Skocz do zawartości
AdAm_00

Www.hardtech.pl

Rekomendowane odpowiedzi

badz co badz raz jeszcze zycze Wam powodzenia :] ,a tymczasem postaramy sie z Cycem i pozostalymi Cyckami zrobic cos nowego/wlasnego pod innym szyldem B)

Trzymam Ciebie i Cycow za ... słowo [; :lol:

 

Mam nadzieje ze powstanie rownie dobry serwis jak stare dobre HT B)

 

:plum: :plum:

Edytowane przez Ecuadoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mhhh to bardzo ciekawe co piszecie ale ja mam inne zdanie

 

ja nie znalem starego HT nie zawsze siedzialem na forum zwiazanym z komputerami a tu wielu pisze co wy wiecie o starym ht nie dorownacie im nie znaliscie skladu itp.

 

wiec tak- tu robi sie moim zdaniem cos innego sa nowi ludzie i nie sa doskonali chca zrobic cos wlozyc w to sporo pracy jest to ich zainteresowanie chca spelnic swoje marzenia w moim odczuciu nic zlego nie robia i takie pytanie - co wam to przeszkadza lepiej zeby nie bylo innego forum tylko cala Polska bedzie pisala tu na forum i na zadnym innym czy ta nazwa jest zastrzezona ma prawa autorskie czy jak?

 

oczywiscie popieram wypowiedzi wlascicieli HT o rodzinie pracy i naprawde czytajac ich posty widac ze sa to ludzie juz dorosli powazni zgadzam sie z ich kazda wypowiedzia i darze szacunkiem chociaz wczesniej nawet o nich nie slyszalem

 

co do forum i calego serwisu mam nadzieje ze to nie bedzie podobne do niczego innego i nie bedzie to jakis klon są to mlodzi ludzie czasami brak im oglady i pochamowania zlosci ale mysle ze z czasem wszystko wyjdzie lun nie wazne ze probuja ale zawisc i zazdrosc wcale tu nie pomaga jak kogos to nie interesuje wystarczy olac temat i to wszystko

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Prędzej upadną niz powstali bo jesli średnia wieku wynosi tyle ile wynosi nie będzie miał kto nad tym zapanować.

 

Co do wykorzystania domeny hardtech.pl zrobili bardzo duży błąd i stracili w oczach wszystkich.

 

PS. A "stara" ekipa zrobila błąd ze nazwy nie zastrzegła...

 

Powodzenia noobs boobs z nowego hardtechu... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reaktywacją tego nazwać nie można co prawda, ale jakoś to będzie

Na starym HardTechu nie mogłem sie odnaleźć - sami lodówkarze i inni typu PRO - a ja, zwykły overclocker

Ten aktualny wydaje sie bardziej przyjazny dla przeciętnego n00ba

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mogli inaczej to nazwać, IMO podpierdzielać nazwe źle <_<
Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, już od pewnego czasu się w tym temacie udzielam i dziasiaj napiszę coś jeszcze.

 

Użytkownicy oraz administratorzy obecnego HT.pl to była redakcja oc-team.com, którego jestem red. naczelnym itd, itp.

 

Dnia 21.03.06 nagle i nieoczekiwanie nasza strona główna się rozsypała, brakowało tabel w fusionie a cały czas działała nawet jak było oblężenie co czasami się zdarzało. Tego samego dnia i w tym samym czasie co się rozsypała www dowiedziałem się, że Lexus, który to zapoczątkował "reaktywację" HT.pl napisał mi na GG, że wie o tym, że to nie najlepszy czas na taki info ale On odchodzi. Hmmm dziwne akurat w czasie jak się www wysypała to odchodzi. Dalej jedziemy - Sarius Wolrd czyli zastępca czy jak to tam jest u nich nie wiem, drugi admin HT.pl napisał do mnie, że strona się rozwaliła i to nie było raczej ot takie koleżeńskie info tylko ewidentnie drwił sobie ze mnie. No cóż trochę mi to zajęło ale otrzymałem logi z serwera, dokładnie dostęp do naszego FTP. Hasło oraz login do serwera jak i panelu adm. miały wyłącznie 3 osoby : Matiz (od początku ze mną w oc-team, mieszka w Sosnowcu), ja (Katowice) oraz Lexus (zamieszkały w Łodzi) i teraz gwóźdź programu czyli co wynika z logów serwera : logowanie było z adresu pochodzącego uwaga z Lublina a nikt z tego miast nie miał dostępu wydanego odemnie na FTP. Cały dzień było grzebane na FTP właśnie z tego miasta.

