginalnego Office'a, przecież są również darmowe odpowiedniki na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak? A w jaki sposób byłaby weryfikowana autentyczność tego?:>

Już była rozmowe o takiej ewentualności, ale raczej się ona nie pojawi. Przecież co drugi mógłby przysyłać żółte papiery i też by było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam wielką prośbę, a raczej pytanie. Chciałbym prosić o uczynienie mi wyjątku w regulaminie w sprawie ortografii w postach. Czy była by taka możliwość? Jeśli nie, czy moge w jakiś sposób ,,odpokutować" te punkty? Bo w takim tempie za jakieś 3-4 miesiące dostanę wiecznego bana za uzbieranie 100% czego bardzo nie chcę... Mam dysortografie (obecnie chodzę do poradni gdzie wykonuję ćwiczenia ortograiczne :oops: ). Często napisane posty czytam 2-3 razy, by sprawdzić czy wszystko jest w pożądku, ale zwyczajnie nie dostrzegam tych błędów :mur: a kłopotliwe jest sprawdzanie każdego wyrazu w słowniku. Na forum jestem osobą kulturalną i nie łamię regulaminu ( oprócz tego punktu)... Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Za wszystkie błędy z góry przepraszam, jak tylko jakieś wyłapię odrazu je usunę.

Była rozmowa na ten temat ... o skanach też ... I co ja Ci mogę powiedzieć ? Tylko to :

 

http://www.openoffice.org/ >> to taki link jakby jeszcze ktos wyskoczyl z tekstem, ze nie stac go na office'a. Sprawdzanie pisowni jest.

Czyste 100% racji i należy się do tego stosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Operze nie działa tak jak powinno. Więc jest to raczej sztuka dla sztuki niż przydatne narzędzie. Nie wiem jak w FF, bo się nigdy tym nie interesowałem.

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietety w Operze nie działa tak jak powinno. Więc jest to raczej sztuka dla sztuki niż przydatne narzędzie. Niewiem jak w FF, bo się nigdy tym nie interesowałem.

Działa wystarczająco dobrze żeby poprawić błędy.

 

2 błędy znalazłem w Twoim poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sgj, dzięki. Poprawione.

 

Widzę, że za bardzo pospieszyłem się z wydaniem opinii nt. Spellbound. Na Operze, której używam obecnie (8,52) działa bez problemu. Pamiętam, że we wcześniejszych wersjach, jak próbowałem tego używać to były problemy.

 

 

:oops:

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...