Skocz do zawartości
zxcv

Provider Utrudnia Rozwiazanie Umowy. Co Zrobic?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

 

Zrezygnowalem z uslug providera w grudniu - zlozylem wypowiedzenie 30dni wczesniej. Wszystko ok, mieli przyjechac podpisac papier i nie przyjezdzali tak przez okolo miesiąc. Po dłuższym naleganiu dałem sobie z nimi spokój, ale w zeszłym tyg dzwoni do mnie administrator tej "sieci" :mur: abym skontaktował się w sprawie rozwiązania umowy. Umowilismy sie na konkretny dzien i oczywiscie w dniu w ktorym mial przyjechac cos mu wyskoczylo... jak zwykle zresztą. Przełozyl na następny dzień - równiez się nie zjawił, a umowa nadal jest ważna.

 

 

W umowie jest napisane, ze uzytkownik ma prawo do rezygnacji, umowilismy sie, ze odbędzie sie to za porozumieniem stron, ale jedna strona utrudnia ten proces....

 

 

Co zrobic z tym ? Jest moze jakis paragraf czy cos? Wkońcu jako user mam prawo do rezygnacji z uslug...

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że wypowiadasz umowę z dniem. Na koncu, że wypowiedzenie sporzadzono w dwoch identycznych egzemplarzach. Idziesz do siedziby. Każesz się podpisać na obu egzemlarzach. Jeden oddajesz im. Drugi zatrzymujesz dla siebie i wszystko. Pozdrawiam.

 

PS. 365 z indeksem 1 Kodeksu Cywilnego

Edytowane przez Cichon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...