Skocz do zawartości
AdAm_00

Www.hardtech.pl

Rekomendowane odpowiedzi

hehe .. no ladne buty :)

jechac sobie na czyjejs reputacji ...

dobrze ze nie macie grafy starego erwisu i forum .. bo pewnie tez byscie uzyli ...

 

moge wam za drobna opłata sprzedac stare logo i skin forum .. powiedzimy 1000zł :PP

jesli chodzi o HT i dyskusje o Fc to mam bardzo stary backup HT .. ale niestety nie ma tam duzo zachowane :(

 

aczkolwiek jak ktos z "hardtechowej gwardi FC" chcialy forum dla samego klimatu HT .. to posiadam stare skiny forum .. i moglbym gdzies postawic forum pod domenka mojej strony ...

ale to juz musialby Raven, Piotres, Ocmaster i reszta lodówkarzy wyrazic ochote pisania... bo na darmo to nie ma sensu zebym sam sobie forum stawial

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: :kijem:

 

Nie Vip ma na dysku i już Ci je pewnie wysyła :lol:

 

nio ...i to biegusiem :lol: :lol: :lol:

 

IMHO, tamto HT to było nakulturalniejsze i najbardziej konkretne forum w polsce, nigdzie takiego nie ma i nie będzie, szkoda.

niom :/

 

dlatego ze nikt na sile nie staral sie naganiac ludzi na forum i nie bylo upierdliwych "czarnych owiec"

 

ale spoko...moze kiedys jesio cos zrobimy z cyckiem...skrzykniemy starych wyjadaczy i bedzie sycic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CO !!?? Nie bedzie starego HT ?? No to ja już nie zawitam na to forum :( Moje 500 postów!! :D A co przywłaszczania sobie starej bazy FUCK YOU, tyle moge powiedzieć. Jeżeli by stara ekipa moderowała to tak ale nowa ekipa to se radźcie sami. A co do niekompetencji o sory ale ht w porównaniu do twika to był raj a nie piekło :]

 

Takiego HT jak było kiedyś już nigdy nie będzie, więc nawet adres www wam nie pomoże w stworzeniu równie dobrego klimatu które stara ekipa HT tworzyła.

Edytowane przez Serek_s91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogóle nowe pseudo "HT" wygląda jakby je z [gluteus maximus] wyciągneli :D

 

Czy kiedyś powstanie coś równie dobrego jak staryy HT??

Kwestia znaleźć jakiś serwerek i postawić od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe .. no ladne buty :)

jechac sobie na czyjejs reputacji ...

dobrze ze nie macie grafy starego erwisu i forum .. bo pewnie tez byscie uzyli ...

 

moge wam za drobna opłata sprzedac stare logo i skin forum .. powiedzimy 1000zł :PP

jesli chodzi o HT i dyskusje o Fc to mam bardzo stary backup HT .. ale niestety nie ma tam duzo zachowane :(

 

aczkolwiek jak ktos z "hardtechowej gwardi FC" chcialy forum dla samego klimatu HT .. to posiadam stare skiny forum .. i moglbym gdzies postawic forum pod domenka mojej strony ...

ale to juz musialby Raven, Piotres, Ocmaster i reszta lodówkarzy wyrazic ochote pisania... bo na darmo to nie ma sensu zebym sam sobie forum stawial

Chaos skoro masz backup to moze zamienisz kilka slow z Marco - i wrzucisz to na forum ? Zawsze sie przydadza dodatkowe informacje/tematy etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio ...i to biegusiem :lol: :lol: :lol:

niom :/

 

dlatego ze nikt na sile nie staral sie naganiac ludzi na forum i nie bylo upierdliwych "czarnych owiec"

 

ale spoko...moze kiedys jesio cos zrobimy z cyckiem...skrzykniemy starych wyjadaczy i bedzie sycic

ja mam cichy plan... niebawem bede mial swoj wlasny serwerek FTP wiec pewnie cos powstanie :> ale o tym pogadamy na gg ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc przepraszam was za to co powiedziałem a szczególnie całą "stara" ekipe HT. Rozumiem was że serwis który prowadzili był idealny..ale chcielibyśmy choć w części nawet małej dorównać mu. Jeśli chodzi o mnie to prosze was jeśli możecie o udostępnienie bazy dla adminów nowego HT. Cała sprawa jest przeze mnie więc nie oskarżajcie całego HT a tylko mnie. Ale nie rozumiem też waszego postępowania jakim jest wyzywanie NAS.

Pozdrowienia

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ktos Was wyzywa ????

 

naprawde mi zwisa co tam sobie robicie, ale nie podoba mi sie jedna rzecz...ze robicie to pod szyldem HardTech.pl ...nawet nie wiecie z czego sie wywodzi ta nazwa :]] (pomijam fakt, ze naleza sie prawa autorskie :] )

 

jak chcieliscie robic cos nowego to rowniez trzabylo wykombinowac nazwe dla vortalu ...nie wiem... www.zielony_groszek.pl albo np. www.pumpernikiel_babuni.pl czy jak kto tam lubi

 

a moze www.zolta_kaczucha.pl ?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.przeczytaj

2.caly

3.topic

:razz:

4. :?:

 

Przeczytalem, jednak w dalszym ciągu nie rozumiem wszystkiego, a najbardziej tego, co z tym wszystkim ma wspólnego Adamek.. Ciekawe, czy znajdziesz ukryty przekaz mego postu ;]]]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4. :?:

 

Przeczytalem, jednak w dalszym ciągu nie rozumiem wszystkiego, a najbardziej tego, co z tym wszystkim ma wspólnego Adamek.. Ciekawe, czy znajdziesz ukryty przekaz mego postu ;]]]]]]

5.Udaj sie na forum HT.PL.

