Skocz do zawartości
lolo

Mały problem Matrox i filmy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie co zrobić, by mi filmy nie cieły? Mam chwilowo Matroxa Millenium i Cel @900, a Divx'y tną jak głupie.

Jezeli uzywasz vplayera to w ustawieniach (preferences) daj zakladke play i w niej na samym dole masz rozdz. do wyboru. Masz pewno wybrana best resolution. Daj sobie set custom resolution i ustaw na 800x600. Powinno zadzialac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej to badziewie nie działa, zmiana rozdzielczości, sterowników, biosów, slotów na płycie, ustawień w biosie, overclockingu nie chce odtwarzać płynnie filmów. Chore.

Moze faktycznie te 4MB juz nie wystarczaja na plynne odtwarzanie filmow.

Teraz kolesie jak rippuja filmy to sie nie bawia w oszczedzanie, maja P4 2.2Ghz i pieprza optymalizacje jada jak popadnie i dlatego zle zrippowany film potrzebujw lepszego sprzetu. przykro mi, ja juz nic innego nie poradze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej to badziewie nie działa, zmiana rozdzielczości, sterowników, biosów, slotów na płycie, ustawień w biosie, overclockingu nie chce odtwarzać płynnie filmów. Chore.

Moze faktycznie te 4MB juz nie wystarczaja na plynne odtwarzanie filmow.

Teraz kolesie jak rippuja filmy to sie nie bawia w oszczedzanie, maja P4 2.2Ghz i pieprza optymalizacje jada jak popadnie i dlatego zle zrippowany film potrzebujw lepszego sprzetu. przykro mi, ja juz nic innego nie poradze :(

Najśmieszniejsze jest to, że na zdawałoby się dużo gorszym S3 Trio 2MB, te same filmy chodzą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam gdzieś fajny programik, który poprawia współpracę Matroxów (dokładnie nie pamiętam, ale chyba tak) z DIVX. Jeżeli jesteś zainteresowany to wrzucę ci gdzieś. Ja używałem tego softu, aby poprawić jakość na nvidii!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...