Skocz do zawartości
sham4n

Klawiatura W Niemieckim Hp Nx8220

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy w niemieckim HP NX8220 są niemieckie znaki narodowe, czy może jest tak jak u nas(czyli klawiatura QWERTY bez naniesionych znaków narodowych)?!

Oczywiście niemiecki znaczy sprowadzony z Niemiec! :)

Pozdro!

Edytowane przez sham4n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy w niemieckim HP NX8220 są niemieckie znaki narodowe, czy może jest tak jak u nas(czyli klawiatura QWERTY bez naniesionych znaków narodowych)?!

Oczywiście niemiecki znaczy sprowadzony z Niemiec! :)

Pozdro!

 

 

Witam

 

Tak przy okazji, opłaca się przywozić z Reichu tego HPeka? W jakich cenach on tam chodzi?

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.notebooksbilliger.de/product_in...py544et_1024mb_

 

z tego co widać to baaardzo się opłaca! :)

I chyba jednak klawiaturka jest QWERTZ... ;/ ale zawsze te pare ładnych setek w kieszeni! :) A nie wiecie jak wygląda sprawa ew. wymiany klawiatury?

 

Brrrr, krew się człowiekowi burzy jak się ogląda takie strony, kiedy wreszcie w Polandzie takie ceny?!

 

Masz racje, trzeba przynajmniej wykorzystać to, ze do Niemiec mamy blisko. Sam 4 lata temu kupiłem tam panel LCD za 600 marek, jakieś 1100 zł wtedy bodajze i to w drogim Vobisie. Chodzi do dzisiaj po 12 godzin na dobę. U nas wtedy takie monitory nie schodziły ponizej 2000 zł.

 

Dobra, kończę te narzekania bo tylko Ci wątek zaśmiecam :)

 

Mam nadzieję, że ktoś Ci pomoże bo ja nie mam zielonego pojęcia w temacie :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh do Niemiec mamy blisko, jezeli chodzi o dystans w km, ale gospodarczo i mentalnie to lata swietlne nas dziela :) Co do zakupow to wydaje mi sie, ze nie ma sensu kupywac to co jest w PL, zwlaszcza jezeli chodzi o popularne modele - klawiatura i montaz, tez kosztuje i to kilkaset zl.

Edytowane przez limerro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale można w sumie jechać na takiej qwertz tylko że miejscami bedzie co innego wyskakiwało niż jest na klawiaturze :) jednak myśle że warto sie przemeczyc i miec kilka ładnych stówek w kieszeni! Zreszta i tak na klawiaturze pisze się nie do końca patrząc na przyciski... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy w niemieckim HP NX8220 są niemieckie znaki narodowe, czy może jest tak jak u nas(czyli klawiatura QWERTY bez naniesionych znaków narodowych)?!

Oczywiście niemiecki znaczy sprowadzony z Niemiec! :)

Pozdro!

Wszystko zalezy jak ustawisz sobie klawiature w Windowsie. Potem mozec miec problem z niektorymi klawiszami (np. prawy alt - do robienia polskich ogonkow) -> rozwiazanie -> program KeyTweak - jest swietny. Pomogl mi przy zmianie klawiszy, bo jakis japoniec wymyslil zeby umiescic prawy alt nie w tym miejscu co zawsze w mojej Toshibie, a w to miejsce dal slash (\) hehe

 

Jesli chodzi o klawisze to nie jestem pewien ale pewnie da rade je jakos odkleic (oznaczenia, naklejki) i lecisz z czyms takim:

http://www.allegro.pl/item95219708_naklejk...sylka_0zl_.html

 

Powodzenia!

Bartosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak myśle że warto sie przemeczyc i miec kilka ładnych stówek w kieszeni!

tak tylko ciekawy jestem jakiego windowsa dają, czy tylko niemieckiego czy np angielskiego i niemieckiego, czy może do wyboru. Dla mnie np niemiecki windows byłby nie do przyjęcia, co innego angielski, którego sam posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana klawiaturki to odkrecenie 2 śrubek, tylko najpierw trzeba ją kupić :P

Możesz poszukać na allego, często chodzą różne klawiatury do tych modeli HP. Z uwagą, że pomimo identyczneog wygladu nie będą pasowały ani te z serii 6xxx ani z nc8220 (te z trackpointem)

Ja sam mam klawiaturke brytyjską, ma tylko zamienione @ z " i znaczek funta zamiast # (oczywiście w windzie działa normalnie, tylko nadruk inny).

 

Ogólnie polecam tego notebooka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...