Skocz do zawartości
Lock@

Modyfikacje Obudowy

Rekomendowane odpowiedzi

yyy o modyfikacje ? :P

 

@ Lock@ - mogłeś tutaj wrzucić ;)

 

mnie sie najbardziej podoba buda z klocków lego :D

Ano mogłem ale nie zauważyłem wątku.

 

Z klocków jest pomysłowa. Jak masz jakieś z lat szczenięcych to nic prostszego. I w razie co można powiększyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten topic powinien miec tytul "galeria kiczu" a nie "natchnien". Wcale sie nie dziwie ze majac takie wzorce coraz wiecje ludzi robi "kartony", wiesza na scianie albo wstawia katodke i mowi ze to modyfikacja jest. [gluteus maximus] a nie modyfikacja ot co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten topic powinien miec tytul "galeria kiczu" a nie "natchnien". Wcale sie nie dziwie ze majac takie wzorce coraz wiecje ludzi robi "kartony", wiesza na scianie albo wstawia katodke i mowi ze to modyfikacja jest. [gluteus maximus] a nie modyfikacja ot co.

Czemu ty się tak wszystkiego czepiasz? Jeśli to co kolega Lock@ pokazał nie jest modem a kiczem, to jak według Ciebie wygląda mod? Jakie kryteria powinien spełniać?

Nie rozumiem Ciebie ...

 

Sorki za OT

Edytowane przez janio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem prawie wszystko co jest odmienne od metalowej, prostokątnej obudowy jaką można kupić w sklepie jest modyfikacją.

Najważniejsze to znaleźć sobie temat - np. akwarium. A potem kwestia umiejętności, chęci i zasobów - materialnych i czasowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie rzecz biorąc MODem może być tracer diablo z 10cioma wentylatorami i 8 katodami ale np ja reprezentuję ten obóz który uważa słowo MOD za święte i rzecz która zostanie nazwana MODem musi być godna tego słowa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zgadzam się w 100 % z Radkem, liczy się pomysł i wykonanie, estetyka też ;) czego ostatnio brakuje tu na tym forum hmmmm , kartony... kompy na ścianach , no OK dobra jest to mod , ale na odwal się, nawet jak jest pomysł to z wykonaniem średniawo albo i gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I uważacie że gość który wmontował kompa w ramę motocykla, albo w tą panienkę zrobił na odwal się?

Moim zdaniem zadali sobie sporo trudu.

Malkontenci jesteście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I uważacie że gość który wmontował kompa w ramę motocykla, albo w tą panienkę zrobił na odwal się?

Moim zdaniem zadali sobie sporo trudu.

Malkontenci jesteście :D

naucz się czytać ze zrozumieniem ^__^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naucz się czytać ze zrozumieniem ^__^

Ależ staram sie :D

 

Myślałem, że komentarze powyżej dotyczą tych fotek na początku.

 

Bardzo chętnie przeczytam twoją definicję MOD'a. Jak najbardziej szczegółową, żeby miał "na zaś" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moją definicję moda będzie można obejrzeć we Wrocławiu. zmieża on ostatnio w kierunku którego się nie spodziewałem no ale zobaczymy jak wyjdzie :] działać zacznę niebawem...

 

grunt żeby mod miał jakąś koncepcję której autor się trzyma; 0 chaosu typu czerwona katoda + niebieska buda + zielone wentylatory; wychodzenie poza utarte reguły "okno+katoda=mod"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie rzecz biorąc MODem może być tracer diablo z 10cioma wentylatorami i 8 katodami ale np ja reprezentuję ten obóz który uważa słowo MOD za święte i rzecz która zostanie nazwana MODem musi być godna tego słowa ;]

Radek sam sobie odpowiedziales w kwesti mojej krytycznosci.

Pokazywanie takich obudow, ktore oczywiscie sa kolorowe, swieca sie kazdym kolorem teczy i w kazdym kierunku, i wogole sa ohh i ahh swiadczy tylko o tym ze pokazujacy nie znalazl nic ciekawszego. Tytul topicu wyraznie sugeruje ze jego autor jest takimi choinkami zafascynowany. A to juz prosta droga do wyciecia okna, wstawienia kolorowego wiatraczka i chwaleniu sie ze "mam moda".

Podsumowujac. Nawet jesli moj krytycyzm jest przesadzony (bo powiecie: wyluzuj, to tylko forum...), to jednak mam prawo do wlasnej opinii, nawet ostrej, i chyba pojawianie sie coraz wiekszej ilosci tematow "O&K mod", albo "Sciana/sufit mod" pasuje do tego co mowie.

Edytowane przez Carl0s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...