Skocz do zawartości
aro52

Płyta I Procek

Rekomendowane odpowiedzi

atlonik bedzie dobrym wyborem ale ta płyta mi tu nie pasuje. weź sobie jakąś lepsza płyte może jakiegoś epoxa bo ten asrock bedzie złym wyborem :mur:

Zanim rozbijesz sobie głowe o ten mur to poczytaj o tej płycie. Potem możesz walić głowa w co chcesz i ile chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powiem że do gier to odrazu wszyscy będą za A64, a to czy bede miał 2-3klatki wiecej w jakies gierce to jest nie istotne.

Prosze swoje wypowiedzi uzasadnić.

 

Ile daje dual na p4 bo z tego co wyczytałem w athlonie to tylko 3-5%

Edytowane przez aro52

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta wojna Intel vs AMD. Ja osobiście jestem za Intelem. Napisz jeszcze do czego będziesz używać kompa. Jeszcze dodam, że Intel lepiej zachowuje się pod większym obciążeniem. Nie muli go tak jak AMD.

Edytowane przez pajak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy w czym pracujesz, sa programy ktore swietnie sie czuja na dualnym procku. Pod windowsem odczujesz pewnien komfort jesli chodzi o 2 rdzenie, mozesz jednoczsnie wypalac plytke dvd, miec wlaczonego winampa, i jeszcz do tego kupe aktywnych programow uruchmionch i wszystko bedzie chodzic jak nalezy. A roznica jesli chodzi o wydajnosc w grach nie jest duzo, amd troszke przesciga intela 2 rdzeniowego, choc nie w kazdych testach, ale co to za roznica 2-3fps-y, przeciez i tak non stoper nikt nie gra. A z reszta niech jeczcze ktos sie wypowie ;-) Wiem co mowie bo mam pseudo 2 rdzenie tzw HT, czyli typowy 2rdzeniowiec powinien chodzic jeszcze lepiej.

p.s. tez sie przymiezam do kupna tego intelka, ale warto zainwestowac w dobra plyte na chipie intelowskim, via odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci polecił coś na Intelu. Ale najpierw napisz ile masz kasy. Widziałem, że musi mieć AGP. Napisz czy potrzebujesz SATA i czy masz jakieś inne wymagania co do płyty i czy chcesz kręcić procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasy to max 1300 ale im mniej tym lepiej grafa jest(r9700p) dysk narazie mam tylko na ata133 także w tej chwili sata nie potrzebne ale napewno się przyda. OC to podstawa przy tych procach:).

Odnośnie ramu to nie wiem czy 1x1024 czy 2x512.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...