 

Teraz może parę cytatów z forum HT.pl :

 

dario29

Witam

 

Darek z Lublina, pomagalem Lexusowi w rozkreceniu oc-team ale tam juz sie zla atmosfera robila wiec odszedlem. Intensywanie udzialem sie na innym polskim forum www.pclab.pl i www.tweak.pl

victor89

.....z Lublina oczywiście :]

co miałem wspólnego z oc-team? Admin-> Moderator->Newsman-> Nikt

Stronka padła, logowanie z Lublina a nikt nie miał dostępu do FTP z owego miasta.

 

To tyle jeśli chodzi o obecny HT.pl i ludzi go "tworzących".

 

Aha no i jeśli jakiekolwiek materiały z oc-team.com zobacze u Was to znowu reklamę będziecie mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

devil czy ty kogos posądzasz czy ja to źle zrozumialem ?

 

 

 

jesli sa na oc teamie arty ktore byly pisane przez lexusa albo kogos to ma prawo go sobie umiescic na stronce

 

a co do nazwy

 

to nie pochwaliles sie kto byl dawcą nazwy dla waszego serwisu własnie victor89, moze gdybys troche lepiej traktowal swoich kolegów z portalu to by sie tak nie stało

Edytowane przez _zzzkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reaktywacją tego nazwać nie można co prawda, ale jakoś to będzie

Na starym HardTechu nie mogłem sie odnaleźć - sami lodówkarze i inni typu PRO - a ja, zwykły overclocker

Ten aktualny wydaje sie bardziej przyjazny dla przeciętnego n00ba

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mogli inaczej to nazwać, IMO podpierdzielać nazwe źle <_<
Bo takie było założonie HT ;) mogłeś się dużo dowiedzieć. Jak coś palnąłes to nie zostałes bezczelnie wyśmiany tylko jeszcze zostało Ci to wyjaśnione ;)

 

 

DEVILEK to napewno byłem ja :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak, wiedząc że odchodze dałem dane do ftpa kumplwo z lublina który posidał lepsze łącze (ja mam obecnie 32kb) skopiował on folder z obrazkami ponieważ potrzebowalem stamtąd obrazk z artów które ja tworzyłem i do których mam pozwolenie na umieszczenie ich u mnie od ich autorów.

Wiedząc, że odchodzisz - o czym poinformowałeś mnie wieczorem o godzinie 20:30 tegoż właśnie dnia a kopiowane z serwa było hmmm od 15. I nie skopiował on tylko i wyłącznie Twoich obrazków, których z ledwością było parę.

 

Imho dla mnie wsio jest jasne, logi mnie tylko uświadomiły całkowicie.

 

devil czy ty kogos posądzasz czy ja to źle zrozumialem ?

jesli sa na oc teamie arty ktore byly pisane przez lexusa albo kogos to ma prawo go sobie umiescic na stronce

 

a co do nazwy

 

to nie pochwaliles sie kto byl dawcą nazwy dla waszego serwisu własnie victor89, moze gdybys troche lepiej traktowal swoich kolegów z portalu to by sie tak nie stało

Omg - nazwę oc-team wymyśliłem ja z Sojerem, który teraz siedzi w Kanadzie i to na początku 2004 roku.

Lepiej traktował :lol: o jak mi przykro, że leniów nie zatrzymałem albo ludzi, którzy dostają sprzęt do testów a potem się mnie pytają jak mają go testować.

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli psądza to co? Tyczy się to Ciebie, że się burzysz?

A teraz mój 'przydługawy' komentarz.

@LukeXE -> Teraz to już nie jest unikatowa nazwa.

@Cycki( jeśli mogę się tak do was zwracać) -> Załóżcie new forum jeśli chcecie, wyjadacze napewno zajrzą.

