Skocz do zawartości
Hipo

Ram do podkręcania

Rekomendowane odpowiedzi

Moje kingstonki pracuja na 186 Mhz, co w DDR daje 372 MHz. CL2 i TopPerformance wlaczone.

 

KVR333X64C25/256 (ale tak maja wszystkie DDR333 kingstona)

Na chipach: Kingston V50928, 0245 P01, D328DW-60

na naklejce.. 9905201-002.A00, 1060257-2.5V, ASSY IN USA

napiecie dla pamieci 2.5V (standardowo, nawet nie musialem podnosic ani o 0,1V)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem tyle. mam kingston 256 mb 333 mhz i sa gorsze od pamieci noname (seitec) na ktorych wycisnalem 3050 mb w sandrze. JEdnak jest nadzieja dla pamieci kingston, trzeba wybierac takie na kosciach WINBOND BH-6. Sa tez takie na WINBOND AH-6 (ja takie mam) i sa strasznie cienkie. Te na BH-6 podkrecaja sie na 200 mhz przy maks timingach. Czytalem duzo o tych pamiatkach i moge polecic, ewentualnie jesli ktos chce moge sprzedac SWOJE KINGSTON 256 mb 333 MHZ kupione 2 miesiace temu www.gral.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jackpl te na kosciach Winbonda byly chyba najbardziej udanymi pamieciami kingstona, ale te nowe kingston na kosciach kongston tez wysmienicie sie kreca :) mialem przed tymi kingstonami Seitec'a i za te pamieci juz podziekowalem.... totalna klapa...przynajmniej tak bylo u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO ja juz sam nie wiem. Mi kingstony na WINBOND AH-6 chodza gorzej niz seitec (kington chodzi na timingach 7-3-3 cl2 cos kolo 185~190 mhz a seitec moga ciagnac na 7-2-2 cl2 do cos kolo 200 mhz). Poza tym kingstony na WINBOND BH-6 widzialem juz dawno w sklepie , chyba z 3 miesiace temu. Mysle ze jak komus zalezy to jak sie przejdzie po paru sklepach i sam obejrzy sprzet to wszsytko bedzie ok. Ja jak narazie nie spotkalem sie z odmowa na pytanie "czy moge obejrzec te pamieci/ten procesor" - kiedys znalazlem athlona 1 ghz AXIA ktory szedl na 1350 mhz przy obnizonym napieciu 1.47 volta :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...