 

6.Przypomnij sobie jak wygladal stary HT.PL.

 

7.Fipa na serio nie wiesz o co biega czy sobie jajca robisz ? [; :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, naprawdę nie wiem. Powinienem sie z tego powodu wstydzić?

Nie. Nie ma na swiecie człowieka ktory wie wszystko, a forum od tego jest zeby pytac i uzyskac odpowiedz.

A wiec wyglada to mniej wiecej tak:

 

Vip & Lagier - byli zalozycielami serwisu HardTech.pl - byl sklep, forum etc. Forum bylo bdb - o czym wie kazdy kto na nim bywal - ja bywalem wiec pisze to co wiem.

 

Pewnego dnia serwis zakonczyl swoja dzialalnosc - z przyczyn o ktorych pisal MaciekCi.

 

3 dni temu zostal reaktywowany - jednak przez innych ludzi, calkowicie nowa ekipe.

 

Glownym przedmiotem sporu(?), jest uzycie tej samej nazwy - czyli HardTech.

 

Mam nadzieje ze rozwialem wszelkie watpliwosci.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może ja coś powiem na ten temat. Widać ze jest zainteresowanie HT co do wybluzgiwania np : fuck you itp to pozostawie to bez komentarza ( pewnie 12 latek to napisał ) Będziemy sie starali przywrócic forum do starej świetności i ja wierze ze będzie i lepiej. Co do tego czy sie waść zaloguje czy nie to naprawde mnie to nie interesuje ,

jak sie nam nie uda to co z tego ? wybluzgacie nas , o im sie nie udało co za ****** ? przyniesie wam to satysfakcje ?bo mnie to nie kręci , gdy juz urosniemy w siłe sami przyjdziecie na nasze forum a jak nie to wasza strata :?

Edytowane przez BNX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy juz urosniemy w siłe sami przyjdziecie na nasze forum a jak nie to wasza strata :?

Hoho :lol: :lol: :lol:

 

Przyjdziemy bo co, forum bedzie fajne i elomłodzieżowe i sie nazywa HardTech.pl ? :mur:

 

A co do uzywania nazwy HT.pl imho do [gluteus maximus] to zrobiliście i tyle B) Nie ma to jak inwencja twórcza i orginalność w polskim internecie.

Edytowane przez LukeXE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BNX & Adamek i spółka. Może i wtrącam się między wódke a zakąskę ( niektórzy stwierdzą, zeby wypierdalał bo mnie to nie dotyczy), ale chyba przeginacie pałe :?:

Prosicie o baze? Porypało was za przeproszeniem? I co jeszcze? Może jescze mają wam za IPB zapłacić? Albo jescze sklep załozyć.

Lepsi? Byłem na tym forum 5 minut... stwierdziłem, że jest to takie samo forum jak każde inne :arrow: zwykłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko...teraz poprostu z Cycem bedziemy musieli wykminic nazwe dla naszego nowiusiego foruma :ploom: .... (ten zielony groszek mi sie jakos podoba :PPP)

 

(zadnych serwisow czy sklepow , ktorymi nie ma sie kto zajmowac...only forum)

 

a Wam wesola gromadko zycze powodzenia....przyda sie :]

Edytowane przez _Vip_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może ja coś powiem na ten temat. Widać ze jest zainteresowanie HT co do wybluzgiwania np : fuck you itp to pozostawie to bez komentarza ( pewnie 12 latek to napisał ) Będziemy sie starali przywrócic forum do starej świetności i ja wierze ze będzie i lepiej. Co do tego czy sie waść zaloguje czy nie to naprawde mnie to nie interesuje ,

jak sie nam nie uda to co z tego ? wybluzgacie nas , o im sie nie udało co za ****** ? przyniesie wam to satysfakcje ?bo mnie to nie kręci , gdy juz urosniemy w siłe sami przyjdziecie na nasze forum a jak nie to wasza strata

Zaraz momencik, BNX o jakie reaktywacji Ty mowisz?? Reaktywacje mozemy zrobic My nikt inny!!! Zalozyliscie nowy zupelnie nowy serwis pod nasza domena ktora z HT nie ma nic wspolnego zakumacie to w koncu? Tak sie po prostu nie robi zeby chociaz jeden z drugim zapytal sie tymbardziej ze kazdy wiedzial kto jak i gdzie tym kierowal. Poki co jedziecie po prostu na tym co my zesmy tworzyli. Wiele osob trafi na Wasz vortal tylko dlatego ze beda chcieli zobaczyc czy stare HT dziala tak trudno to zrozumiec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee Lagier daruj sobie - rozmawiasz z dziećmi a nie dorosłymi osobami, które potrafią zrozumieć.

 

BNX - kupował mobo przyjechał z mamą :lol:

Adamek - :lol:

Lexus - 16 lat :lol:

i cała reszta redakcji w wieku 16-17 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do reaktywacji strony HT nie wnikam , ponieważ nie znam przeszłości tego vortalu. Nawet nie widziałem iz takowe istnieje. Nie wiem czy nasz nowy admin zapytał się o zgode reaktywacji owej strony , jak tego nie zrobił to jaknajbardziej powinien tutaj sie zgadzam. Co do tego cytatu "Wiele osob trafi na Wasz vortal tylko dlatego ze beda chcieli zobaczyc czy stare HT dziala tak trudno to zrozumiec?" tak to jest trudno zrozumiec tym bardziej dla tego iż wiele nowych internetowiczów nie ma pojecia nawet o tej stronie o tym ze takowa istniała , więc nie pisz takich bzdur.

Nic więcej nie wymysle , nie mam dziś już sił :/ kłade sie spac pozdro 4all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...