@Lexi16 -> Widać już waszą popularnośc. Pewnie z 70% odwołań do waszego serwera było krótszych niż 5 minut, żeby tylko obadać sprawe i zrobić out( vel komentarze i to co sam się przyznałeś)

@Wielgi -> Klon to już jest.

A reszte dopisze jak wróce, bo teraz czas goni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Cyce (moge tak do was mówić ?? :D) zakładajcie nowe forum bo już na tłiku nudnawo :P I pozatym nie mam gdzie spamic :P:P Nie żartuje fajnie by bylo znaleść sie w starym gronie :)

 

A co do starego HT to może wydawało sie że jest to forum na które zagladały osoby PRO z tego względu że nie mieliśmy tzw Laików. No ja byłem takim forumowym laikiem :P Często palnołem jakieś głupstwo czy coś :P

Edytowane przez Serek_s91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc może zostawmy ta dyskusje i pytanie do was- czy będziecie obiektywnie oceniać to co sie dzieje na forum i na portalu nowe(co nie znaczy lepszego) Hardtech.pl ?? Prosze was o zostawienie swoich ambicji, przekonań i uczuć związanych z działaniem portalu HT i o obiektywne ocenienie sytuacji. Około 31 marca będzie oficjalne otwarcie.

 

Pozdrawiam wszystkich

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Cyce (moge tak do was mówić ?? :D) zakładajcie nowe forum bo już na tłiku nudnawo :P I pozatym nie mam gdzie spamic :P:P Nie żartuje fajnie by bylo znaleść sie w starym gronie :)

 

A co do starego HT to może wydawało sie że jest to forum na które zagladały osoby PRO z tego względu że nie mieliśmy tzw Laików. No ja byłem takim forumowym laikiem :P Często palnołem jakieś głupstwo czy coś :P

Serek, a coś swojego wymyślić nie potrafisz?]

No to lecę sobie dalej: ( Od razu napisze, że jestem po prostu wrogo nastawiony do takich ludzi jacy teraz są "Administratorami" nwe HT.pl)

Reaktywacja? IMO reaktywacji mogą dokonywać tylko osoby zaangażowane( vel właściciele) w upadły projekt?

Kwestia sklepu: Mam prośbę- niech nie [ciach!]lą głupot ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o co biega.

 

I moje trzy grosze jescze :)

Żałośni jesteście z tymi swoimi prośbami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc może zostawmy ta dyskusje i pytanie do was- czy będziecie obiektywnie oceniać to co sie dzieje na forum i na portalu nowe(co nie znaczy lepszego) Hardtech.pl ?? Prosze was o zostawienie swoich ambicji, przekonań i uczuć związanych z działaniem portalu HT i o obiektywne ocenienie sytuacji. Około 31 marca będzie oficjalne otwarcie.

 

Pozdrawiam wszystkich

Adam

 

a widzisz :]]]

 

nie prosciej bylo wykminic siakas nowa nazwe portalu ? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vip tak sie sklada ze znam osoby dzialjące w tym nowym HT, na stary HT zaglądalem raczej jako czytelnik bo to pro overclockerow sie nie zaliczam, chlopaki proboja dogadac sie z osoba ktora wykupila im tą domene i mozecie byc pewni ze za kilka dni serwis zmieni nazwe i domena powinna byc wolna jesli wszystko sie potoczy po mysli osob zaangazowanych w ten serwis

 

jak cos to gg 561944

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej no vip ja tu gadam z chlopakami z nowego HT zebys mogl zreaktywowac stare HT a ty co....

do roboty :P

spoko

 

w zadne serwisy ja sie juz nie pcham, bo nie mam na to czasu, a jak mam sie za to brac tylko po to zeby komus cos udowodnic i zrobic to na "odwal sie" to jednak podziekuje...

 

 

a forum bedzie, ale zebysmy sie dobrze zrozumieli....

 

HardTech byl serwisem i dla mnie i dla Cyca waznym...ale pewne sprawy potoczyly sie tak , a nie inaczej i zrezygnowalismy z niego z przyczyn juz opisywanych w tym topicu

 

reszte opowiesci znacie...

