Skocz do zawartości
kucyk

Wirus H5N1 u mnie w mieście

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem jak wy, ale ja w ta ptasią grype i to całe ha pięć en jeden mam całkowićie wbite... wogole mam to w d...e, ja niewiem czego sie ci wszyscy ludzie tak boją i panikują...

 

 

Zresztą to wszystko jest matrix i tego tak naprawde niczego nie ma, mnie nie ma, was nie ma, tfika nie ma i ogolnie to wszystko jest iluzja, a ptasia grypa to juz najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja niewiem czego sie ci wszyscy ludzie tak boją i panikują...

smierci, cierpienia, bulu

 

Zresztą to wszystko jest matrix i tego tak naprawde niczego nie ma, mnie nie ma, was nie ma, tfika nie ma i ogolnie to wszystko jest iluzja, a ptasia grypa to juz najbardziej.

... ale Neo umarl :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kpina.. zart, cała ta ptasia grypa zostałą chyab wymyslona by straszyc ludzi i nic wiecej. Istniec. pewnie istnieje ale wyolbrzymiaja jej zagrrozenie. Bez sensu, wczoraj w gazecie EXTra napisali ze pare dni temu kilka osob znalazło konajacego gołebia i .. i juz cała akcja sie zaczeła. cowboye ze strazy miejskiej sie pojawili i sprawnie przeprowadzili akcje przwiezenia go do weterynarza .. ;)

Gdy zadzwoni sie na policje informujac ze jakis zul lezacy na trawniku wyglada na konajacego albo jakis zboczeniec lata za dzieciakami to oczywiscie reakcji nie ma .. a jesli juz to jakis patrol podjedzie pare pozniej :P

Napsiałem te przykłady nieco wylbrzymiajac ale jednak maja miejsce .. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...