Skocz do zawartości
Gość Briareos

Mecze Towarzyskie Reprezentacji Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Briareos

Trwa właśnie mecz Polska - Arabia Saudyjska. Aktualnie jest 2 - 1 ;] Brawo Panowie! Arabia nie jest świetnym zespołem, ale to jest piłka - wielka niewiadoma ;] Co sądzicie o grze naszej reprezentacji? O szkoleniowcu? O zawodnikach? Zapraszam do dyskusji! [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niema to jak miłe rozczarowanie Sosinem

''ma się ten łeb'' i teraz odpowiedz po co nam wysoka kłoda Rasiak jak Sosin ma to samo (warunki fizycz.) tylko że on wie kiedy wejść w pole karne i strzelić gooola ,ba nawet 2 w debiucie

 

dobrze zagrał Krzynek mimo że troszke pod-forma, Jeleń (szybkie rajdy)

no i Dudek jak zawsze dobry poziom ,na środku pola Mila tylko on się starał ,a reszta coo - słabo kadrowicze do poprawy w obronie na skrzydłach Błaszczykowski w miare udany meczyk ,a na środku obrony tym razem lepszy Bąk od Kłosa który popełnił błąd przy stracie bramy

jak na tak doświadczonego obrońcę mhh dziwne nawet jeśli to mecz towarzyski

 

co do Fabiańskiego - może niedługo być z niego gwiazdor GK jak Buffon kiedyś czy teraz Ceh oby tylko grał ciągle i będzie następca Dudka czy Boruca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość on23warszawa

podobno nasza telewizornia szczyci sie tym ize bedzie transmitowac mecze z udzialem polakow

jak dla mnie bedza to gora 3 MECZE !!!

:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość on23warszawa

mecz Polski + 29 innych spotkan (czyli polowa)

hehe mialem raczej na mysli fakt iz nasze slabeusze rozegraja niewiele spotkan gdyz zostana rozgromieni :) nie wyjda z grupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

hehe mialem raczej na mysli fakt iz nasze slabeusze rozegraja niewiele spotkan gdyz zostana rozgromieni :) nie wyjda z grupy

Juz walkowalismy wiele razy temat postawy naszych na MŚ i doszlismy do wniosku, ze z grupy powinni wyjsc. A potem Szwecja lub Anglia :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dudi ? Cinko przędzie już. W ogóle ma refleks jak ruski szachista, takie wrażenie po meczu odniosłem, jest jakiś taki hmm niepewny ;). Zawsze musi puścić jakąś szmatę. Niewiele brakowało i na początku stracilibyśmy gola. Obrońców mamy cienkich jak polsilver, wogóle obrona to najsłabszy punkt naszej drużyny. Bąk to stary dziadek już, taki doświadczony niby kopacz i upilnować nie umie ? Z Arabami 2:1 echhh to są jaja imo. Fakt skład mieliśmy jaki mieliśmy, ale przecież każdy wie że Arabia to chłopcy do bicia, raczej w nogę są cincy imo. Nie z taką obroną panowie. Borucowi i Kuszczakowi ostatnio się nie wiedzie na wyspach, Krzynówek bez formy, Smolarek też coś mało strzela, Kiełbasa też bez mocy. A czasu do MŚ coraz mniej. W MŚ nic nie ugramy, z grupy nawet nie wyjdziemy, jestem przekonany w 80%. W pici polo na małe bramki z takim składem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niebędzie tak żle ,praktycznie będziemy gospodarzami meczów

dużo kibiców etc. - wszystko zależeć będzie od naszych drewnianych

kłod

Nwet nie wspominaj mi o drewnie... Mam nadzieje ze Rasialdinho wyleci ze skladu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Jakie jest najlepsze zdjęcie Rasiaka?

- Zdjęcie z boiska.

 

Nie no mam nadzieje ze janas jednak nie zabierze "Boazerio" .

Do ataku juz z 5 dobrych pozycji jest a jeszcze teraz sosin sie pokazal z dobrej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

To jest sprawa Janasa kogo wezmie na Mundial - potem go z tego rozlicza w PZPN.

Ale to my bedziemy ogladac to, co "wyczarowal" Janas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Janas nie bierze Kiełbasy? Był królem strelców we wzystkich naszych ligach to może zostałby i na mistrzostwach... ale Janas wyciaga jakieś wynalazki. W jakim jeszcze kraju do narodowej jedenastki nie powołuje sie najskuteczniejszego snajpera w lidze?

Znacie ten efekt wideo z matrixa, gdy tak wszystko do okoła dzieje siew zwolnionym tempie...

Liga mistrzów , graja ze miło patrzeć, pstryk pilotem, Polska - Arabi (Matrix), pstryk pilotem, wyjście z matrixa - liga mistrzów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiekp89

Kielbacha nie miesci sie teraz do I skladu Korony

Strzelil tylko jedna bramke w tej rundzie (PP z Legia)

Stal sie w/g mnie takim gwiazdorem. W ogole nie wspolpracuje na boisku z Gajtkowskim i nie pokazuje juz tego co w rundzie jesiennej :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...