 

jedyne co mi nie pasilo to fakt, ze jakies ze tak powiem spoko/elo/ziomy pod okrzykami reaktywacji tego serwisu cos tam zaczely kombinowac i najzwyczajniej chcieli kapeczke pojechac na renomie i pracy innych

 

czy ponownie zajmiemy sie HT z Cyckiem i reszta...nie wiem....

problemem jest standardowo kasa, bo ktos ze to musi zaplacic

 

a z drugiej strony nie wiem czy nie lepiej pozostawic sprawe HardTech.pl jako zamknieta, choc czytajac Wasze badz co badz pozytywne opinie (pomimo problemow ze sklepem) jest mi kapke szkoda

 

MOIM zdaniem lepszym wyjsciem jest zaczac od nowa z czysta karta...przeciez ten klimat jaki Panowal na starym HT.pl nie byl powodowany nazwa czy wypasnym lay'em od Chaoska :] ...ale byl dzieki Wam

 

ja bylbym za tym aby uszanowac zmarlych i zostawic HardTech.pl w spokoju

 

 

(a nowe forum bedzie i bedziecie mogli sie wykazac kreatywnoscia swych wypowiedzi :wink: )

 

 

pozdro.

 

Vipek :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko

 

w zadne serwisy ja sie juz nie pcham, bo nie mam na to czasu, a jak mam sie za to brac tylko po to zeby komus cos udowodnic i zrobic to na "odwal sie" to jednak podziekuje...

a forum bedzie, ale zebysmy sie dobrze zrozumieli....

 

HardTech byl serwisem i dla mnie i dla Cyca waznym...ale pewne sprawy potoczyly sie tak , a nie inaczej i zrezygnowalismy z niego z przyczyn juz opisywanych w tym topicu

 

reszte opowiesci znacie...

 

jedyne co mi nie pasilo to fakt, ze jakies ze tak powiem spoko/elo/ziomy pod okrzykami reaktywacji tego serwisu cos tam zaczely kombinowac i najzwyczajniej chcieli kapeczke pojechac na renomie i pracy innych

 

czy ponownie zajmiemy sie HT z Cyckiem i reszta...nie wiem....

problemem jest standardowo kasa, bo ktos ze to musi zaplacic

 

a z drugiej strony nie wiem czy nie lepiej pozostawic sprawe HardTech.pl jako zamknieta, choc czytajac Wasze badz co badz pozytywne opinie (pomimo problemow ze sklepem) jest mi kapke szkoda

 

MOIM zdaniem lepszym wyjsciem jest zaczac od nowa z czysta karta...przeciez ten klimat jaki Panowal na starym HT.pl nie byl powodowany nazwa czy wypasnym lay'em od Chaoska :] ...ale byl dzieki Wam

 

ja bylbym za tym aby uszanowac zmarlych i zostawic HardTech.pl w spokoju

(a nowe forum bedzie i bedziecie mogli sie wykazac kreatywnoscia swych wypowiedzi :wink: )

pozdro.

 

Vipek :]

AMEN!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fakt, nie stać nas na wykupienie domeny od osoby która nam ją zasponsorowała :( Dlatego wraz ze zmianą serwera zmieni się też domena ;) Wrazie co jakbyście chcieli domene HardTech.pl to dajcie znać może ten koles puści ją za jakiś 250zł

a idz w pi... , prosze ;]

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a idz w pi... , prosze ;]

 

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: ...ocharalem LCDka przez Ciebie :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

oczywiscie tymsamym dolanczam sie do prosby powyzszego szkopka...tfuu...Niemca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

devil a ja jak kiedys wpadalem do lexusa na oc team to ciebie jeszcze nie bylo w redakcji :neutral:

Czy Ty w ogóle umiesz czytać ? Wyraźnie napisałem w którymś swoim poście, że pierwsza strona pod nazwą oc-team.com istniała od początku 2004 roku, więc mi tutaj nie tutaj, że mnie nie było w redakcji. Jak ja zaczynałem jakoś w necie z stronką mieszać to dla przykładu Lexus kończył szkołę podstawową a nie myślał o robieniu www.

 

Mam Ci pokazać pierwszą formę w jakiej istaniała strona oc-team.com ? Mam ją nadal na dysku.

 

edit : tak to kiedyś wyglądało jak, nie czytać bo to testy były :wink:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...