Skocz do zawartości
R.T. Shadow

Mystic.go.pl - Forum O Zjawiskach Nadprzyrodzonych

Rekomendowane odpowiedzi

Mystic.go.pl to nowe, prężnie rozwijające się forum o różnorodnej tematyce. Możecie tu przeczytać nie tylko legendy, ale także podyskutować o sprawach duchowych, hipnozie, magii, UFO, fantasy, iluzjach i wielu, wielu innych niewyjaśnionych jeszcze przez naukę zjawiskach.

 

Serdecznie zapraszam -> www.mystic.go.pl

 

Poszukujemy również moderatorów i sponsora. Szczegóły w dziale Ogłoszenia.

Edytowane przez R.T. Shadow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne nudne, standardowe forum. Żadnych poważnych zmian graficznych, nawet loga brak. Ja nie rozumiem, nie chcecie jakiejś indywidualności w swojej pracy [praca to za dużo], w swoich stronach. Wgrywacie silnik phpBB i myślicie, że wszystko jest ok. A nie jest mówię nie tylko tobie, ale i innym osobom, co zakładają takie fora.

 

Pokaż styl, treści, a nie "założyłem godzinę temu forum" może zajrzycie napiszecie 1000 postów i będzie fajnie. Straszne...

 

Przynajmniej masz plusa, za to, że temat oryginalniejszy od innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak odbijasz to Ci powiem, że moglibyście chociaż jakieś proste tekstowe logo dać tak na początek. Dla zachęty dla grafików, którzy mają się zgłosić do konkursu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne nudne, standardowe forum. Żadnych poważnych zmian graficznych, nawet loga brak. Ja nie rozumiem, nie chcecie jakiejś indywidualności w swojej pracy [praca to za dużo], w swoich stronach. Wgrywacie silnik phpBB i myślicie, że wszystko jest ok. A nie jest mówię nie tylko tobie, ale i innym osobom, co zakładają takie fora.

"Wgrywacie silnk phpBB"... Hmmm... Powiem Ci, że 95% for bazuje na phpBB lub IPB (w tym również Tweak.pl), co w cale nie ujmuje ich twórcom. Mówisz, że nie ma indywidualności... A ile postów przeczytałeś, hę? Założę się, że o ponad 50% informacji, które są na tym młodym forum, nigdy nawet nie słyszałeś! Poznaj bliżej Mystic.go.pl, a wtedy docenisz to, co robię ja i inne osoby, które "zakładają takie fora". :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że, dział prezentacje powstał poto aby jak nazwa wskazuje zaprezentować swoją strone / grafike / mod / czy inną ciekawą twórczość.

Oczywiście nie liczy się jedynie obrazowa twórczość. Jeżeli są tu wierszo pisarze, to również mogą nam się zaprezentować.

 

Wydaje mi się że, zainstalowanie gotowej paczki phpBB nie zalicza się do wyżej wymienionych.

 

Niestety większość użytkowników tego sub-forum tego nie rozumie i najprościej w świecie zakładając topic jedynie reklamują swoją strone / forum, mimo iż ich wygląd dalece odbiega od tego czego byśmy się spodziewali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie reklamuję PHPbb tylko swoje forum. Skąd możesz wiedzieć, że właśnie nie jestem wierszopisarzem, a posty umieszczone na forum to niemoja twórczość? Przecież równie dobrze mógłbym powiedzieć, że każdy kto umieszcza link do swojej strony nie jest tak naprawdę oryginalny, gdyż reklamuje hiperłącza wymyślone przez kogoś innego! Dlatego proszę Was o ocenę treści. Nie formy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerkalam w kilka tematów, nie pasuje mi temat ,,film i muzyka'' do calosci - to tak jak u mnie temat ,,linux'' nie pasowal do calosci :P Jedno jest pewne - strrrrrasznie brakuje klimatycznej- kosmiczno-magicznej skorki w tym forum :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno ocenić także treść skoro forum świeci pustkami.

Skoro nic nie piszesz... :P Chyba właśnie po to zareklamowałem forum, żeby zarejestrowało się jak najwięcej osób.

 

A co do skórki: właśnie szukam jakiejś innej. Być może skontaktuję się z jednym znajomym grafikiem i on pomoże mi w designie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest juz forum dosyć wielkei na miarę prawie tweaka o takich rzeczach, wiec nie widzę powodu dla którego ktoś miały z tamtego uciekać na Twoje :)

 

Dlatego w dzisiejszych czasach odradzam tworzenia jakiegokolwiek forum, gdyż siłą rzeczy umiera ono po 2 tygodniach...

 

Chyba właśnie po to zareklamowałem forum, żeby zarejestrowało się jak najwięcej osób.

Tylko jak zaczneisz rozsyłać wiadomości po ludzich to pamiętaj o ustawie antyspamowej... spam jest karalny w polsce :) Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje ..odpukac'' jeszcze nie zdechło ;) Tylko ze postanowilam nie skupiac sie na ilosci a na jakosci czlonkow :) A swoja droga tez mam osóbke ktora pisze o ,,czarach'' - tak to nazywam w skrocie :)

Edytowane przez ZiMatik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

Dlatego proszę Was o ocenę treści. Nie formy.

Tylko, że my tutaj oceniamy obie rzeczy. Forma bardzo pomaga w przekazywaniu treści, a gdy jest ona kiepska to nawet najlepsze treści mogą być "zniesmaczone". Taka moja uwaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...